Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upozorenje

Tatjana, pogledala sam tvoje izmjene na CL i fulala si kod IBANA na dva mjesta... Obavezno provjeri da si njoj uopće uplatila na ispravan IBAN da ne bi bilo da ti nema što ni vratiti.
2017 01 26
> hanami: > Tatjana, pogledala sam tvoje izmjene na CL i fulala si kod IBANA na dva mjesta... > Obavezno provjeri da si njoj uopće uplatila na ispravan IBAN da ne bi bilo da ti nema što ni vratiti. Kopirala sam IBAN iz njene poruke,na njega uplaćivala u banci osobno,nije bilo problema.I ona nije navela da novac nije dobila.
2017 01 26
> smisnamala: > Al cekaj , ti njoj prije uplate uopce nisi rekla kad je slanje tj niste nista dogovorile.. > Da se krivo ne shvati- na novac imas pravo al da si malo sama kriva za situaciju- jesi..! > Dakle dogovor se dogadjaju prije uplate... Onaj dio poslje se naziva realizacija... Obrnuto ispadne nakaradno Očekuješ slanje po uplati,jel? Navela sam da sam istovremeno uplatila i drugoj curi za artikl i on je došao u srijedu.U pravilu,prodavač naglašava da ima problem sa slanjem zbog obaveza.Kupac s time nema veze.Ja nisam naručivala stvar 5/12..imala je nekoliko dana da ga pošalje,ali nije.I čini mi se da i nije imala namjeru..
2017 01 26
> TatjanaSavoric: > > Uljeshura: > > Iskreno, ako ovako lako poludiš od ljutnje jer ti netko isti dan nije poslao predmet, vjerovatno ćeš još mnoooogo pizditi ovdje na stranici. ,:) > > Pa sve se odigralo unatrag tri dana a cura već hop, ide na crnu listu? :') > > Iskreno, čini mi se da ti ne odgovara više jer si je bombardirala porukama. Inat, što li. :/ > Uopće nisam ljuta.Ajmo poslovati razgovorom.U gužvi si,reci,daj mi priliku da odustanem od kupovine,jer u ovom slučaju,dotični artikl mi je trebao.Čekala sam 2 dana na slanje,bez opravdanja.Ona je moje novce dobila odmah po dogovoru. > Kaj sam trebala čekati i nadati se nečemu 10 dana?? Sori,ali ne. :-) Sori, ali naskočila si ko sivonja ISTI DAN što si joj uplatila sa "jeste poslali" (pitanje je da li uplata uopće može proći baš taj isti dan), a ako već veliš da se sve da riješiti razgovorom-zbog čega nisi na početku rekla nešto tipa uplatila bih ali ako mi možete poslati odmah isti dan kad uplatim u suprotnom ni ne bih? Dvostruka mjerila malo, hm? I dakako da ne treba čekati 10 dana na slanje ili povrat, ali ti ne čekaš deset dana, zar ne...:O Ne čekaš ni približno deset dana, ljube. ,:) Ona je rekla poslati krajem tjedna i relano NIJE prekršila nikakvo obećanje...(još, koliko znamo, možda bude ali zasad to još ne znamo :D)
2017 01 26
Tu sam ja malo dulje od tebe tako da ta retoricka pitanja mozes ostaviti za drugi auditorij.. Ponavljam falila si u pregovorima..i gotovo..uplatila pa onda navela zurnost jer je potrebno za vikend..ta mala caka i situacije mozda ne bi bilo..dakle mozete li isti dan po uplati poslati?..-ne u toku tijedna bi poslala al ne garantiram kad..hvala nemojte se ljutit trebalo mi je za vikend..hvala i sretno u prodaji! I budes lii tulila po svome imat ces neprestano takve situacije
2017 01 26
Tatjana, imaš pravo na svoje novce, s tim se svi slažemo. Ali prihvati ove savjete za buduće kupoprodaje na Krpicama da i sebe i nas poštediš ovakvih situacija. Uvijek napomeni uvjete kupovine prije nego uopće razmijenite podatke. Pitaj kada tko šalje ako ti je hitno. Ne očekuj da će ti poslati isti dan kad je uplaćeno, štoviše, nemoj to niti ispitivati osim ako ste se tako dogovorili.
