Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket- pomoć

Ništa od paketa. Kupilici vraćeni novci, a mene sad čeka natezanje s tiskom... 😞 Puno hvala svima na sudjelovanju i podršci na temi.
2017 01 11
Uff šteta. Samo onda da čim prije dobiješ povrat love od Tiska
2017 01 11
Nevjerojatno... ali paket danas stigao... i kupilici ne odgovaraju, pa se ipak vraćaju meni.. :( kao što ona reče_ kad ne ide, ne ide... :(
2017 01 11
Dobro da nije izgubljeno, gledeajte sa pozitivne strane.
2017 01 11
I gledam , sonja90, gledam. I stvarno mi je puno draže da su ipak stigle do kupilice ( iako joj ne odgovaraju, pa se vraćaju meni). Još jednom bih pohvalila kupilicu na ogromnoj količini strpljenja i razumijevanja. A ja ću se čizama riješiti prvom prilikom- il idu u smeće ili ću ih pokloniti nekome kome trebaju... 😉
2017 01 11
Malo kasnim s odgovorom, ali ću ga ipak napisati, za informaciju drugima kojima će možda trebati - sve sam dogovorila mailom, najprije sam odgovor čekala tjedan dana, a kad sam postala oštra stvar se ubrzala i novčići uplaćeni vrlo brzo.
2017 01 11
Gitadevi, hvala!😃
2017 01 11
Ista stvar kao Gitadevi. SKoro sam ih pičkarati počela. :') :') Eto, stigao je bar....:/ Yay. :/
2017 01 11
To prešutno spominjanje genitalija uvijek djeluje :')
2017 01 11
x-) Al dok urlam uvijek se ogradim "Nisam ljuta na vas, nego na vašu firmu, jer znam da vi osobno niste imali vezu s ovim"..Jer mi bude nekako žao. Meni je muka kad na mene netko urla. :/ Al obično pomognu ažurnije kad vide da si raspižđen, to da, svakako. ,:)
2017 01 12
1 2 3 4