Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upozorenje

Pozdrav curke, nažalost,evo i ja se javljam sa svojim još uvijek tekućim problemom,koji je u rješavanju,nadam se. Prije 5 dana,u nedjelju,sa korisnicom ElisaB dogovaram kupnju artikla,ona ostavlja podatke. Dotična nema povratnih,ali mislim si,nova je,ima ono što trebam,dat ću joj šansu. U pon ujutro uplaćujem i šaljem poruku sa svojim podacima.Ona ne odgovara na poruke.Tek drugi dan (utorak) se javlja da će mi poslati tokom tjedna,nek ne brinem.Obavještavam ju da mi to nije zgodno,jer mi artikl treba i neka ga pošalje još tijekom dana. Ona ponovo ne odgovara. Idući dan joj šaljem upozorenje-poruku,da ako mi još tokom jutra ne pošalje kupljeno,želim da mi vrati novce. Na tu poruku odgovara drvljem po meni,da ju maltretiram porukama za nešto što je rekla poslati.Ali mi prije dogovorene kupnje nije rekla da neće stići poslati tokom tjedna,da je,ja ne bi pristala na kupnju. Ugl,ostavila sam joj svoj br računa,od jučer nema uplate povrata. Nisam sigurna radi li se o svjesnoj prijevari ili nemaru,ali htjela sam ovo postati kao upozorenje. Negativnu sam ostavila,obavijestila admine,a prilažem i kopiju našeg razgovora sa njenim podacima,pa vi procijenite. Sva sreća,pa mi je željeni artikl odmah trebao,inače bi se ta sapunica rastegnula na tjedne i mjesece. Istovremeno sam taj isti dan uplatila novce jednoj ženi za drugu stvar i taj artikl mi je stigao u srijedu ujutro,bez ikakvih problema.Pokazatelj fer i urednog poslovanja. U idućem postu stavljam kopiju naše prepiske,u ovaj mi ne stane :-)
2017 01 26
ElisaB kakva otezana suradnja? strudent sam i radim cijeli dan sam ili na predavanjima ili na poslu..ako vam kazem da cu vam poslati dokraja tjedna poslat cu vam i potrudit cu se poslatio prije vikenda. ja ne razumijem sta je vama da me svaki dan maltretirate. imam rokove slijedeci tjedan i jos k svemu moram i uciti. Bez brige dobit cete svoj novac jer mi ne treba da mi netko s tisucu poruka svaki dan za nesto sto kazem da cu poslat. prije 1 dan, 18:50 TatjanaSavoric Mogla ste napisati u startu da imate obaveza i da nećete stići slati u x periodu i tako meni dati mogućnost da izaberem želim li kupiti ili ne. Vi ne znate za što i za kada ja njega trebam. Ako ste htjela izbjeći svakodnevne poruke,tada ste mogla paket poslati u pon tokom dana,odnosno po uplati,jel tako? U svakom slučaju molim Vas uplatu novaca na račun XXXXX Hvala,lp. prije 1 dan, 18:56 TatjanaSavoric Pogriješila sam za jedan broj,ovo je ispravan račun XXX prije 1 dan, 18:58 TatjanaSavoric Ostavila sam Vam negativnu povratnu,sad ću našu suradnju prijaviti adminima.Kad mi vratite novce,maknut ću povratnu. Lp. prije 18
2017 01 26
Slobodno stavite njene podatke i broj tekućeg na crnu listu, jeste li provjerili iban na crnoj listi?
2017 01 26
Jesam,nije na cl-i.Poslala sam link na naše poruke admini,mislila sam da to tako ide.Da oni unose podatke tamo.
2017 01 26
Ja odustanem od kupnje ako mi prodavac na moj upit o artiklu ne napise dobar dan ili neki drugi odgovarajuci pozdrav. To je totalna nekultura i sa takvim ne zelim i necu imati posla. A tocno takva je ova *prezaposlena studentica*. Moze je biti sram. Koji bezobrazluk i bahatluk. Ostavi negativnu i link na temu pa neka cita! Ako naravno nadje vremena!
