Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket- pomoć

Znaju kasnit, i meni je jednom dosta dugo putovao, čekala sam i stiglo..al nikad se ne zna
2017 01 09
sonja90, puno hvala! Idem probati odmah!
2017 01 09
Zvala.. 😕 kaže teta na tom broju da je ona djelatbik recepcije i da nema uvida u taj program, pa mi ne može pomoći oko statusa paketa.. veli da zovem info broj, službu za korisnike..😥
2017 01 09
Zovi broj za korisnike. Paket ce stici. Vidis da i druge cure imaju problema sa sporom dostavom. nije do tebe, do tiska je. Kupilica mora cekat i to je to.
2017 01 09
Samo jednom mi se desilo da paket nije stigao i bila mi je isplaćena naknada od 500 kn, tj. iznos koji sam napisala kao vrijednost pošiljke. Nakon par mjeseci, eto i paketa :o
2017 01 09
Možda je zbog vremenskih uvjeta otežana dostava.
2017 01 09
> gitadevi: > Samo jednom mi se desilo da paket nije stigao i bila mi je isplaćena naknada od 500 kn, tj. iznos koji sam napisala kao vrijednost pošiljke. > Nakon par mjeseci, eto i paketa :o Dobila si i ovce i novce. ha ha ha
2017 01 09
:( :( :( Ja ne znam kako al meni je tad na tom broju zena pomogla..bas ono otisla u skladiste dok sam pricala sa njom i cujem je vrnda i nadje ga, cak nisam morala platiti ni povrat meni...valjda sam imala srece. Dok sluzba za korisnike me otkacila 2 puta tvrdeci da sam paket podigla, nema ga vise pod tom sifrom i nije njohov problem, izrazito bezobrazan lik bio :s
2017 01 09
Sretno, sto drugo. Ako se izgubi...nadam se da je napisana veca vrijednost od stvarne i da cete kao Gitadevi proci :) Ponekad pozelim da se to dogodi :D sram me bilo ,:)
2017 01 09
Update... 😞 Zvala sam ponovno tisak info-službu za korisnike.. veli žena da stvarno ne zna što je s paketom, da zadnje što vidi je da je zaprimljen u Zagreb u skladište.. i da još uvijek skladište nije odgovorilo na upit o statusu koji im je poslan u subotu.. I veli još da će im još jednom probati poslati upit, ali da taj paket vjerojatno neće biti pronađen.. (??!!) Ne znam jesam više jadna ili ljuta..😞😟
2017 01 09
> blacksheep: > A prepravila si... 😃Sad moj komentar nema smisla..😂 Ma autocorrect me zavitlava. :D Uvijek kvotaj, uvijeeek. ;) :') Ma ja još vjerujem da ce stići, jer kako reče Gitadevi, dođe možda i nakon što već rijesite povrat odštete, nakon par mjeseci.:") Ne bi bilo čudo neviđeno... Inače, zbog naknade stresova a i samih artikala, dobro je uvijek staviti malo veći iznos vrijednosti na dostavnicu. Ak je stvar prodana za 24, stavim 50, ak je prodana za 200, stavim vrijednost paketa 300, i tak...Malo.
2017 01 09
Moguće je da kasne zbog blagdana... imala sam sličan slučaj za blagdan svih svetih. Nije paket isporučen kao inače u par dana, već im je trebalo mislim skoro tjedan dana da stigne... ali ne brini... imaš potvrdu da je paket poslan, vidiš status.... jedino još možeš kontaktirati ih da vidiš u čemu je stvar.
2017 01 09
A stavila sam 500 kn, da, jer se radilo o novim novcatim čizmama od kože.. A ne znam više kaj da mislim ako služba za korisnike sumnja da ce biti pronađen.. i ne znam kaj još da velim kupilici, ispričavam joj se svaki dan...😞 Ova varijanta od gitadevi ne znam koliko bi mi se isplatila.. ok, dobim lovu od tiska, al ionak ću morat vratit novce kupilici, a onda ona još dobije i čizme sa zakašnjenjem... A ja ostanem bez novaca i bez čizama. 😞
2017 01 09
Henazg, hvala, ali tjedan dana je već prošlo...ne skoro, kao u Vašem slučaju, nego je danas ravno tjedan dana, a oni još uvijek ne znaju di im je.. zadnji put "viđen" u zg.. 😞
2017 01 09
Znam da... ali ovi tjedni su koma... pola ljudi je spajalo između Božića i Nove, pa je sad pravoslavni Božić... skijanja... tko zna kakva je unutarnja politika firme i tko je od njih preuzeo brigu o tvom paketu.... Ja sam imala slučaj s jednim neradnim danom.... pa je toliko kasnilo.... a ovo je još gori slučaj.... Zmoli kupilicu za strpljenje i učini sve što je u tvojoj moći da saznaš di je paket i kad će stići.
2017 01 09