Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Novo, samo par puta noseno...

Dali Vas ljuti kad otvorite oglas na kojem pise novo, a u njemu opis - noseno dva, tri puta.... mislim ako je nesto novo onda se podrazumijeva da nije noseno ili? 😊
2016 11 20
Daaaaaaaaa!!!!! Čak sam jednom kupila takav jedan "novi" artikl!
2016 11 20
> Natalija77: > Dali Vas ljuti kad otvorite oglas na kojem pise novo, a u njemu opis - noseno dva, tri puta.... mislim ako je nesto novo onda se podrazumijeva da nije noseno ili? > 😊 Ovisi...., ali u većini slučajeva da. Recimo jednom obučena jakna može stvarno izgledati kao nova, jer nju ne peremo, i ne mogu se odmah vidjeti tragovi nošenja (barem kod nekih materijala), ali npr. majice i hlače koje obučemo par puta sigurno smo i nekoliko puta oprali, pa sigurno je da nije niti blizu kao novo. A cipele ovisi isto. Jednom obučene na sat vremena mogu izgledat kao nove, ali obučene jednom na vjenčanje npr.mogu izgledati nošeno ako se cijelu noć plesalo. Ja osobno kad tražim nešto posebno i novo, obožavam pronaći stvari sa etiketom koje su curama velike ili male i naručene preko web shopa pa im ne odgovara mjera, ili kada dobiju na poklon a ne odgovara im iz nekog razloga, meni je to super. Kada tražim to, pišem u tražilicu: sa etiketom, pa gledam sve artikle sa etiketom, i gledam datum kada je stavljen oglas, makar i to ne znači nekad ništa, ali mi je sigurnije.
2016 11 20
Pa može se napisati kao novo..i ok ako je tako, problem nastane kad to na kraju izgleda ko da je nosilo troje odjednom
2016 11 21
Sve manje kupujem na Krpicama, ne isplati se....cijene su visoke, roba većinom iznošena, previše ih stavlja to NOVO pa u opisu PAR PUTA NOŠENO a stigne TOTALNO IZNOŠENO
2016 11 21
meni što je novo je novo, znači nikada nošeno i po mogućnosti sa etiketom..ostalo ne priznam pod novo jer sam isto tako par puta naletila na krpe za pod pod nenošeno
2016 11 21
Nevjerovatno je na koliko artikala piše "novo", ispadne da svi imaju pun ormar stvari koje su kupili i nikada obukli. Ja sam imala jedno jako neugodno iskustvo jer sam kupila stvari koje su kao "novo" i "nikad nošeno", a onda dobijem stvari sa flekama, požutjelom gumom od stajanja, cipele koju su nošene i sl. Kasnije sam tek skužila da dotičnoj osobi na skoro svakom artiklu piše "novo". Mislim da bi trebala postojati jasna pravila za opis artikla. Da se mene pita, ja bih profile sa lažnim opisima brisala. Ovako se samo postiže to da ljudi manje kupuju na Krpicama, a trebalo bi biti suprotno!!
2016 11 21
Kod mene što je novo, novo je. Ako je nešto nošeno ili samo probano izvan stana onda to i napišem u opisu. A sve artikle je moguće prije kupnje uživo pogledati, probati, tako da kupac može biti siguran da ne kupuje "mačka u vreći". To i radim upravo zato jer mislim da ovdje više nitko ne vjeruje da je nešto zaista novo ili nošeno samo jednom jer puno cura to piše za iznošenu robu.
2016 11 22
Stalno se otvara ista tema, i nije mi jasno zasto se komplicira. Sve takve opise treba brisati. Pravila su jasna, opravdanja tipa 'nova sam', 'nisam znala', 'i svi drugi tako rade' su apsurdna. Sve je u biti vrlo jednostavno- krenite dalje i ne kupujte od doticnog prodavaca.... odredjivanje dodatnih rubrika nebi nista promjenilo jer ljudi lazu, a zato sluze negativne a ne dogovori, povrat novca..artilla...otvaranje tema tipa prevarena sam. suradnja je ili dobra ili losa i apsurd mi je, primjerice, da se za uzimanje podataka ne ostavlja negativna- gubi se vrijeme, potencijalni kupac i zivci- i to je negativna suradnja.
