Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

žena protiv žene...

Da nije konjak😅 i lavanda😅
2017 03 13
teško mi je reći, obe su mi mlohave za bocu.... :D
2017 03 13
Konjak babe popile, ostala prazna boca, i to je 50 lipa, šteta bacit😅
2017 03 13
:D :D da to se više ne baca...al ovoj će se namočit etiketa i otpasti... :D
2017 03 13
nego reci, jel tebe gledaju ostale kad se zrihtaš.....šta misliš o čemu tada razmišljaju...?
2017 03 13
> jackrussel: > > Majalike: > > > jackrussel: > > > Pa ništa čudno...mene samu nekad iznervira moja ženska strana... ;) > > Hsha :') > ...poznato ti,Maja? > 😀 Ooooooooo da
2017 03 13
E jbg sad 😅 zalijepit ćemo
2017 03 13
> SonjaSpoljaric: > nego reci, jel tebe gledaju ostale kad se zrihtaš.....šta misliš o čemu tada razmišljaju...? To mene pitaš? Meni je vrhunac "zriktancije" oprana kosa😂 a to radim često😂 pa se onda razleti i onda možda to bude seksi nemam pojma😂😂
2017 03 13
onda si, kod nas se kaže -brkasta-, a neko ti može reći i da si se igrala sa strujom... što opet ne znači da nisi seksi----
2017 03 13
Super😂😂😂😂
2017 03 13
Ne treba se previše opterečivati..budi sretna ..nekad si više uređena..nekad manje..ona kaj je ful zrihtana nije sretnija od tebe..baš ju sad od visokih peta bole noge..ima 5 žuljeva..a svoje prirodne nokte nije vidla godinama..upravo pije antibiotike jer su joj nokti previše izbrušeni..došlo do infekcije...sve se upalilo..užasno ju boli...i dosta joj glumiti barbiku...
2017 03 13
> Vikili: > Ne treba se previše opterečivati..budi sretna ..nekad si više uređena..nekad manje..ona kaj je ful zrihtana nije sretnija od tebe..baš ju sad od visokih peta bole noge..ima 5 žuljeva..a svoje prirodne nokte nije vidla godinama..upravo pije antibiotike jer su joj nokti previše izbrušeni..došlo do infekcije...sve se upalilo..užasno ju boli...i dosta joj glumiti barbiku... i kost kod palca, od visokih uskih štikli pa pod stare dane razmišljaju kako to operirati jer ne mogu staviti poštenu cipelu.....
2017 03 13
> IvanaHercegovac: > Evo ja sam ljubomorna na andreinu frizuru, i ja bi takvu boju Al nemam hrabrosti😌😌😋😋😎😎😊😊😊 Bum te ja farbnula heheheh
2017 03 13
Nego Sonja jer si ti zaboravila na onu "ko Ce koga nego svoj svoga"
2017 03 13
> AndreaKod: > Nego Sonja jer si ti zaboravila na onu "ko Ce koga nego svoj svoga" objasni mi,nešto ne kontam... :P
2017 03 13