Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Markirana roba vs. Sechond hand

Zanima me vase misljenje 😊 Sta mislite o "dvoboju" markiranih trgovina vs. Sechond hand-a?
2017 02 12
U kojem smislu???
2017 02 12
tko se tu bori protiv koga? u second handovima ima markirane odjeće, a u markiranim dućanima katkad su lažnjaci ,:)
2017 02 12
Ni ja ne kužim. Možeš i na krpama kupiti markiranu second hand robu. Za secHond hand ne znam. Možda je to nešto drugo :/
2017 02 12
> sanjaurban: > u markiranim dućanima katkad su lažnjaci ,:) Da čovjek ne povjeruje, ali tako je.
2017 02 12
Kupujem markiranu robu u second hand dućanima. Nedavno sam bila na oftamološkom pregledu i liječnica mi strogo zabranila nositi štetne sunčane cvikere 's placa' - tj.jeftine cvike loše kvalitete. Ubrzo nakon toga nazvala me frendica da mi kaže kako je šokirana, jer je gledala na tiviju (Provjereno ili sl.) kako je organizirana usporedba kvalitete markiranih skupih naočala iz raznih optičkih dućana i fejkova s placa i kako je ustanovljeno da se u većini slučajeva kvaliteta uopće ne razlikuje, a katkada su placarice čak i kvalitetnije :o :s :@
2017 02 12
> gitadevi: > Kupujem markiranu robu u second hand dućanima. > Nedavno sam bila na oftamološkom pregledu i liječnica mi strogo zabranila nositi štetne sunčane cvikere 's placa' - tj.jeftine cvike loše kvalitete. > Ubrzo nakon toga nazvala me frendica da mi kaže kako je šokirana, jer je gledala na tiviju (Provjereno ili sl.) kako je organizirana usporedba kvalitete markiranih skupih naočala iz raznih optičkih dućana i fejkova s placa i kako je ustanovljeno da se u većini slučajeva kvaliteta uopće ne razlikuje, a katkada su placarice čak i kvalitetnije :o :s :@ Jaaap...gledala i ja to😃... A inace di bi se to moglo provjerit?...ono odnih par komada cvika pa provjerit... Uz maknadu ofkors
2017 02 12
> gitadevi: > Kupujem markiranu robu u second hand dućanima. > Nedavno sam bila na oftamološkom pregledu i liječnica mi strogo zabranila nositi štetne sunčane cvikere 's placa' - tj.jeftine cvike loše kvalitete. > Ubrzo nakon toga nazvala me frendica da mi kaže kako je šokirana, jer je gledala na tiviju (Provjereno ili sl.) kako je organizirana usporedba kvalitete markiranih skupih naočala iz raznih optičkih dućana i fejkova s placa i kako je ustanovljeno da se u većini slučajeva kvaliteta uopće ne razlikuje, a katkada su placarice čak i kvalitetnije :o :s :@ To za naočale je bilo i prije par godina, isto nisu našli razliku. :D Najbolje naočale sam imala iz DM-a za 50kn.
2017 02 12
Prilog sa istom tematikom se vrtio na TV-u jos prije nekoliko godina. Urezalo mi se bilo u pamćenje jer je i meni bilo bolesno ironično. :') (Pogotovo što znam snobove koji iskesiraju nekoliko tisuća za obične sunčane naočale. ,:) ) U tom prilogu koji sam gledala, teta iz optike je rekla kako su njihove suncane u ducanu kvalitetne, treba takve kupovati, blabla, pa ide, kao, demonstrirati kakav su šrot neke s placa sa nekakvim uredajcicem koji iščitava koliko kojih zraka propuštaju. Nije bilo razlike od onog što su naljepnice na placarušama tvrdile. :') :')
2017 02 12
Možda nije najbolja metoda, ali jednostavno osjetim koje su mi naočale ok, a koje nisu. Ne umaraju mi oči i to je to. Imam neke iz Kine, kupile za djevojačku -koma, nema veze s vezom. Imam druge iz Kine i super su. Imala i markirane i ništa posebno. Jedino što vjerujem da možda ima razlike su naočale za sportaše- odbijanje sunca, premazi itd. Pišem o naočalama jer uvodni post ne kužim, a dosadno mi uz kavu. :D Pa svatko kupuje gdje želi. Ekipa ima predrasude prema jednima i drugima. Ako kupuješ u second handu, onda si jadan, ako kupuješ markirano si snob. :D Ja sam snob i kupujem u second handu markirano. :D (joke)
2017 02 12
Malo je off topic ali eto ako nekog zanima otkud izopačene cijene sunčanih naočala. Što se tiče second hand vs markirano, što mi se svidi kupim (ako imam novaca :D )
2017 02 12
Točno to..osobno kupujem i skupe stvari i ovdje po krpicama..što mi se svidi ... Nije markirano garancija kvalitete, a niti skupo..nažalost Da je, ne bi mi bilo žao, jer poludim kad kupim nešto skupo i puknu odmah...
2017 02 12
Ima dosta ljudi koje je sram uci u second hand ducan, no ponekad se stvarno isplati. Moja majka je slucajno nutra krocila jer je imala dosta viska vremena i nasla si je hlace i majicu za 7 kn. Hlace skroz nove, prezadovoljna, ko da su sivene po njoj. I od tada ga stalno posjecuje :) :)
2017 02 12
Ja mislim da ima dosta krpica po povoljnim cjenama u sechond hand shop - obima i za par kn imas hrpetinu robe dok kao neke marke platis i ode isto kao i sve krpice bilo gdje kupljene 😊😜
2017 02 12
da, to s naočalama je skroz čudno, meni se jedne skupe skroz ogulile i ispalo je da ih nisam smjela nositi na plažu jer ih je izjela sol, nisam bila kupila s nekim premazom a kao to sam trebala pa naočale nosim na plažu, tu mi najviše smeta sunce! a što je uopće markirana roba- pa i Galeb je marka, moja mama kupuje samo njihove gaće! marka ovisi dosta o novcu koji je uložen u reklamu, pa ako npr. hoćete kupiti Diesel- plaćate usput kao kupac i tu reklamu s druge strane ako želiš kupiti planinarske hlače najvjerojatnije je da ćeš morati kupiti marku jer samo oni rade takve hlače, dakle ako želiš dobre planinarske hlače, nepromočive, moraš kupiti marku, moje markirane planinarske traju i traju i vrijede svake lipe
2017 02 12
1 2