2016 11 23
Meni se sviđa ideja koju je Nensi iznijela, pretraživanje po stanju u kojem je artkl. Bilo bi puno lakše pretraživanje. Međutim, mislim da bi opet većina cura stavljala iznošene stvari pod novo... i opet sve isto... Ma ja sam za to da se profili sa lažnim informacijama brišu i dok se to ne napravi biti će sve više takvih profila i sve manje kupaca i korisnika Krpica!
2016 11 23
Kad netko otvori profil trebalo bi automatski da dobije pravilnik krpica, kao i svako njegovo mjenjanje ili dopuna. Onda se nitko ne bi izvlačio da nije znao. To bi trebalo uvesti, a na kraju krajeva na forumu se iz nekog razloga vrte samo isti ljudi (ubrajam i sebe), pa bi trebalo razmotriti zašto je to tako. Ostatak krpičarki se povremeno uključuje, a najčešći razlog njihovih tema je : upomoć, prevarena sam... Vjerojatno ih ne zanima, pa nisu upućeni u pravila. Zato ih treba informirati svakog novog direktno u inbox, samo vlasnik krpica treba dati zadatak nekome da to napiše. Mislim da bi administrator to trebao pogurati da se napravi
2016 11 23
> Nensi1506: > Kad netko otvori profil trebalo bi automatski da dobije pravilnik krpica, kao i svako njegovo mjenjanje ili dopuna. > Onda se nitko ne bi izvlačio da nije znao. > To bi trebalo uvesti, a na kraju krajeva na forumu se iz nekog razloga vrte samo isti ljudi (ubrajam i sebe), pa bi trebalo razmotriti zašto je to tako. > Ostatak krpičarki se povremeno uključuje, a najčešći razlog njihovih tema je : upomoć, prevarena sam... > Vjerojatno ih ne zanima, pa nisu upućeni u pravila. Zato ih treba informirati svakog novog direktno u inbox, samo vlasnik krpica treba dati zadatak nekome da to napiše. Mislim da bi administrator to trebao pogurati da se napravi Da, pravila bi trebala biti istaknuta! Apsolutno
2016 11 23
Da, da, sva pravila bi trebala biti napisana na jednom mjestu. I jasno istaknuta da ih svi novi pročitaju. I ja sam nova i neke sam stvari skužila tek ovdje na forumu, npr da fotka ne smije biti sastavljena od više njih. Ili da ne smiješ reklamirati svoj profil. Ja sam vidjela da to drugi rade pa sam pomislila da je to dobra ideja. Tek sam ovdje na forumu vidjela da je to zabranjeno >:(
2016 11 23
A što se tiče izvlačenja na foru "nisam znala jer sam nova", to ne pali po pitanju teme da li je artikl novi ili je nošen. Pa svatko zna da li je artikl koji prodaje POTPUNO NOVI (sa ili bez etikete) ili je nošen jednom, pa je KAO NOVI, ili je nošen puno pa je NOŠEN ALI OČUVAN itd... Ne može se po ovom pitanju nitko izvuči jer nema se tu što znat ili ne znat. Nego češ ili reči istinu ili lagat.
2016 11 23
Mda... Meni jako ide na onu stvar što te stvari koje su nošene 2-3 puta budu tako skupe. Mislim, h&m je u principu jeftina roba, nekvalitetna, a ovdje na krpicama se tretira kao ne znam kakva marka i kvaliteta. Vrijedi i za ostale masovne brendove. Kupila sam uistinu previše odjeće koja je trebala završiti na buvljaku za jeftinu cijeni ili poklonjena. I ništa ne možeš tim ženama dokazati... Mene je jedna curka upozorila da sam malo precijenila ovu bijelu jaknu koju prodajem, a meni se čini da am neke stvari koje sam prodala i podcijenila, ako se mjerim cijenama na Krpicama. Ugl, spustila sam cijene na cijelom profilu nakon njenog komentara!! I onda naletim na nerealne prodavačice koje uopće ne kuže poantu ovog sajta. Drage moje, i ja bih htjela vratiti lovu koju sam spičkala u vjetar, ali to ne ide tako. KEEP IT REAL, rekao bi Ali G. :D
2016 11 29