Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

nove cizme, jel vam se dogodilo?

Pozz, kupila sam nove kozne cizmice i preudobne kad sam ih probala ali nakon 40 min hodanja skuzim da me pocinju zuljat lagano pa jace, e sad mislim da ih trebam razgaziti ali ono jel i vama bilo tako pa poslije dobro?
2016 12 19
Ako su kožne razvući će se jer sam imala kožne cipele koje sam mislila nove baciti a danas su mi najudobnije.
2016 12 19
> Trisha@: > Pozz, kupila sam nove kozne cizmice i preudobne kad sam ih probala ali nakon 40 min hodanja skuzim da me pocinju zuljat lagano pa jace, e sad mislim da ih trebam razgaziti ali ono jel i vama bilo tako pa poslije dobro? Namažite sa kremom nivea npr. i stavite deblje čarape i tko ih razgazite
2016 12 19
Trebas ih vjerojatno samo razgaziti, nakon nekoliko nosenja ce biti okej, i meni se to dogadalo
2016 12 19
Meni se to događa sa gotovo svom obućom, to mi je jednostavno faza koju moram pretrpjeti i kasnije bude ok!
2016 12 19
Ajde super :) mislim ulozila sam u njih pa bi mi bilo zao da me stalno boli poslije nosenja, hvala na odgovorima utjesena sam hehe
2016 12 19
Postoji ti sprej za rastezanje, lijepo rastegne kožnu obuću
2016 12 19
ne mog se sad sjetit nicka...bila je jedna mama tu cesto na forumu...mali joj ima vrhunske odvale..valjd kad je ona njemu cesto tako govorila... Veli jednom imala slicnu situaciju pa dosla doma i zali se muzu natukle je nove cipele...a mali veli- Mama; pripati se zera!!!!😄😄😄😄😄
2016 12 19
> smisnamala: > ne mog se sad sjetit nicka...bila je jedna mama tu cesto na forumu...mali joj ima vrhunske odvale..valjd kad je ona njemu cesto tako govorila... > Veli jednom imala slicnu situaciju pa dosla doma i zali se muzu natukle je nove cipele...a mali veli- Mama; pripati se zera!!!!😄😄😄😄😄 Prevedite, hvala...ja ne razumijem šta je to zera?! Iz Istre sam (a joj da čujete moj dijalekt :')
2016 12 19
Ne kuzim ni ja :D pao mi je samo frizider na pamet haha
2016 12 19
> Nensi1506: > Prevedite, hvala...ja ne razumijem šta je to zera?! Pretpostavljam, propati malo, pretrpi :D
2016 12 19
Zera=malo
2016 12 20
@Nensi -malo da se napati, pretrpi, izdrzi...
2016 12 20
znam da nivea može omekšati kožne cipele, isprobano je na pravim martama :D a za sprej nisam čula, @ivonafe daj neku info više o spreju?? :D
2016 12 20
> Trisha@: > Pozz, kupila sam nove kozne cizmice i preudobne kad sam ih probala ali nakon 40 min hodanja skuzim da me pocinju zuljat lagano pa jace, e sad mislim da ih trebam razgaziti ali ono jel i vama bilo tako pa poslije dobro? Moja priča s baš svakom obućom :,'(
2016 12 20
1 2