Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje kupiti trapke?

Ova šutnja ne sluti na dobro :D A Sanja će nam imati podočnjake. Inače, da se ne natežeš s prijevozom, da se i u centru obići. Potez trg-gundulićeva i cvjetni trg pa baci oko u Zaru, Mango, H&M, S. Oliver, Hilfiger, nađe se još koji. Sve je to dosta blizu.
2017 02 08
ajmeeee meni se dogodilo da sam se jednom umislila da stanem u 28 hlače skiny, uglavnom išle su one gore, ali....nešto je zapelo i nisam ih mogla skinut nikako, onda me primilo luđačko smijanje.... e, da jednom sam sanjala da sam ostala u kabini, a svjetla se gase i dućan zatvara a ja želim vikati a ne mogu, uh, noćna mora, zamisli cijelu noć u pustom dućanu punom odjeće.... ...uglavnom, negdje je zapela gospodična....
2017 02 08
Kupljena čak tri para... (uh... ,:) ).. Jedne sam kanila zamijeniti za veći broj večeras..:'(Hahaha
2017 02 08
Hej, i to je za ljude :D Gdje, kakve, za kolko i tak to? :) U koji centar si na kraju otišla? Bacila sam oko na stranice i mislim se zaletit u Bershku jer vidim da imaju ok modela, a i sve što mi se svidjelo ima u trgovinama u Zg što je onak, neviđeno. Kakva im je kvaliteta?
2017 02 08
x-)
2017 02 09
Bershku sam isprobala prije nekoliko godina samo jednom, i isto popodne odustala. ,:) Možda sam imala peh pa naisla na losu seriju, ali evo, kupila sam hlače ujutro, stajale su kao rukavica, ma kao salivene, uske, nijedno pranje (tad sam se još znala usuditi nositi kupljeno odmah, bez pranja:P ), i do kasno popodne su se razvukle toliko da su visile i mogla sam ih skidati bez otkapcanja :/Prijateljica se cudila zašto sam kupila tako vrecaste (vrecaste! :,) ) hlače... Ali to je bilo jako davno.
2017 02 11
Lijepe su ti! ;)
2017 02 11
super su :")
2017 02 12
Thanks, girls!
2017 02 12
Hjoooj sada i ja vidla u Bershki dvoje trapki i ja to moram sutra kupit!🙈 Ja ne smijem nis vidit...
2017 02 12
Oživjet ću ovu temu jer imam jedan problem, a ovdje ima poznavatelja trapki :D Kupila trapke u C&A, super pasale. Doma ih oprala na brzom programu na 30 stupnjeva, osušila na štriku, obukla i još uvijek super pasale...i do kraja dana sam ih skidala bez otkapčanja. Ma što skidala, pale su same od sebe...bilo me strah da ih ne posijem negdje putem pa da kući dođem gologuza lol. Nisam to u životu doživjela. To ne da se povećalo za jedan, nego 2 broja, i ne samo u guzici i struku nego cijelom dužinom. Ići ću reklamirati, no da pitam jeste li imale sličnih iskustva i pokušale reklamirati? P.S. 1% elastina, 99% pamuk. Nosim L/XL tak da ne mislite da sam grančica s koje sve spada...ima me i ima kaj držat trapke :D
2017 03 08
Draga Hanami imam stvarno dosta traperica i sve su manje-više s elastinom no nisu se nikad nijedne toliko raširile. Obično kupim da su mi skroz na knap. Možda imaju previše pamuka????? Ko one grozne pamučne trenirke u kojima nema šanse da iziđem iz kuće..
2017 03 09
Draga Sanja, hvala ti na javljanju :") Moguće da je do pamuka iako mi nisu ni prve pamučne traperice. Zbilja su kao te grozne trenirke. Kad sam ih obukla 1. put u dućanu i onda danas nakon pranja, fino su me stiskale kak i stišću nove ili friško oprane i osušene trapke.
2017 03 09
Koliko me sjećanje služi slično mi je bilo s njihovima. No, to je bilo davno, bile su za neku siću i nisam reklamirala. Inače kad su mi trapke veće operem ih na više stupnjeva i obavezno osušim u sušilici. Svakako pročitaj deklaraciju prije reklamacije odnosno dio gdje piše koliko se "stisnu". Ako je minus, onda pod obavezno reklamiraj. S time da na tim deklaracijama obično stave to sužavanje računajući na sušenje u sušilici. Naravno, ako deklarirano može. Pa ako imaš prilike, pokušaj s tim.
2017 03 09
Teehee i ja bi slično razmišljala da je bila sića, ali 200kn mi je već pristojna lova za baciti u vjetar :/ Pomozi mi molim te s ovim "ako je minus" - što to znači? Srećom pa sam sačuvala etikete s hlača, na jednoj od njih piše skupljanje po širini i dužini 5% :O
2017 03 09