Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Parfem za proljece

Koji biste parfem preporucile za proljece? I sto mislite o Prada Infusion d'iris i Valentino Valentina?
2017 02 14
ko da me pitas kojeg frajera da si izaberes za muza.
2017 02 14
jasmin...
2017 02 14
To pitanje bi ustvari mi trebale postaviti tebi s obzirom da sam na tvom profilu nabrojila barem desetak poznatih parfema koje prodaješ. Zašto si otvorila ovu temu - samoreklama možda?
2017 02 14
> rrijeka9: > To pitanje bi ustvari mi trebale postaviti tebi s obzirom da sam na tvom profilu nabrojila barem desetak poznatih parfema koje prodaješ. Zašto si otvorila ovu temu - samoreklama možda? ma neeeeeeeeee :') toe isto na krpama kupila ideje koji da pazari, pa fulala sve do jednog.
2017 02 14
> cipelitza: > > rrijeka9: > > To pitanje bi ustvari mi trebale postaviti tebi s obzirom da sam na tvom profilu nabrojila barem desetak poznatih parfema koje prodaješ. Zašto si otvorila ovu temu - samoreklama možda? > ma neeeeeeeeee :') > toe isto na krpama kupila ideje koji da pazari, pa fulala sve do jednog. aaaahahhaaaa i tako 10 do 12 puta plus bočica za raspršivač uz ona dva dekantirana (dekintirana) parfema, šta god da to značilo
2017 02 14
reklab jedna prposhna jaranica - kad dekintiram, dekantiram :')
2017 02 14
Ajme prestrasno! Znaci otvorila sam temu jer sebi kupujem parfem, svidjaju mi se ova dva navedena. Pa osim tih pitanje je bilo koji biste jos preporucili za proljece, znaci da je laganiji ali opet ne skroz lagan za ljeto. Parfemi koje prodajem prodajem ocito zato sto mi ne trebaju odnosno ne odgovaraju ili sam ih se zasitila. To nema nikakve veze sa mojim pitanjem za preporuku parfema za proljece. Ako niste imale ideju radije nemojte ni komentirat ovakve gluposti i napadat me.
2017 02 14
> rrijeka9: > To pitanje bi ustvari mi trebale postaviti tebi s obzirom da sam na tvom profilu nabrojila barem desetak poznatih parfema koje prodaješ. Zašto si otvorila ovu temu - samoreklama možda? Kakve veze imaju parfemi koje ja prodajem sa parfemom kojeg zelim kupiti?? Ako prodajem to ocito znaci da mi ne trebaju, a navedena dva nemam i nisam imala ali razmisljam da kupim jednoga od njih.
2017 02 14
meni je jedan i jedini...za sva godišnja doba...njegovo veličanstvo Hypnose od Lancoma...ali si ga priuštim jednom i gledam da traje barem 5g :')
2017 02 14
> laralarita: > > rrijeka9: > > To pitanje bi ustvari mi trebale postaviti tebi s obzirom da sam na tvom profilu nabrojila barem desetak poznatih parfema koje prodaješ. Zašto si otvorila ovu temu - samoreklama možda? > Kakve veze imaju parfemi koje ja prodajem sa parfemom kojeg zelim kupiti?? Ako prodajem to ocito znaci da mi ne trebaju, a navedena dva nemam i nisam imala ali razmisljam da kupim jednoga od njih. Što se nas tiče, najbolje kupi obadva. Ili neki od jasmina, po preporuci s krpica.
2017 02 14
> laralarita: > > rrijeka9: > > To pitanje bi ustvari mi trebale postaviti tebi s obzirom da sam na tvom profilu nabrojila barem desetak poznatih parfema koje prodaješ. Zašto si otvorila ovu temu - samoreklama možda? > Kakve veze imaju parfemi koje ja prodajem sa parfemom kojeg zelim kupiti?? Ako prodajem to ocito znaci da mi ne trebaju, a navedena dva nemam i nisam imala ali razmisljam da kupim jednoga od njih. Što se nas tiče, najbolje kupi obadva. Ili neki od jasmina, po preporuci s krpica.
2017 02 14
Mozda Euphoria Gold bas mi je njamic :P A Boss The scent mi se isto svidja, mada nisam sigurna koliko su za proljece. Opium Black toaletna voda mozda isto, na meni je slabiji pa mi ok za toplije dane al ovisi od osobe do osobe.
2017 02 14
Prada je predivan, al na meni nije baš postojan. Valentina mi nije sjeo baš, ima nešto plastično u sebi. Između ta dva bi izabrala Pradu :) Postoje parfemi koji su prikladniji za određeno doba godine.
2017 02 14
> laralarita: > Ajme prestrasno! Znaci otvorila sam temu jer sebi kupujem parfem, svidjaju mi se ova dva navedena. Pa osim tih pitanje je bilo koji biste jos preporucili za proljece, znaci da je laganiji ali opet ne skroz lagan za ljeto. Parfemi koje prodajem prodajem ocito zato sto mi ne trebaju odnosno ne odgovaraju ili sam ih se zasitila. To nema nikakve veze sa mojim pitanjem za preporuku parfema za proljece. Ako niste imale ideju radije nemojte ni komentirat ovakve gluposti i napadat me. Ajme znaci strahota. Znaci bez teksta sam. Znaci.
2017 02 14
1 2