Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upozorenje

Pozdrav,vidim da većina vas drži stranu prodavača,kao nisi dogovorila točno detalje,vrijeme...kakvo filozofiranje?evo vam još jedan primjer pa me savjetujte da vidim...dogovorila kupnju cipela tu na Krpicama(nadam se da će se cura prepoznat prije nego odem do nje),nakon par dana uplatila,19.01.ona potvrdila 20.01. da je primila novce ali nije ,,uspila taj dan poslat sutra će,javi odma".To je prepiska sa Vibera,uglavnom sutra ništa ni poruke i ostavim joj par dana prostora,ok bura puše ,zima je,neide joj se van...danas idem nazvat da vidim ima išta od toga i naravno ne javlja mi se na poziv!Da vas čujem...ja se nadam da je pošta zakazala...
2017 01 27
> MirjanaCorak: > Pozdrav,vidim da većina vas drži stranu prodavača,kao nisi dogovorila točno detalje,vrijeme...kakvo filozofiranje?evo vam još jedan primjer pa me savjetujte da vidim...dogovorila kupnju cipela tu na Krpicama(nadam se da će se cura prepoznat prije nego odem do nje),nakon par dana uplatila,19.01.ona potvrdila 20.01. da je primila novce ali nije ,,uspila taj dan poslat sutra će,javi odma".To je prepiska sa Vibera,uglavnom sutra ništa ni poruke i ostavim joj par dana prostora,ok bura puše ,zima je,neide joj se van...danas idem nazvat da vidim ima išta od toga i naravno ne javlja mi se na poziv!Da vas čujem...ja se nadam da je pošta zakazala... Slazem se za filozofiranje na Tajninom postu...u vasem slucaju mislim da nije zakazala posta vec prodavacica :@
2017 01 27
> MirjanaCorak: > Pozdrav,vidim da većina vas drži stranu prodavača,kao nisi dogovorila točno detalje,vrijeme...kakvo filozofiranje?evo vam još jedan primjer pa me savjetujte da vidim...dogovorila kupnju cipela tu na Krpicama(nadam se da će se cura prepoznat prije nego odem do nje),nakon par dana uplatila,19.01.ona potvrdila 20.01. da je primila novce ali nije ,,uspila taj dan poslat sutra će,javi odma".To je prepiska sa Vibera,uglavnom sutra ništa ni poruke i ostavim joj par dana prostora,ok bura puše ,zima je,neide joj se van...danas idem nazvat da vidim ima išta od toga i naravno ne javlja mi se na poziv!Da vas čujem...ja se nadam da je pošta zakazala... a nije joj bura puhala kad su vaši novci sjedali? dajte molim vas, 27.01. je danas, ostavite zimogroznoj dami negativnu i naravno dajte link profila ovdje.
2017 01 27
Sinoć sam se uslijed cijelog tog razgovora,počela osjećati gkt kao neka luđakinja,ono,možda sam fkt preburno reagirala..i maknem joj negativnu,rekoh pričekat ću sa svime do pon. I nije me briga za tih 60 kn (mislim je,al kad čitam kaj se sve dešava,tješim se dobro sam i prošla),ali cura ima jednu prodaju na profilu,bez povratne,s tim da sam sigurna da je imala 2 označena prodajna artikla kad sam gledala tamo na samom početku. Znači,jedan je odznačila. Jedna curka je tu negdje na forumu komentirala "smrdi mi ko kuća",pa ću se eto povesti njenim citatom. Možda griješim,ali epilog fame ću ostaviti ovdje u pon. A sve cure koje su me napale da sam prebrzo reagirala..jesam da,jer je situacija bila takva kakva je,srećom,jer da sam čekala,ionako ne bi ništa dočekala. Bila bi ista priča,samo otegnuta na 2 ili 3 tjedna. Ja još nisam dobila povrat. A tako sam joj jako išla na onu stvar i revoltirano me se htjela otarasiti.. 😉😉
2017 01 27
> MarijaMiho: > Meni osobno dovoljno govori kada vidim da korisnica za artikl za koji je primila uplatu nije navela niti da je rezerviran niti prodan a bila je on line :/ Meni sama činjenica,da se ona po primitku novaca,javila tek nakon 24h i to nakon moje druge poruke...pa halooo,reci"dobila sam,šaljem tad i tad.." A ona druga curka (istovremeno sam imala dvije transakcije) se javila odmah i rekla šaljem Vam sutradan ujutro,jer danas radim. I okej,dogovorile se. Dva dana poslije,stigao mi paketić. Znači,3 dana i sve riješeno na obostrano zadovoljstvo 😊
2017 01 27
> Maraya: > > MirjanaCorak: > > Pozdrav,vidim da većina vas drži stranu prodavača,kao nisi dogovorila točno detalje,vrijeme...kakvo filozofiranje?evo vam još jedan primjer pa me savjetujte da vidim...dogovorila kupnju cipela tu na Krpicama(nadam se da će se cura prepoznat prije nego odem do nje),nakon par dana uplatila,19.01.ona potvrdila 20.01. da je primila novce ali nije ,,uspila taj dan poslat sutra će,javi odma".To je prepiska sa Vibera,uglavnom sutra ništa ni poruke i ostavim joj par dana prostora,ok bura puše ,zima je,neide joj se van...danas idem nazvat da vidim ima išta od toga i naravno ne javlja mi se na poziv!Da vas čujem...ja se nadam da je pošta zakazala... > a nije joj bura puhala kad su vaši novci sjedali? dajte molim vas, 27.01. je danas, ostavite zimogroznoj dami negativnu i naravno dajte link profila ovdje. Ako i jest pošta zakazala,nije li njoj u interesu javiti se i zajednički to riješiti (naravno,ako ih je poslala)??
