Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mali grudnjaci

..cure,zanima me ...mi koje imamo male grudi ili nismo bas obdarene :D ...ja sam ravna i uvijek sam bila (nosim grudnjak 75A :/ ) ..gdje kupujete grudnjake? dal uvijek gledate da je push up,ili podstavljen sa spuzvom ili ne ? volim vidjeti lijep i sexy grudnjak ali kad bi si ga kupila nestane ta zelja za njim jer nemam sto staviti u njega ,ili nije podstavljen ili su košarice velike ili uvijek nesto i stalno se vracam istom ,ponekad dosadnom modelu ...a najbolje su mi se pokazali onu iz New yorkera....
2017 02 13
Da, push up, a šta'š. :") Yamamay, nosim 70B, isto su mini. :) NY mi je isto prije bio ok, nisam odavno gledala, najčešće imaju neke prešarene za moj ukus, kričave..
2017 02 13
oh vi ste barem na B :D ,a ja jadna A :( :D ..jeste zadovoljni sa njihovim grudnjacima? :) ...a da jesu presareni,prevezasti ..ja uvijek uzimam one svilenkate ,jednostavne bez ikakvih dodatnih ukrasa :
2017 02 13
I sama sam dugo na 75A bila, ovo je gotovo pa jednako. :') Gotovo. Prezadovoljna. Sad ih ima na sniženju po 79kn.
2017 02 13
...Baš cu pogledati kod njih u ducanu :D
2017 02 13
Sretnoo! ;)
2017 02 13
Evo jos jedne neobdarene sa 75A. :D Meni su daleko najbolji Liscini (Cheek linija). Čvrsti, a udobni, malo "potfutrani" i zaista kvalitetni.
2017 02 13
ja kupim od kineza, nije da je kvaliteta nez šta, ali duraju mi 2,3 god bez problema. Znam da je ljudima to fuj i nez kaj, al u mom gradu nemaš normalnu trgovinu gdje možeš kupiti, sve je većinom kina. Dok odem u zg kupim si u ny dva možda i to je to. Znam kakvi su problemi ja nosim 75B i sa push up pa mi odmah ljepše izgleda :)
2017 02 13
Kupovala sam jedno vrijeme (ali zaista dosta davno) jedan Lormarov model (nekako okruglih kosarica prevucene kao heklanom cipkom:)) i taj je izvrsno stajao. Fino je oblikovao to malo sirotinje :) ali vec dugo ne pratim njihov asortiman pa ne znam je li jos "u opticaju".
2017 02 13
Ja bi preporucila H&M, ima bas puno izbora i lijepih modela po super cijenama☺️
2017 02 13
> Meda81: > Kupovala sam jedno vrijeme (ali zaista dosta davno) jedan Lormarov model (nekako okruglih kosarica prevucene kao heklanom cipkom:)) i taj je izvrsno stajao. Fino je oblikovao to malo sirotinje :) ali vec dugo ne pratim njihov asortiman pa ne znam je li jos "u opticaju". Gdje uopće ima još Lormarovih grudnjaka za kupiti? :O Nisam se susrela s njima godinama..
2017 02 13
Vidjeh prije koji mjesec Lormarove grudnjake u Sisku (kako prigodno x-) ), ali cini mi se da sam ih vidjela i u nekom izlogu u Ilici, na putu od Britanca prema Vinogradskoj (s desne strane).
2017 02 13
Ja zaista preporučujem te iz New yorkera,super su mi,ali sam i sa cijeenom zadovoljna,nedavno sam kupila dva za 70 kn,ali zaista su super i traju. Ali što je bitno imaju tu moju najmanju veličinu haha :D
2017 02 13
> Uljeshura: > > Meda81: > > Kupovala sam jedno vrijeme (ali zaista dosta davno) jedan Lormarov model (nekako okruglih kosarica prevucene kao heklanom cipkom:)) i taj je izvrsno stajao. Fino je oblikovao to malo sirotinje :) ali vec dugo ne pratim njihov asortiman pa ne znam je li jos "u opticaju". > Gdje uopće ima još Lormarovih grudnjaka za kupiti? :O Nisam se susrela s njima godinama.. Da, ni jaa
2017 02 13
Imas u Rosesu u Zacretju u Tezenisu/Calzedoniji/Intimisimiju. Mali brojevi, imas podstavljene i one koji nisu. Ja uvijek tamo kupujem, prezadovoljna ☺☺
2017 02 13
1 2