2017 01 26
> rafaela1973: > Ja odustanem od kupnje ako mi prodavac na moj upit o artiklu ne napise dobar dan ili neki drugi odgovarajuci pozdrav. > To je totalna nekultura i sa takvim ne zelim i necu imati posla. A tocno takva je ova *prezaposlena studentica*. > Moze je biti sram. Koji bezobrazluk i bahatluk. > Ostavi negativnu i link na temu pa neka cita! > Ako naravno nadje vremena! Kao što se vidi iz prepiske,bila je okej i dosutpna prilikom dogovaranja kupnje...a poslije.. :-O
2017 01 26
Bemti sta studiranje i rad rade ljudima, stvaraju posebne potrebe. Bice komjuta od kuce do faksa i posla helićem pa nijedan kiosk ne sretne :') Javice se iz njemacke za koji dan il tjedan
2017 01 26
> cipelitza: > Bemti sta studiranje i rad rade ljudima, stvaraju posebne potrebe. > Bice komjuta od kuce do faksa i posla helićem pa nijedan kiosk ne sretne :') > Javice se iz njemacke za koji dan il tjedan Čim mi je poslala onakvu poruku..sve mi je bilo jasno..al reko sad će odmah iz principa uplatiti novce..al eto nije.Tako da mislim da je ipak sve jasno..
2017 01 26
A baš da nema niti jedan tisak ili pošta na putu između stana, posla i faksa je stvarno čudno s obzirom da je iz većeg grada.(valjda)
2017 01 26
Elisa. Helikopter. Kazem ti ja. Al nesto puno slika ima iz kafane. Bice tad nije radila. Il studirala.
2017 01 26
> Blliss: > A baš da nema niti jedan tisak ili pošta na putu između stana, posla i faksa je stvarno čudno s obzirom da je iz većeg grada.(valjda) Ja sam fkt razumna osoba,da je ona meni odmah rekla da je u stisci s vremenom,dogovorile bi se..ovako,ona je mene pržila 2 dana,pa mi rekla poslat će...halo,nema smisla.Vjerovatno je išlo a.p.p.,ono rastegnut će se priča na vjekove.Velim,sva sreća pa sam ga išla ciljano kupiti :-(
2017 01 26
> cipelitza: > Elisa. Helikopter. Kazem ti ja. Al nesto puno slika ima iz kafane. Bice tad nije radila. Il studirala. Koje slike? (zbunj)
2017 01 26
Iskreno, ako ovako lako poludiš od ljutnje jer ti netko isti dan nije poslao predmet, vjerovatno ćeš još mnoooogo pizditi ovdje na stranici. ,:) Pa sve se odigralo unatrag tri dana a cura već hop, ide na crnu listu? :') I opet, iskreno, čini mi se da ti ne odgovara više jer si je bombardirala porukama. Inat, što li. :/
2017 01 26
> Uljeshura: > Iskreno, ako ovako lako poludiš od ljutnje jer ti netko isti dan nije poslao predmet, vjerovatno ćeš još mnoooogo pizditi ovdje na stranici. ,:) > Pa sve se odigralo unatrag tri dana a cura već hop, ide na crnu listu? :') > Iskreno, čini mi se da ti ne odgovara više jer si je bombardirala porukama. Inat, što li. :/ Uopće nisam ljuta.Ajmo poslovati razgovorom.U gužvi si,reci,daj mi priliku da odustanem od kupovine,jer u ovom slučaju,dotični artikl mi je trebao.Čekala sam 2 dana na slanje,bez opravdanja.Ona je moje novce dobila odmah po dogovoru. Kaj sam trebala čekati i nadati se nečemu 10 dana?? Sori,ali ne. :-)
2017 01 26
Al cekaj , ti njoj prije uplate uopce nisi rekla kad je slanje tj niste nista dogovorile.. Da se krivo ne shvati- na novac imas pravo al da si malo sama kriva za situaciju- jesi..! Dakle dogovor se dogadjaju prije uplate... Onaj dio poslje se naziva realizacija... Obrnuto ispadne nakaradno
2017 01 26
1 2 3 4