Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mali grudnjaci

Ja sam 80A 😂 I uzimam u H&M-u.I super su mi.Ponekad uzmem Push up,a ponekad Balconette(tako nekako se zovu) haha.I ima ih po 100-150kn,a kad su snizenja 50kn jedan grudnjak i dugo mi traju.Svakako sam zadovoljna! 🤗
2017 02 14
Evo i mene ravne :D Muku sam mučila s pronalaženjem grudnjaka, a kad bi našla koji mi odgovara veličinom, kupovala sam ga kakav god bio. Najviše mi je bilo banana što nikad nisam mogla nać komplet donjeg rublja... A onda sam otkrila Tezenis, Intimissimi i Yamamay te da mi odgovara i veličina 70B, a ne samo 70-75A (zamisli to oduševljenje - "pa ja nosim B veličinu!" :') ). Sad se iživljavam, malo malo pa kupim nešto tamo ,:)
2017 02 14
Lisca definitivno .Koštaju dosta ali jedino sam njima zadovoljna .Njihov 75 A ili 80 A znaju imati dobro oblikovane košarice a traju godinama .Ne koristim push up već postavljene sa jastučićima ili bez.
2017 02 15
Godinama se mucim sa pronalaskom dobrog i povoljnog push up grudnjaka, tezenis i h&m nisu dovoljno podstavljeni,new yorker je nekvalitetan,lisca calzedonia preskupi..onda sam otkrila women's secret,znaci grudnjaci povecaju za 2 broja,jedan mi je trajao vise od godinu dana,a svaki dan sam ga nosila, sad su jos na snizenju,def chekiraj :))
2017 02 15
> indica: > Lisca definitivno .Koštaju dosta ali jedino sam njima zadovoljna .Njihov 75 A ili 80 A znaju imati dobro oblikovane košarice a traju godinama .Ne koristim push up već postavljene sa jastučićima ili bez. Potpisujem! I meni je Lisca daleko najbolja! Udobna, a traje godinama.
2017 02 16
Hvala sto ste podijelile sa mnom /nama gdje su dobri i koji i da NY nisu jedini :D ...100kn koja kuna vise kod njih ili za neki drugi isto dođe a mozda se bas sa nekim drugim jos vise oduševim :") definitivno cu si dati truda i obici sve ducane koje ste spomenule :D :") :*)
2017 02 16
u womens secretu su ti bas sad na akciji push up 95 kn a oni manje podstavljeni 50 ak :) sretno!
2017 02 18
1 2