Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Second HAND shop Zagreb

Di ima ok odjeće? Gledala sam u Textile house u Maksimirskoj danas al nije baš neš :( Ni jedne hlače za isprobati! Užasno me živcira što ne označe veličinu, pa sad ti pogađaj... svaka firma ima svoje neke 'divlje' brojeve..... Ja nosim veličinu 44................ Hvala curke :) Ariana
2017 01 28
U Ilici ih imaš baš puno. Od Britanca pa prema Črnomercu ih imaš na svakom ćošku skoru. Baš dosta. Kakva je ponuda ne znam jer nisam dugo u njima bila. Pa ako ti se da, pogledaj tamo kad uhvatiš vremena.
2017 01 28
Bilo ih je super kod Britanca, moja 2 najdraza se zatvorila :/ Imas i na Tresnjevci na ruti 12-ice Ako netko zna, Textile house (Ilica, za ostale ne znam) jedan petak u mjesecu ima sve po 5 kn, kada ce to biti?
2017 01 28
Treba imati živaca i vremena za tamo nešto iskopati. Moja frendica pronađe ponekad super stvari,ali ide često....Osobno nisam nikad bila i draža mi je internet prodaja.....
2017 01 28
Ima i u Dubravi 2-3 ako se ne varam, s obje strane, ali ne znam kakvi su.
2017 01 28
> TinTina987: > Bilo ih je super kod Britanca, moja 2 najdraza se zatvorila :/ > Imas i na Tresnjevci na ruti 12-ice > Ako netko zna, Textile house (Ilica, za ostale ne znam) jedan petak u mjesecu ima sve po 5 kn, kada ce to biti? Na njihovoj facebook stranici uglavnom piše koja je trenutna cijena :)
2017 01 29