Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ciste u dojkama

Ima li koja dobra dusa da mi da savjet kako ih se rjesava(cajevi, neka krema na prirodnoj bazi). Naime na ultrazvuku mi je otkriveno da ih imam dosta, po doktoru nisu za nikakvo liječenje jer su bezopasne, ali meni u pms-u stvaraju velike probleme u vidu jakih bolova, tako da moram piti tablete.... 😢 hvala 😊
2017 01 14
Ne znam postoji li išta na prirodnoj bazi, sestra i ja smo obje poslije endometrioze dobile takve ciste.. pile smo svakakve čajeve, hranile se zdravo, a one i dalje stoje..
2017 01 14
Ako se vide izvanka znam osobu koja kaže da ih je rješila oblozima od češnjaka i kupusa.Znači prepolovljen češnjak na cistu i preko list kupusa.Ako se nevide izvanka onda možda da konzumiraš što više ovih namirnica.
2017 01 14
Zaboravih reći,ciste nisu baš bezazlene i treba ih pratiti tj .povremeno otiđi na mamografiju :|
2017 01 14
Hvala na savjetima, naravno da ce biti pod nadzorom, svjesna sam da se s tim stvarima nije zezati... 😊
2017 01 14
Jaoooo, ovo kao da je za mene pisano :( Ja sam prije 3 dana bila na UZV i otkriveno mi je 8 komada, a samo prije 5 mjeseci kada sam se isto redovito kontrolirala sam ih imala 2... Tako da sam isto sva splašena i isto prije menge me pole za poludit. A dodatno me je strah jer mi je majka oboljela od karcinoma dojke. Baš baš nezgodno :(
2017 01 15
> doricaSmb: > Jaoooo, ovo kao da je za mene pisano :( Ja sam prije 3 dana bila na UZV i otkriveno mi je 8 komada, a samo prije 5 mjeseci kada sam se isto redovito kontrolirala sam ih imala 2... Tako da sam isto sva splašena i isto prije menge me pole za poludit. A dodatno me je strah jer mi je majka oboljela od karcinoma dojke. Baš baš nezgodno :( Da, taj strah je najgori... Meni je svekrva isto umrla od raka dojke tako da imam nevidenu tremu prema takvim pregledima... 😱
2017 01 15
Meni bliska osoba je imala cistu(bila je jedna,promjera 4cm). Ujutro i navečer je stavljala obloge od čaja preslice u koji bi dodala žlicu švedske grenčice...u dva tjedna nestala... To je bilo po preporuci homeopate.
2017 01 15