Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje kupiti trapke?

> hanami: > Oživjet ću ovu temu jer imam jedan problem, a ovdje ima poznavatelja trapki :D > Kupila trapke u C&A, super pasale. Doma ih oprala na brzom programu na 30 stupnjeva, osušila na štriku, obukla i još uvijek super pasale...i do kraja dana sam ih skidala bez otkapčanja. Ma što skidala, pale su same od sebe...bilo me strah da ih ne posijem negdje putem pa da kući dođem gologuza lol. > Nisam to u životu doživjela. To ne da se povećalo za jedan, nego 2 broja, i ne samo u guzici i struku nego cijelom dužinom. > Ići ću reklamirati, no da pitam jeste li imale sličnih iskustva i pokušale reklamirati? > P.S. 1% elastina, 99% pamuk. Nosim L/XL tak da ne mislite da sam grančica s koje sve spada...ima me i ima kaj držat trapke :D Desilo mi se ali sa Bershka hlačama. :/ Identična situacija, mislim da sam je već opisala baš na ovoj temi. Kupila ih da stoje kao rukavica salivene, do kraja dana- mogla sam ostati bez njih koliko su se raširile. NIsam reklamirala jer sam zaključila da je nedokazivo da nisam kemijala sa njima...:/ Ja sam zbog toga jednostavno odustala od cjelokupnog Bershka branda, više mi se nije dalo riskirati za svoju studentsku lovu tako.:/ Ove C&A koje sam ja kupila se dobro drže i nakon evo par pranja, imaju isto 1% elastina...:/ Možda si baš imala peh i nabasala na lošu liniju? Baš mi je žao. EDIT: minus znači da se skupe pri pranju, a plus da se rašire. Ako su se raširile a pisao je minus, znači da seru i da imaš osnove za reklamaciju.
2017 03 09
Ulje skroz sam smetnula s uma te tvoje Bershka... Reci koliko pamuka i poliestera imaju tvoje iz C&A
2017 03 09
Hvala na objašnjenju za minus, na deklaraciji ne piše nikakav predznak, samo: "Skupljanje: po dužini i širini 5,00%" Znali li to onda "plus"? To bi bilo malo sjebano jer se iz smisla te rečenice može pretpostaviti da se skupljaju 5%.
2017 03 09
Točno to kaj je rekla Uljeshura. Dakle, vrati ih. Iako velim, na tim deklaracijama se piše skupljanje uzevši u obzir sušenje u sušilici. Ako se smije (ne znam kaj ti piše) onda bi bilo dobro osušiti ih i ponoviti postupak nošenja. I 200kn nije uopće malo. Ja sam Mustang ubola na doduše opakom sniženju za tu lovu. Bez mane.
2017 03 09
> hanami: > Hvala na objašnjenju za minus, na deklaraciji ne piše nikakav predznak, samo: > Joj glupsa ne čitam. Obrnuto od onog kaj je Uljeshura rekla. Ovak kak si ti rekla. Minus rašire se, bez minusa skupe se.
2017 03 09
Hvala puno na objašnjenju! :) Provjerila sam etiketu na hlačama, piše prati na 40, zabranjena sušilica. Reklamiram sigurno, živo me zanima kako će se postaviti. Vještačenje mi nije nikakav problem ako žele.
2017 03 09
I da, hvala na prijedlogu za Mustang ;)
2017 03 09
> teehee: > > hanami: > > Hvala na objašnjenju za minus, na deklaraciji ne piše nikakav predznak, samo: > > > Joj glupsa ne čitam. Obrnuto od onog kaj je Uljeshura rekla. Ovak kak si ti rekla. Minus rašire se, bez minusa skupe se. Hm, nisam sigurna da je to posve točno, ali može pitati prodavačice da provjeri da bude defnitivno. :D Hanami, meni isto piše 99% pamuk, 1% elastina...:/
2017 03 09
> hanami: > Hvala puno na objašnjenju! :) > Provjerila sam etiketu na hlačama, piše prati na 40, zabranjena sušilica. > Reklamiram sigurno, živo me zanima kako će se postaviti. Vještačenje mi nije nikakav problem ako žele. E to je to onda! Vratit će ti lovu, moraju. Ako krenu muljati reci: Prema zakonu o zaštiti potrošača vi ste meni dužni... bla bla. Uvijek to pali. Ne brini. Ln!
2017 03 09
> Uljeshura: > > teehee: > > > hanami: > > > Hvala na objašnjenju za minus, na deklaraciji ne piše nikakav predznak, samo: > > > > > Joj glupsa ne čitam. Obrnuto od onog kaj je Uljeshura rekla. Ovak kak si ti rekla. Minus rašire se, bez minusa skupe se. > Hm, nisam sigurna da je to posve točno, ali može pitati prodavačice da provjeri da bude defnitivno. :D > Hanami, meni isto piše 99% pamuk, 1% elastina...:/ Ma je, ziher. To je matematika :) Ako piše da se skuplja minus nešto, znači da se šire. Ako piše bez predznaka, plus je i znači da se toliko skupljaju.
2017 03 09
Bilo kako bilo ovo s deklaracijama - mogu se i tu pozvati na zakon o zaštiti potrošača. Ne mogu mi sad tu valjati fore s dvostrukim negacijama i minusima i plusevima, nije to pjesma jelene rozge :D Izvjestim vas o razvoju događaja :)
2017 03 09
Sretno!
2017 03 09
> hanami: > Bilo kako bilo ovo s deklaracijama - mogu se i tu pozvati na zakon o zaštiti potrošača. Ne mogu mi sad tu valjati fore s dvostrukim negacijama i minusima i plusevima, nije to pjesma jelene rozge :D > Izvjestim vas o razvoju događaja :) :) Na tvojima piše da se skupljaju. Javi kad zbaviš.
2017 03 09
Hvala :) i još jednom hvala na pomoći <3
2017 03 09
Da vas izvijestim o razvoju događaja :) Objasnila sam problem s hlačama, a djelatnica je bespogovorno ponudila da si odaberem u trgovini nešto drugo za zamjenu ili da mi vrate puni iznos u gotovini. Eto, zbilja za svaku pohvalu :) Srećom da je tako ispalo jer većinu garderobe obnovim tamo, stoga bi mi teško palo da su mi se zamjerili :D
2017 03 12