Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upozorenje

> fedora: > Ne znam jel's menom nekaj ne štima, ali ja isti dan čim je uplata vidljiva, najkasnije idući dan (uz obavezne, velike isprike) šaljem kupcu paket! Do najbliže pošte imam 6 kilometara, a do najbližeg tiska 17km, s tim da mijenjam 2 zet-ova busa jer ne vozim ništ osim biciklina. > "Poslat'ću do kraja tjedna"??? Jedino ako sam toliko bolesna da me bacilo u krevet. Više puta djecu ili muža pošaljem da to obave umjesto mene. Ovo je totalno omalovažavanje kupca! Koji kjurak prodaješ, ako nemaš vremena za to? Likvidnost na prvom mjestu. tako je, slažem se. i to je za negativnu, bez obzira kakav ishod bio. ali ne za crnu listu.
2017 01 26
Ne znam.Meni je normalno da ti netko po uplati odgovori "primio sam uplatu,šaljem" i pošalje ako ne taj dan,onda idući..ne kroz nekoliko dana.Nisam ni ja rekla "uplatit ću" i onda čekala x dana. Do sad sam surađivala sa razumnim ženama i nije bilo nikakvih problema.Uplata/slanje,cijela priča gotova u max 5 dana.Svi sretni i zadovoljni. Svi ovdje po forumu oglašavaju čudne situacije,doživljavaju napade u stilu što si čekala toliko,odmah na cl,daj podatke,itd. Kad to netko napravi,onda ga nabijete na stup srama. Slala sam poruke jer se radi o mojim novcima,koje mi,btw,ona još nije vratila i pitanje je kad će.Ako sam ja uredno platila,tvoje je da obaviš slanje. Obrisat ću je sa forum cl-e. Ali ću pratiti i dalje...kad tad će jedna naletiti. Ja sam samo dala pravovremeno upozorenje,napisala da se možda ne radi o cilju prijevare,ali da je nešto čudno jest. Eto,toliko od mene,sad znam da moram pitati i o slanju za drugi put.pa će se opet naći neka pametna koja će reći da sam paranoična. :-)
2017 01 26
> fedora: > Ne znam jel's menom nekaj ne štima, ali ja isti dan čim je uplata vidljiva, najkasnije idući dan (uz obavezne, velike isprike) šaljem kupcu paket! Do najbliže pošte imam 6 kilometara, a do najbližeg tiska 17km, s tim da mijenjam 2 zet-ova busa jer ne vozim ništ osim biciklina. > "Poslat'ću do kraja tjedna"??? Jedino ako sam toliko bolesna da me bacilo u krevet. Više puta djecu ili muža pošaljem da to obave umjesto mene. Ovo je totalno omalovažavanje kupca! Koji kjurak prodaješ, ako nemaš vremena za to? Likvidnost na prvom mjestu. A ja sam mislila da ja živim u zagrebackoj vukohebini. 6? 17? Sad mi ima smisla naručivanje Skenderbega konzum klikom :)
2017 01 26
> Sad mi ima smisla naručivanje Skenderbega konzum klikom :) :') :') Nemogu se sjetiti dali sam taj konjak kupovala u Albaniji ili crnoj gori
2017 01 26
> teehee > A ja sam mislila da ja živim u zagrebackoj vukohebini. 6? 17? > Sad mi ima smisla naručivanje Skenderbega konzum klikom :) Pa jel'vidiš ti to? Već se konjak pretvori u "Old reserve" dok stigne do mene. Tu ni GPS ne pomaže. :') :') :')
2017 01 26
> rafaela1973: > Ma daj.... > Pa kad ti netko uplati, ocekuje se od tebe da posaljes. Ako ne isti dan, onda sutra kad ti bude uz put na posao, skolu, faks...salje se po uplati! Sta imas cekat i rastezat? > Jesi dobila novce? Jesi! Onda salji! Potpisujem
2017 01 26
> TatjanaSavoric: > Ne znam.Meni je normalno da ti netko po uplati odgovori "primio sam uplatu,šaljem" i pošalje ako ne taj dan,onda idući..ne kroz nekoliko dana.Nisam ni ja rekla "uplatit ću" i onda čekala x dana. Do sad sam surađivala sa razumnim ženama i nije bilo nikakvih problema.Uplata/slanje,cijela priča gotova u max 5 dana.Svi sretni i zadovoljni. > Svi ovdje po forumu oglašavaju čudne situacije,doživljavaju napade u stilu što si čekala toliko,odmah na cl,daj podatke,itd. > Kad to netko napravi,onda ga nabijete na stup srama. > Slala sam poruke jer se radi o mojim novcima,koje mi,btw,ona još nije vratila i pitanje je kad će.Ako sam ja uredno platila,tvoje je da obaviš slanje. > Obrisat ću je sa forum cl-e. > Ali ću pratiti i dalje...kad tad će jedna naletiti. > Ja sam samo dala pravovremeno upozorenje,napisala da se možda ne radi o cilju prijevare,ali da je nešto čudno jest. > Eto,toliko od mene,sad znam da moram pitati i o slanju za drugi put.pa će se opet naći neka pametna koja će reći da sam paranoična. :-) cure su te dobronamjerno savjetovale da ubuduće prilikom dogovaranja utvrdiš sve bitne stvari, pa tek onda uplaćuješ. nitko ne kaže da nisi u pravu što očekuješ uljuđenu i normalnu konverzaciju i pravilno poslovanje koje podrazumijeva pravovremenu uplatu i slanje (ili ispriku ako se nešto nepredviđeno desilo) . ono što ja želim reći je da zbog ovog neugodnog iskustva možeš ostaviti negativnu ocjenu, kao upozorenje ostalima da se radi o neodgovornoj prodavačici....a ako ti ne pošalje robicu i ne vrati novac, onda ide na crnu listu.
