Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

trebala bi pomoc oko mjesecnica

Pozdrav drage cure, Ovo nije jos jedna tema kasni mi mjesecnica, nismo koristili zastitu ali stvarno smo pazili. Jedno je tocno a to da mi kasni mjesecnica , i to 6 dana. U ponedjeljak namjeravam posjetiti ljecnika, ali sam nestrpljiva, i uplašena. Da li je koja cura imala ovakav slučaj? U zadnja tri mjeseca sama bila aktivnija nego inace, puno sam putovala, ali je zadnja dva mjeseca uredna. Prije tjedan dana sam bila na putu 3 dana. Da li mozda promjena klime, stres utjecu na to? malo sam zabrinuta, pa bi svaki savjet dobro došao, da se probam smirit, jer vjerojatno i ova trenutna sekeracija utjece na nju :(
2017 02 11
Sve to utječe na mjesečnicu :) Vjerojatno će stići kroz koji dan, ali ako si zabrinuta napravi test na trudnoću, tako da budeš sigurna.
2017 02 11
Jesam, bio je negativan..Bojim se nekih vecih problema :/
2017 02 11
Ne brini, u mlađoj dobi se često mogu javiti nepravilni ciklusi, ako to potraje još nekoliko dana naruči se na ginekološki pregled. Obično se onda menstruacija inducira nekim od hormonalnih pripravaka (npr Duphastone) nakon čega se ciklusi uravnoteže.
2017 02 11
Ako te tješi, ima puno više banalnih razloga zašto izostaje od onih ozbiljnih. Možda je do putovanja, možda su se hormoni malo izbacili iz ravnoteže...držim fige da sve bude ok.
2017 02 11
hvala vam..bas mi je cudno, jer nikad prije nije toliko kasnila..morala bi se smirit vjerojatno... uglavnom savjeti su još uvijek dobro došli..
2017 02 11
ako kasni nemas razloga za brigu nego ako krvaris precesto ili preobilno i kad nebi trebala meni je prije par godina znala menga kasnit i 30 dana, tako bi se dogodilo u prosjeku 1x godisnje, jednom u proljece, jednom ljeti i jednom zimi jednostavno bi preskocila za 1 mj. i dosla na vrijeme iduci mjesec sa zdravljem mi je bilo sve u redu da je kasnila vise od 30 dana vjerojatno bi to bio razlog za brigu, a mozda i ne ako bi menga dosla unutar 60 dana
2017 02 11
Moja prijateljica kada je bila u svicarskoj studirat, tri mjeseca, uopce nije je imala. Ali cim se vratila opet joj je pocelo sve normalno, regularno. Tako da mogu rec da stes, putovanje i sve to puno utijece. A i meni prije godinu dana malo mi je zajebavalo! Doslo mi je poslje 52 dana, jedini put da mi je zakasnilo i dan danas neznam tocno zasto.
2017 02 11
Ma ne sekiraj se :) Meni je sad kasnila 17 dana, izludila sam već, pa je sve fino došlo. Ima puno razloga zašto ona zna kasniti, evo u mom slučaju se dogodilo da su mi se SVI moji stresori poklopili u isto vrijeme- velika količina stresa, upala mjehura, 2 kutije antibiotika i ove promjene vremena koje su bile. Ti si još bila na putu, vrijeme je skočilo sa -7 na +13 pa sa +13 na 0 stupnjeva, velike su oscilacije, tijelo trpi.
2017 02 11
Uvijek kad na ljeto odem na more dobijem je dok jos nisam raspakirala kofere(a treba doci tjedan dana kasnije) ili pozuri isto tjedan dana- sigurno da mi uljepsa zadnji tjedan na odmoru.... 😄🤣
2017 02 11
Ne sekiraj se.Prije 3 godine mi je na ljeto kasnila 3 tjedna.Napravila sam 3 testa na trudnocu i negativna.Panika me ziva ulovila.I ispada da je i mojoj sestri kasnila 2 tjedna i mami.Takvo je neko vrijeme valjda bilo.I kad je dobila svaki mjesec opet uredna i sve okej.😁
2017 02 11
I meni je jednom u životu toliko silno kasnila, 15 dana prošle god i onda sam umislila da je to ona implatacija taman, a panike li bezveze bilo hehe :S desi se to pogotovo kad su neke žiotne promjene, stres
2017 02 11
ja uvijek znam da će doći na Novu godinu, ne može falit
2017 02 11
još cu svakako napraviti test na trudnocu, ponovo..jer još uvijek nema mjesecnice..baš kao što kazete, mozda stres za bezveze. ali nikako istjerati to van iz glave..baš se brinem da nebi bilo kakvih problema..
2017 02 12