Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Second hand shop, pomoc

Cure imam jedno pitanje, dal znate koliko daju u second hand shopu novaca za odjecu koju donesete?? Imam te neke stvari kojih se trebam podhitno rijesiti.
2016 12 15
> bajs1996: > Cure imam jedno pitanje, dal znate koliko daju u second hand shopu novaca za odjecu koju donesete?? Imam te neke stvari kojih se trebam podhitno rijesiti. mislim da ne otkupljuju, ako i da onda na kile.
2016 12 15
ma mizeriju dobis za to 1-2kn po komadu i to kaj oni odaberu. za to radije usrecis nekog ko nema
2016 12 15
To se onda stvsrno ne isplati. Radje cu dati u caritas onda :)
2016 12 16
Tako je, kupuju uglavnom ako imaš za prodati na kile i to daju svega par kuna po kili. I mene nedavno zanimalo pa sam se raspitala i skužila da mi se uopće ne isplati. Sada svaki put kad imam takve robe proslijedim jednoj obitelji kojoj znam da treba. Njima pomogne, a meni je srce veliko kao kuća :")
2016 12 16
> bajs1996: > To se onda stvsrno ne isplati. Radje cu dati u caritas onda :) Zašto u Caritas pobogu.. :/ Ukrast će sve iole vrijedno.
2016 12 16
Đakovačka Udruga za zaštitu životinja će imati božićni sajam idući tjedan pa možda njima možeš donirati jedan dio?ili nekoj bližoj udruzi ako znaš da će imati nešto slično
2016 12 16