2017 01 26
> rafaela1973: > Ma daj.... > Pa kad ti netko uplati, ocekuje se od tebe da posaljes. Ako ne isti dan, onda sutra kad ti bude uz put na posao, skolu, faks...salje se po uplati! Sta imas cekat i rastezat? > Jesi dobila novce? Jesi! Onda salji! > fedora: > Ne znam jel's menom nekaj ne štima, ali ja isti dan čim je uplata vidljiva, najkasnije idući dan (uz obavezne, velike isprike) šaljem kupcu paket! Do najbliže pošte imam 6 kilometara, a do najbližeg tiska 17km, s tim da mijenjam 2 zet-ova busa jer ne vozim ništ osim biciklina. > Potpis ko kuca. Na obje. A ona veli "do vikenda ce..ako i tada.."
2017 01 26
tatjana...nitko te ne stavlja na stup srama, ali ti ukazujemo i na činjenicu da si trebala pitati može li poslati odmah jer ti je hitno. Opet kažem, možda je ona onaj "samo opušteno, ima vremena" tip. Ne kažem da je to dobro, zna se da se šalje brzo, iz kulture, ako ništa drugo. I dala si joj br. računa jučer, ne znači da neće vratiti. Iako imam osjećaj da će samo poslat artikl i napravit se bedasta. Možda sam u krivu...A ako ne vrati novce, onda joj je mjesto za CL.
2017 01 26
Pa realno,nije mi hitno ako kupujem nešto tj dana prije.Očekuješ pošiljku u roku nekoliko dana.Ona je meni vrlo opušteno drugi dan po uplati rekla da šalje tokom tjedna,tada je nastala "panika",jer ni novaca ni artikla....al kako rekoh,ja sam ispunila svoj osjećaj građanske dužnosti. Cura je sumnjiva,jer čak i da je nonšalantna,ipak bi,ako ništa drugo iz inata,odmah jučer otišla vratiti novce,da me skine s one stvari... Ali nije. Priznajem,imam putra za ne provjeravanje slanja...ali ovaj ostatak priče je druga priča.
2017 01 27
Gle, i ja bih lagano pošizila da mi netko kaže- tokom tjedna i ne specificira, npr. danas, šaljem u utorak jer prije ne stignem. Okej, u utorak. Ali onda nemoj u četvrtak. Ali tih tvojih tjedan dana, moj savjet kada kupuješ nešto što ti treba za određenu prigodu, kupuj bar 2 tjedna unaprijed- ne zbog prodavača, nego jer nikad ne znaš hoće pošta/ tisak zakazati. *ebiga, ona je mogla i poslati i vratiti novce, nije. Ako ih zbilja ne vrati, crna lista i adio.
2017 01 27
Baš to.
2017 01 27
meni to jos nije za CL..ok nije prodavacica ranije rekla da je puna obaveza i da ce slati tokom tjedna, al nisi ni ti rekla da ti je hitno i ocekujes da se posalje bas isti dan:/ ja osobno isto saljem isti ili slijedeci dan i nekako bi volila da se tako ugl posluje i sa druge strane ali nije uvijek tako i ako bi cura kroz koji dan poslala to je jos uvijek OK.. Al eto svi imamo neki drugi prag tolerancije;)
2017 01 27
> cipelitza: > Bemti sta studiranje i rad rade ljudima, stvaraju posebne potrebe. > Bice komjuta od kuce do faksa i posla helićem pa nijedan kiosk ne sretne :') > Javice se iz njemacke za koji dan il tjedan ahaha,..
2017 01 27
Meni osobno dovoljno govori kada vidim da korisnica za artikl za koji je primila uplatu nije navela niti da je rezerviran niti prodan a bila je on line :/
2017 01 27