2017 01 27
> TatjanaSavoric: > Sinoć sam se uslijed cijelog tog razgovora,počela osjećati gkt kao neka luđakinja,ono,možda sam fkt preburno reagirala..i maknem joj negativnu,rekoh pričekat ću sa svime do pon. > I nije me briga za tih 60 kn (mislim je,al kad čitam kaj se sve dešava,tješim se dobro sam i prošla),ali cura ima jednu prodaju na profilu,bez povratne,s tim da sam sigurna da je imala 2 označena prodajna artikla kad sam gledala tamo na samom početku. Znači,jedan je odznačila. Jedna curka je tu negdje na forumu komentirala "smrdi mi ko kuća",pa ću se eto povesti njenim citatom. > Možda griješim,ali epilog fame ću ostaviti ovdje u pon. > A sve cure koje su me napale da sam prebrzo reagirala..jesam da,jer je situacija bila takva kakva je,srećom,jer da sam čekala,ionako ne bi ništa dočekala. Bila bi ista priča,samo otegnuta na 2 ili 3 tjedna. > Ja još nisam dobila povrat. A tako sam joj jako išla na onu stvar i revoltirano me se htjela otarasiti.. > 😉😉 evo...čitam još jednom, i nigdje ne vidim da je itko napisao da je vaše upozorenje na tu prodavačicu bez veze ili da joj niste trebali ostaviti negativnu ocjenu zbog odugovlačenja slanja. ono što su vam cure sugerirale bilo je na razini savjeta kako biste ubuduće unaprijed dogovorili sve detalje prodaje (hitnoću u ovom slučaju) i nitko nije opravdavao prodavačicin postupak. čini mi se da vi brkate negativnu ocjenu sa stavljanjem prodavačice na crnu listu. ovakav njen postupak je za negativnu ocjenu (po meni) ...ali sa stavljanjem na crnu listu se ipak čeka da prodavačica u potpunosti ne ispoštuje dogovoreno, znači: ili da vam ne pošalje uplaćeni artikal ili da vam ne vrati novce. razumijete razliku?
2017 01 27
Ako si znala da ti to nesto zurno treba, zasto onda nisi prije kupnje, uplate jel, pitala, dal mi mozete to poslati odmah sutra, ako ne idem dalje... Ti si napravila gresku. Prvo dogovoris sve pa onda uplacujes. Ima tu zena koje ne rade i ne idu na fax, i po citave dane su sa klincima doma, bez auta, mozda nemaju koga odmah poslat da posalju... jbga
2017 01 29
Pa ok, može se desiti da se stvarno ne stigne, i da, trebala je naglasiti da joj treba do vikenda, ali stvarno... Odgovor "radim, studentica sam", bla bla, nemojte me nasmijavati :D Ako ima vremena slikati robu, stavljati ju na krpice i odgovarati na poruke - ima i za poslati. Pretpostavljam da je curka iz nekog većeg grada ako studira, dakle - Tiska brate na svakom koraku. Kužim da se nekad ne stigne odmah sljedeći dan, ali, dajte molim vas, ovo je bezobrazno i neodgovorno. Ako želiš prodavati, onda se bavi time. Sigurna sam da ne proda dnevno 10 artikala pa da sirota ne stigne poslati sve.
