Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak paket- pomoć

> blacksheep: > A stavila sam 500 kn, da, jer se radilo o novim novcatim čizmama od kože.. > A ne znam više kaj da mislim ako služba za korisnike sumnja da ce biti pronađen.. i ne znam kaj još da velim kupilici, ispričavam joj se svaki dan...😞 > Ova varijanta od gitadevi ne znam koliko bi mi se isplatila.. ok, dobim lovu od tiska, al ionak ću morat vratit novce kupilici, a onda ona još dobije i čizme sa zakašnjenjem... A ja ostanem bez novaca i bez čizama. 😞 Ma sumnjam da će te kupilica dovesti do toga da zadrži i čizme i lovu.... Nemoj tako... Obje ste u ovom "poslu" i sigurno će razumijeti i pomoći ti. Tisak mora snositi odgovornost ako ti oni sami kažu da "sumnaju da će biti pronađen" kakav je to uopće komentar osobe u službi???? oni su ti tužni pomoći i razriješiti slučaj kako god znaju i umiju.... Meni su zvali nema koga nisu i bome sam saznala i gdje je paket i kad stiže...
2017 01 09
To i radim... Ali se osjećam grozno... Taman pomislila kako mi super počela ova godina i eto mi..
2017 01 09
Tisak je najsigurniji nacin slanja, definitvno... Meni se ovako bilo dogodilo a da je paket vec bio na kisoku...a drugi put je jednostavno debelo kasnio..Svakako budite sigurne da ce stici.. A ako su ga fakat zagubili, za sto su sanse minimalne, onda se nadam da si stavila vrijednost 500kn, pa da se mozete pokrtiti troskove i ti i ona :)
2017 01 09
> blacksheep: > Update... 😞 > Zvala sam ponovno tisak info-službu za korisnike.. veli žena da stvarno ne zna što je s paketom, da zadnje što vidi je da je zaprimljen u Zagreb u skladište.. i da još uvijek skladište nije odgovorilo na upit o statusu koji im je poslan u subotu.. > I veli još da će im još jednom probati poslati upit, ali da taj paket vjerojatno neće biti pronađen.. (??!!) > Ne znam jesam više jadna ili ljuta..😞😟 Trebala ste je pitati kako ona zna da paket neće biti pronađen? Možda se kod nje pronađe. Pošaljite im mail i navedite i to što vam je rekla. Imala sam vrlo neugodno iskustvo s tiskom, nestalo mi je pola stvari iz paketa, mijenjali šifru za što imam dokaz. Sumnjivo mi je bilo čim mi je na info telefonu rekla da su šifru mijenjali, pretpostavljala sam da se radi o otuđenju stvari iz paketa. Isplatilo im se, jer je pod vrijednost robe bio simboličan iznos. Od tada na svaki paket napišem vrijednost pošiljke 500kn pa neka mijenjaju šifre, neka uzimaju, neka ne isporuče, platit će 500 kn pa ako im se isplati, neka slobodno rade što žele.
2017 01 09
Ja se isto slažem da je Tisak vrlo vrlo siguran način slanja.... Ovo što je katarinamartina doživjela je definitivno iznimka i peh... :( A to što ti je rekla, ja sam i dalje u šoku... Ne vjerujem da to tvrdi žena koja bi trebala učiniti sve da dođe do odgovora i s druge strane nema pojma gdje su paketi dok ne provjeri. Prijavi obavezno i rečeno, i ako se sjećaš kako se predstavila navedi. Mislim da oni, kao i svi drugi snimaju razgovore pa bi ti trebali pomoć i riješiti problem.
2017 01 09
> blacksheep: > A stavila sam 500 kn, da, jer se radilo o novim novcatim čizmama od kože.. > A ne znam više kaj da mislim ako služba za korisnike sumnja da ce biti pronađen.. i ne znam kaj još da velim kupilici, ispričavam joj se svaki dan...😞 > Ova varijanta od gitadevi ne znam koliko bi mi se isplatila.. ok, dobim lovu od tiska, al ionak ću morat vratit novce kupilici, a onda ona još dobije i čizme sa zakašnjenjem... A ja ostanem bez novaca i bez čizama. 😞 Pa samo malo..zar kupilica nije već uplatila čizme? Ako nije zasto??? a ako jest nema gubitka. Ti svoje novce imaš, a ona će dobit tih 500kn naknade za izgubljen paket. Ili je vrijednost čizama veća :o ?