2017 01 26
Da sam na njenom mjestu jednostavno bih ti vratila novac jer se ni meni ne bi dalo slušati toliko poruka u inbox...Preparanoično je ispalo. :/ Moglo se riješiti sa molbom za slavnim omraženim pouzećem, ili sa: prvo ti pošalji pa ću ja uplatiti (to zna često proći kao dogovor kod sasvim svježih korisnica, da se uspostavi neko povjerenje..iako zapravo onda one stavljaju glavu na panj, ali ježiga uvijek netko mora biti prvi :D) Sretno i nadam se da cura nece praviti probleme. Mislim da nece. Ali vidjet ćeš i sama. ;)
2017 01 26
> smisnamala: > Tu sam ja malo dulje od tebe tako da ta retoricka pitanja mozes ostaviti za drugi auditorij.. > Ponavljam falila si u pregovorima..i gotovo..uplatila pa onda navela zurnost jer je potrebno za vikend..ta mala caka i situacije mozda ne bi bilo..dakle mozete li isti dan po uplati poslati?..-ne u toku tijedna bi poslala al ne garantiram kad..hvala nemojte se ljutit trebalo mi je za vikend..hvala i sretno u prodaji! > I budes lii tulila po svome imat ces neprestano takve situacije Bravo mala a smišna, slažem se :)
2017 01 26
Ma daj.... Pa kad ti netko uplati, ocekuje se od tebe da posaljes. Ako ne isti dan, onda sutra kad ti bude uz put na posao, skolu, faks...salje se po uplati! Sta imas cekat i rastezat? Jesi dobila novce? Jesi! Onda salji!
2017 01 26
Niko ne voli kad ti se puše za vratom. A to si upravo ti napravila. Ja sam relativno nova al opet pustim curu dan dva od uplate i onda tek pitam za slanje.
2017 01 26
Pa po meni su obje tu krive...Kupac koji nije naglasio da je najhitnije na svijetu i prodavač koji "opušteno, tokom tjedna će biti". Mi ne možemo znati je li ona stvarno imala namjeru ne poslati ništa tokom tjedna, možemo nagađati. Meni to nije za crnu listu...a nije mi ni za negativnu jer nitko ništa nije specificirao. Račun za povrat je ostavljen jučer, ne znači da neće uplatiti natrag novce.
2017 01 26
> SaraKedavra: > Pa po meni su obje tu krive...Kupac koji nije naglasio da je najhitnije na svijetu i prodavač koji "opušteno, tokom tjedna će biti". Mi ne možemo znati je li ona stvarno imala namjeru ne poslati ništa tokom tjedna, možemo nagađati. > Meni to nije za crnu listu...a nije mi ni za negativnu jer nitko ništa nije specificirao. Račun za povrat je ostavljen jučer, ne znači da neće uplatiti natrag novce. Doslovno tako. Malo pretjerano odmah na crnu listu. greška komunikacije i komocije. Duuboko se nadam da si neću pokakakat u usta da ispadne fakat lopovica. Al stat malo na loptu i pričekat do sutra povrat love.
2017 01 26
Ne znam jel's menom nekaj ne štima, ali ja isti dan čim je uplata vidljiva, najkasnije idući dan (uz obavezne, velike isprike) šaljem kupcu paket! Do najbliže pošte imam 6 kilometara, a do najbližeg tiska 17km, s tim da mijenjam 2 zet-ova busa jer ne vozim ništ osim biciklina. "Poslat'ću do kraja tjedna"??? Jedino ako sam toliko bolesna da me bacilo u krevet. Više puta djecu ili muža pošaljem da to obave umjesto mene. Ovo je totalno omalovažavanje kupca! Koji kjurak prodaješ, ako nemaš vremena za to? Likvidnost na prvom mjestu.
2017 01 26
stavljati nekoga na crnu listu zbog toga jer kasni sa slanjem?? ajme...u što li se ova stranica pretvara !!
2017 01 26
Ma, ja sam se zaletila s linkom na CL bez da sam utvrdila vremenski tok. Očekujem da će izvršiti povrat pa će bit obrisana i dobro.
2017 01 26