2017 01 29
> dankamilasic: > > TatjanaSavoric: > > Sinoć sam se uslijed cijelog tog razgovora,počela osjećati gkt kao neka luđakinja,ono,možda sam fkt preburno reagirala..i maknem joj negativnu,rekoh pričekat ću sa svime do pon. > > I nije me briga za tih 60 kn (mislim je,al kad čitam kaj se sve dešava,tješim se dobro sam i prošla),ali cura ima jednu prodaju na profilu,bez povratne,s tim da sam sigurna da je imala 2 označena prodajna artikla kad sam gledala tamo na samom početku. Znači,jedan je odznačila. Jedna curka je tu negdje na forumu komentirala "smrdi mi ko kuća",pa ću se eto povesti njenim citatom. > > Možda griješim,ali epilog fame ću ostaviti ovdje u pon. > > A sve cure koje su me napale da sam prebrzo reagirala..jesam da,jer je situacija bila takva kakva je,srećom,jer da sam čekala,ionako ne bi ništa dočekala. Bila bi ista priča,samo otegnuta na 2 ili 3 tjedna. > > Ja još nisam dobila povrat. A tako sam joj jako išla na onu stvar i revoltirano me se htjela otarasiti.. > > 😉😉 > evo...čitam još jednom, i nigdje ne vidim da je itko napisao da je vaše upozorenje na tu prodavačicu bez veze ili da joj niste trebali ostaviti negativnu ocjenu zbog odugovlačenja slanja. > ono što su vam cure sugerirale bilo je na razini savjeta kako biste ubuduće unaprijed dogovorili sve detalje prodaje (hitnoću u ovom slučaju) i nitko nije opravdavao prodavačicin postupak. > čini mi se da vi brkate negativnu ocjenu sa stavljanjem prodavačice na crnu listu. > ovakav njen postupak je za negativnu ocjenu (po meni) ...ali sa stavljanjem na crnu listu se ipak čeka da prodavačica u potpunosti ne ispoštuje dogovoreno, znači: ili da vam ne pošalje uplaćeni artikal ili da vam ne vrati novce. > razumijete razliku? Da,apsolutno razumijem. Kažem,i ja sam se skulirala i odlučila pričekati,upravo zato što je dio krivice na meni. Sad je već nekoliko dana nema na stranici,točnije,nakon što je vidjela moju poruku za uplatu. A ni novaca. Al opet,bio je i vikend. Vidjet ću sutra.
2017 01 29
Tatjana nažalost vidim da si ostavila negativnu tj. da još ništa od uplate. Njoj mora biti jasno da mora poslati ili robu ili novce, inače te prevarila, pokrala ili kako god to želimo zvati. Rok za povrat je već prekršila. Upozori ju na crnu listu ako već nisi. p.s. sad vidim da je i blokirana. Ona može primati tvoje poruke u inbox, ali ti ne može odgovarati.
2017 02 01
> hanami: > Tatjana nažalost vidim da si ostavila negativnu tj. da još ništa od uplate. > Njoj mora biti jasno da mora poslati ili robu ili novce, inače te prevarila, pokrala ili kako god to želimo zvati. Rok za povrat je već prekršila. > Upozori ju na crnu listu ako već nisi. > p.s. sad vidim da je i blokirana. Ona može primati tvoje poruke u inbox, ali ti ne može odgovarati. Bitno mi je da sam na vrijeme reagirala i upozorila druge. Instikt i kultura poslovanja me nisu prevarili. Stavljam ju na cl kad se dočepam kompa. Ne računam s povratom love,nije da mi ne treba..al karma je bitch 😊 Hvala na potpori ❤
2017 02 06
> TatjanaSavoric: > > hanami: > > Tatjana nažalost vidim da si ostavila negativnu tj. da još ništa od uplate. > > Njoj mora biti jasno da mora poslati ili robu ili novce, inače te prevarila, pokrala ili kako god to želimo zvati. Rok za povrat je već prekršila. > > Upozori ju na crnu listu ako već nisi. > > p.s. sad vidim da je i blokirana. Ona može primati tvoje poruke u inbox, ali ti ne može odgovarati. > Bitno mi je da sam na vrijeme reagirala i upozorila druge. Instikt i kultura poslovanja me nisu prevarili. Stavljam ju na cl kad se dočepam kompa. Ne računam s povratom love,nije da mi ne treba..al karma je bitch 😊 > Hvala na potpori ❤ Eto i mene da se pridružim ovoj raspravi...što se mene tiče obje smo pogriješile i nismo dobro isposlovale, a vama gospodična tatjana je napisano u komentaru na profilu da će vam novac biti vraćen 8.2. možete prekopirati ovdje i taj dio da se vidi što se mene tiče to je i najbitniji dio 😄 novac vam je danas uplaćen ako želite pdf potvrdu slobodno se javite čeka vas i porukica u box-u 😄
2017 02 09
1 2 3 4