Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

KRŠTENJE -sta obući

pozz drage curke,imam jedno krstenje,pozvana sam.od momka prijetelj krsti kćer..rucak je u jednom restoranu e sad ja bih se htjela.bas ono lijepo dotjerati,ako moze koja ideja,savjet ,sta obuci i obuti,složite mi kombinaciju,moze i slika neka ako ste vidjeli nesto negdje....ako se kom da..unaprijed zahvalna..ja nemma ideja
2017 03 17
jako je lijepa ova, al ako ne pokriješ ramena, neće te pustit u crkvu.... o:)
2017 03 17
> SonjaSpoljaric: > jako je lijepa ova, al ako ne pokriješ ramena, neće te pustit u crkvu.... o:) Ma hoce ...mi familija bili ogrnuti sakoima ili pasminama ostali su svi bili goli na pričesti prošle godine.ali doslovno se pojedinim ženama vidjelo međunožje ...cice na gotofs. Jako je lijepa haljina
2017 03 17
Super je haljina hvala curke,samo.meni je to vise za svadbu,ja.sam si nesto ovako zamislila sad nezz kako.da to upotpunim,to.je 23'04.dali ce biti vruće dali.mi treba nesto jakna ili ne..kakbe cipele nakit frizura na to...
2017 03 17
Na ovu zarinu.kad bi se odlucila,povrh ovaj.link,,kakve cipele,frizuru,nakit...
2017 03 17
> Sanja8888: > > SonjaSpoljaric: > > jako je lijepa ova, al ako ne pokriješ ramena, neće te pustit u crkvu.... o:) > Ma hoce ...mi familija bili ogrnuti sakoima ili pasminama ostali su svi bili goli na pričesti prošle godine.ali doslovno se pojedinim ženama vidjelo međunožje ...cice na gotofs. > Jako je lijepa haljina ma ovi mladi popovi se na to ništa ne bune.... :D
2017 03 17
Zašto im to i inače smeta? ,:( Nije li spika da nas je takvima napravio, pa čemu onda sram?
2017 03 17
> Uljeshura: > Zašto im to i inače smeta? ,:( Nije li spika da nas je takvima napravio, pa čemu onda sram? da nebi došli u iskušenje.... o:) o:)
2017 03 17
Star je bio velečasni . Ako ova kratka haljinica onda ravne cipele mozda neka življa boja
2017 03 17
> SonjaSpoljaric: > jako je lijepa ova, al ako ne pokriješ ramena, neće te pustit u crkvu.... o:) Hladno je jos u crkvama..
2017 03 17
ma nije,imau ti sad one klime...po zimi toplo..ljeti ljepo hladi...
2017 03 17
> SonjaSpoljaric: > ma nije,imau ti sad one klime...po zimi toplo..ljeti ljepo hladi... :o
2017 03 17
> Sanja8888: > > SonjaSpoljaric: > > ma nije,imau ti sad one klime...po zimi toplo..ljeti ljepo hladi... > :o da sanja, naša crkva ima klime..... 8-)
2017 03 17
Meni su hlace i bluza uvijek in ova kombinacija je bas super i boje su mi bas bas <3
2017 03 17
Slažem se, bas je kraaatka.. A i crna "boja" mi je katastrofalna pogotovo za krštenje.. 😕 ja bih izabrala neku lepršavu svjetliju haljinu sa remenčićem da naglasi struk ili pak lagani elegantni kombinezon koji mi je pun pogodak za svaku prigodu 😃 > laangelina: > Haljinica iz Zare je, po meni, prekratka za prigodu i nebi je nosila. Smiješno mi je to malo.
2017 03 17
1 2