Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje kupiti trapke?

Meni su ok Mango, Tom Tailor, Bershka....volim isto rastezljive traperice i da nisu krute....:)
2017 02 05
Javi kakva je ponuda jer i meni trebaju :,'( Inače standardno uzmem u C&A, dobar mi omjer cijene i kvalitete, ali zadnjih nekoliko sezona sranje modeli.
2017 02 05
Ne vracaj se iz shoppinga bez barem tri para trapki!
2017 02 05
> KatarinaSarah: > > KreativnoSelo: > > > KatarinaSarah: > > > > KreativnoSelo: > > > > Meni je super Sportina s markama: Only, Vero moda. :") > > > > Tražim najčešće niski struk, a rijetko ga nađem. > > > Da da,danas je sve ili medium waist ili high waist.Ja preferiram medium waist,ni previsoke ni preniske 🤗 Tally wejl ti ima dosta tih niski struk sto mene smeta,jer nadjem hlace i bam niski struk i spekec mi poispada.😖 > > Hvalaaaaaaaa punooooooooo! <3 > Ma nista!😘 Prijateljica isto kupuje samo niski struk i samo u Tallyju uzima.Nedavno uzela neke military i ja htjela,ali su bile Low waist i odustala.Tamo ces sigurno nac sta trazis!🤗 U Roses-u sam ih našla, baš military, ajme, pa sreći nije bilo kraja! Ima da poharam TW sada. :')
2017 02 05
> KreativnoSelo: > > KatarinaSarah: > > > KreativnoSelo: > > > > KatarinaSarah: > > > > > KreativnoSelo: > > > > > Meni je super Sportina s markama: Only, Vero moda. :") > > > > > Tražim najčešće niski struk, a rijetko ga nađem. > > > > Da da,danas je sve ili medium waist ili high waist.Ja preferiram medium waist,ni previsoke ni preniske 🤗 Tally wejl ti ima dosta tih niski struk sto mene smeta,jer nadjem hlace i bam niski struk i spekec mi poispada.😖 > > > Hvalaaaaaaaa punooooooooo! <3 > > Ma nista!😘 Prijateljica isto kupuje samo niski struk i samo u Tallyju uzima.Nedavno uzela neke military i ja htjela,ali su bile Low waist i odustala.Tamo ces sigurno nac sta trazis!🤗 > U Roses-u sam ih našla, baš military, ajme, pa sreći nije bilo kraja! Ima da poharam TW sada. :') Ja inace ne kupujem u Tally-u,ali kad vidla modele military,ajmeee.Jedne poderane naprijed al skroz na skroz,presexy hlace i jedne uske military bez poderotina,te frendica uzela.Tak sam happy bila i uzela te hlace da probam i skuzim da su obje nizi struk nego sto ja uzimam.I bas sam bila tuzna i odustala jbg!😂🙈
2017 02 05
Vi što nosite niski struk nemojte čučat nigjdje pliz ,:)
2017 02 05
> AudreyHepburn: > Vi što nosite niski struk nemojte čučat nigjdje pliz ,:) :D ...ili obucite i body... 8-)
2017 02 06
> AudreyHepburn: > Vi što nosite niski struk nemojte čučat nigjdje pliz ,:) puno gori može biti dečko koji čuči u takvom kroju...nemoj da ti opisujemm :o
2017 02 06
> AudreyHepburn: > Vi što nosite niski struk nemojte čučat nigjdje pliz ,:) Bez brige. :D
2017 02 06
Uljeshura, jesi našla štoo? :")
2017 02 06
> KreativnoSelo: > Uljeshura, jesi našla štoo? :") Jos hodocasti po kabinama za presvlacenje ,:)
2017 02 06
Uljeshura je ljuta jer se zbog nesporazuma sa prijevoznikom zakompliciralo stanje na poslu pa smo odgodili soping ekspediciju za sutra. :| Uljeshura nije plakala, dakako, jer bi to bilo malo djetinjasto, ali je odgrizla par glava danas na poslu. Uglavnom studentariji. Uljeshura je cijeli božji dan bila na poslu sa rupetinom na gujsci Esmara traperica. :@ Uljeshura je bila toliko živčana da je počela o sebi govoriti u trećem licu kao zadnji sizik. Elem, sutra okinem par slika ulova ! :")
2017 02 06
Kvragu, sad ćete me pamtiti kao "onu sa rupom na hlačama". :')
2017 02 06
ja ne mogu spavati od brige zbog tvojih hlača ako te otpili prijevoznik uvijek ti ostaje tramvaj...i bus...
2017 02 07
> Uljeshura: > Kvragu, sad ćete me pamtiti kao "onu sa rupom na hlačama". :') Mojoj kolegici su pukle hlače po šavu na guzi i to na poslu -radimo u školi. :D Kad je došla u zbornicu,mi smo to skužili. Pod odmorom je išla u obližnji dućan i kupila neke. :D Dobro da je našla. Te koje su joj pukle bile su crne i kaže nama ona -još se jutros mislim da li ću obući bijele ili crne gaćice i obučem bijele. :')
2017 02 07