2017 01 09
Mislim na nemate razloga za brigu..paket ce sigurno doci evo meni su poslana danas dva paketa i slikana sifra paketa i sve i idem provjeriti i pose mi paket nije pronaden..ne znam jel im i sistem pao ili sto-.-
2017 01 09
Sonja90, čizme su s poštarinom plaćene 325 kn. Kupilica je uplatila na samu Novu godinu. I žena nije s Krpica, našla ih i kupila preko njuškala. Ali ako ja njoj vratim novce i ona dobije čizme, smatram da sam ja na gubitku, jer 175 kn za visoke kožne nenošene čizme je ipak pinkicu malo... ( Tisak će meni eventualno isplatiti tih 500 kn). Al bit cu sretna i s tim, ako do toga dođe, samo da se završi ova situacija. Inače, i ona bi radije čizme nego novce. A kako žena baš ne posluje s tiskom previše, ne znam kaj si sad misli... Inače, divna, strpljiva, neizmjernog razumijevanja.
2017 01 09
Henazg, i ja sam bila u šoku kad mi je to žena rekla.. nije se predstavila, osim s " tisak info, izvolite". Ali, znam vrijeme kad sam zvala, ona je opet tada upit skladištu, pa vjerojatno nije problem Tisku ustanoviti tko se javio na moj poziv. Da li je razgovor snimljen - ne znam.. jer automat na početku prije javljanja operatera izrecitira da " razgovor MOŽE biti snimljen u svrhu poboljšanja usluge". Voljela bih da je snimljen jer mi je rekla to što je rekla i da mailom pokrenem postupak reklamacije budući da paket vjerojatno neće biti pronađen. Čak i na moje pitanje da li ima ikakve šanse, rekla je da najvjerojatnije ne, ali ako joj skladište odgovori, da će mi javiti na mob.. nisam se ni snašla tad od šoka..
2017 01 09
VconciiR, puno Vam hvala na utjesi, kao i ostalim korisnicama koje su se javile, ali poslije tog zadnjeg razgovora s operaterom, ne znam koliko još nade imam.. Valjda imam još trunčicu jer zasad još nisam pokrenula reklamacijski postupak. Ali, razlog tome je i to što sam jutros poslala mail s upitom o statusu, prije nego sam popodne zvala ponovno službu za korisnike. I čula " predivne" vijesti.. Ne znam, ako mi do sutra ništa ne odgovore, onda ću pokrenut pistupak.. 😖
2017 01 09
Sonja90, sad tek skužih kaj sam napisala...ah, posljedica uzrujanosti ogromne, nemojte zamjeriti... Je, činjenica je da , ako ja vratim kupilici pare i meni tisak isplati novce, ni ona ni ja nismo na gubitku... Ali, ona bi jako htjela čizme, više joj je do njih, a ne do novaca, a ja sam izrevoltirana ovim svim... Tako da se još uvijek nadam da će se čizme pronaći... samo ne znam što još da pokušam, koga da zovem, kome šaljem mail...
2017 01 09
Razumijem..ali nemojte ocajavati ako se i izgube ne daj Boze. Njoj novce nazad a vi cete jos biti u plusu :) samo sto je Tisak spor sa vracanjem novca i svakako nije fer ali eto..krajnje rjesenje je i to.
2017 01 10
Poslala reklamacijski mail sinoć.. Ali naravno, nitko ne odgovara.. Uljeshura i gitadevi, kako ste vi to rješavale? mailom? Da li Vam je tko odgovorio i nakon koliko vremena?
2017 01 10
> sonja90: > > blacksheep: > > A stavila sam 500 kn, da, jer se radilo o novim novcatim čizmama od kože.. > > A ne znam više kaj da mislim ako služba za korisnike sumnja da ce biti pronađen.. i ne znam kaj još da velim kupilici, ispričavam joj se svaki dan...😞 > > Ova varijanta od gitadevi ne znam koliko bi mi se isplatila.. ok, dobim lovu od tiska, al ionak ću morat vratit novce kupilici, a onda ona još dobije i čizme sa zakašnjenjem... A ja ostanem bez novaca i bez čizama. 😞 > Pa samo malo..zar kupilica nije već uplatila čizme? Ako nije zasto??? a ako jest nema gubitka. Ti svoje novce imaš, a ona će dobit tih 500kn naknade za izgubljen paket. Ili je vrijednost čizama veća :o ? Jeste, platila sam ih internet bankarstvom .. daj Bože da se pronađu
2017 01 10
Cure otidjite fizički do svojih Tisak kioska, sistem im ne radi. Ja sam jutros bila na svom i stigao je nakon 6 dana. Nadam se da ćete imat sreće kao i ja :)
2017 01 10