Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Vaše mišljenje?

Zanima me što vam je bitno na profilu kod cura kad ste zainteresirane za neki artikl? Jel bitnije da nema negativnih ili da ima što veći broj pozitivnih? Imam osjećaj da kad vidite mali broj da se uplašite (ja nisam još ništa kupila, samo prodajem, za sada) S druge strane, pročitala sam tu na nekim temama kako cura/e ima/ju sve pozitivne pa na kraju zeznu. U zadnje vrijeme sam često ovdje a ni upita a kamo li neke prodaje.. Imam samo 4 pozitivne pa sam pomislila da je zbog toga.. Ili je jednostavno recesija :P p.s. Da li možda aukcije bolje prolaze?
2016 12 09
kriza, kriza....u zadnje vrijeme slabo sve ..a aukcije 0 bodova...poslije Nove će bit bolje :)
2016 12 09
Gledam ocjene uvijek, pročitam sve negativne, ne surađujem s onima koji negativne imaju jer su nekog obeštetile ili zeznule u zamjeni. Ne žalim se za prodaju, makar u zadnje vrijeme tehnikalije na njuški idu puno bolje :D
2016 12 09
> tinic2093: > Zanima me što vam je bitno na profilu kod cura kad ste zainteresirane za neki artikl? > Jel bitnije da nema negativnih ili da ima što veći broj pozitivnih? > Imam osjećaj da kad vidite mali broj da se uplašite (ja nisam još ništa kupila, samo prodajem, za sada) > S druge strane, pročitala sam tu na nekim temama kako cura/e ima/ju sve pozitivne pa na kraju zeznu. > U zadnje vrijeme sam često ovdje a ni upita a kamo li neke prodaje.. Imam samo 4 pozitivne pa sam pomislila da je zbog toga.. Ili je jednostavno recesija :P > p.s. Da li možda aukcije bolje prolaze? Ako mi se nešto jako jako sviđa, a želim to kupiti ne gledam broj povratnih. Ali kada postavim upit, nekako mi je razumljivo da bude lijepa komunikacija, da dobijem sve informacije... Ako ocijenim da je osoba s druge strane fer i korektna, i da se trudi, onda kupim bez obzira na povratne. Svatko je jedanput od nekud poceo.
2016 12 09
ah, da...u zadnje vrijeme se puno prica da cure koje imaju puno povratnih, da znaju zeznuti vise nego one nove..... To nije tocno, ima sigurno i takvih, ali ne u tako velikom broju kao sta se misli. Ako su u 100-200-300-400....suradnji bile dobre, ne vjerujem da ih ima puno takvih koje su krenule u krive vode...zato se s tom tvrdnjom ne slazem nikako, pocevsi od sebe pa na dalje...
2016 12 09
> supergirlR31: > Gledam ocjene uvijek, pročitam sve negativne, ne surađujem s onima koji negativne imaju jer su nekog obeštetile ili zeznule u zamjeni. > Ne žalim se za prodaju, makar u zadnje vrijeme tehnikalije na njuški idu puno bolje :D ne mora značiti zavisi ja npr. nikada nisam imala namjeru nekoga zeznuti u zamjeni,ali tri paketa nikako nisu došla ,već 20 dana,ali sam im zato poslala nešto drugo,ioako to nije do mene već do pošte,ali opet osjećam se dužnom
2016 12 09
Slažem se sa Nensi, statistika je statistika...
2016 12 09