Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dopunsko osiguranje

Mislim da je HZZ najbolji..Nemoraš predočavat nikakve potvrde da su ti naplatili određenu uslugu...E sad neznam za ovu spomenutu B listu ljekova .Vjerovatno se nekom više isplati ovo,nekom ono,trebaš vidit po sebi.
2017 03 02
U Allianzu je 45 kn mjesečno za sve do 40 godina, ja sam napravila prije par dana
2017 03 02
I ja imam Uniqa osiguranje već godinu dana, 65kn, zadovoljna sam, uglavnom svugdje prolazi iako su među mlađim kućama, jedino u Petrovoj u ZG npr nisu imali ugovor s njima pa sam morala platiti nešto al ispuniš obrazac i odneseš u Uniqu pa ti refundiraju pare kroz 10ak dana.
2017 03 02
Croatia definitivno :)
2017 03 04
provjerite i da li imate uvjete za BESPLATNO HZZO osiguranje, to nigdje ne reklamiraju
2017 03 05
Croatia ili Uniqa :)
2017 03 07
Ne isplati ti se micati sa HZZ Osiguranja iako je 70 kn mjesečno. Ovo je jedino osiguranje koje traje doživotno druga osiguranja plaćaš manje u početku a ovisi do kojeg roka i nakon toga su duple cijene na mjesečnoj bazi. HZZO nema pokrivenu B listu ljekova ali nadopuniš mali iznos za neke ljekove. Dosta privatnih liječnika ti imaju ugovor sa HZZO-m stoga ako plaćaš njihovo dopunsko ne plaćaš usluge kod liječnika. Ne isplate se druga osiguranja pošto neka pokrivaju do 40 godine, druga do 65 godine i iznos od 45 kn se povečava na 100 i nešto kuna. Prouči na internetu. Preporučam svakako HZZO osiguranje.
2017 03 08
1 2