Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

Nije mi prva suradnja.Već sam kupila Hunterice od matee jozic.Ali neznam kak nisam prije primjetila da je u pitanju prevara.Pa stavila mi je 2 pozitivne da me isprovocira.
2017 01 12
Ima li kakvih novosti? Marija jesi isla ovoj polupismenoj maloumnici na vrata?
2017 01 12
> marija_0407: >Pa stavila mi je 2 pozitivne da me isprovocira. Ma jasno je to nama. :/ > Nije mi prva suradnja.Već sam kupila Hunterice od matee jozic.Ali neznam kak nisam prije primjetila da je u pitanju prevara. Kak, pa gdje je povratna od te suradnje? :/ Koji ti je drugi profil onda. Htjela sam ti ponuditi pomoc oko ovoga pa zato pitala da se dogovorimo. Ali nekako mi je sve to čudno. :/
2017 01 13
Nemam drugi profil..Ja niš ne prodajem.Samo kupujem.Nisam nikakve povratne stavljala.Ako hoćete pitajte mateujozic,našla sam se sa njenom sestrom za Hunter čizme.Ne kužim?Kaj je čudno?
2017 01 13
Kontaktirajte je da vam ostavi povratnu
2017 01 13
> Sanja8888: > Kontaktirajte je da vam ostavi povratnu Mislim nije problem kontaktirat,al čemu ta sumnjičavost?Kaj ja imam od toga da pišem tu,bez ikakvog razloga,da me mala prevarila?Bože dragi..
2017 01 13
Prevara koliko hoćeš ...vec glava boli
2017 01 13
Marija_0407, nemoje se ljutiti, svi tu pušemo i na hladno jer je bilo svakakvih trolova a s obzirom da nemate povratnih mogli biste biti bilo tko, stvarno ne zamjerite. ,:) ;) Uostalom nema veze. Ako netko od prevarenih odluči krenuti doma lopovu na razgovor, rado cu doci kao moralna podrška i čuvar leđa. ;) Samo da je iza cca 18 do kad radim. :* Ako vas ima zainteresiranih. Da se već jednom nešto pokrene, kvragu.
2017 01 13
Imas razloga pisati Marija jer upozoravas druge cure da ne nasjednu i da ne budu prevarene. Ima puno prevara i na ovaj nacin upozoravamo jedna drugu i pomazemo. Vidis, mala je vec otvorila novi profil!!!!!
2017 01 13
Da sam bar bliže :| i ja bi isla kao moralna podrška ;)
2017 01 13
Ja sam mislila ići jučer,čak sam se i javila mami od Ane,i žena mi je rekla da ju prijavim policiji,pošto nisam jedina,i da njih isto tako zlostavlja,i da nemogu na kraj sa njom.Čak sam se i dogovorila sa dotičnom da se nađemo i da mi vrati pola od novaca,ali naravno nije se pojavila.Toliko sam očajna da sam pristala da mi vrati barem pola od iznosa za koji me prevarila.Trenutno mi nema tko čuvat dijete,moram organizirati baka servis,pa ću je svakako potražiti.Čak sam i nasjela na njenu priču da je zapostavljeno dijete,i da joj taj njen dečko ne želi hraniti,da je teško bolesna,te da prosi okolo,ako nikog ne uspije prevariti.Navodno su joj to jedini prihodi i tako preživljava.
2017 01 13
upisitr ime i prezime pa cete vidjeti tko je i sto je
2017 01 13
Užas jedan.Znam ja sve o njoj.Odmah sam isti dan saznala,kada sam skužila da sam prevarena.Ali već je bilo prekasno...
2017 01 13
Vi tvrdite da sam ja lopov samo malo.na koje je.ime uplata idite njemu na vrata jbte dajte se meni vise skinite sa grbace jbte niti imam sta sa time niti sam ja suradivala idite njemu na vrata i njegove roditelje zovite dam vam od njegovih brojeve i rjesite nezelim vjecito bit centar svega sta je bilo na mene bilo je vise nije jel ja to ni neradim vec moj decko ljudi ja da vracam novce nekome a nisam.ni uzela taj novac nego moj decko koji je u dugu velikome -.- gospodi Mariji sam tjela vratiti novce da ali neradim i nemam od.kuda vratit tjela sam posudit novce kako bijoj dala bar nesto ali nisam ni ja glupa da vracam a neko uzima i trosi!!!
2017 01 13
Cjelo vrjeme sam pod komandom ispadam kriva zovu mise roditelji dolazimi se doma dostamije biti crna ovca da nemogu ljudima u oci.pogledat
2017 01 14
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 46