Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Cocopat torbice

Pozz. Narucila sam si baby Una crvenu pa sad cekam... Ima netko njihove torbice? Kakav je omjer cijene i kvalitete? I kasne li s isporukama? Hvala :)
2017 03 19
Bas isla pogledat na Instagramu i Una lilac je savrsena.Nisam nikada narucivala od njih.Ali sam narucivala od ARTelEGO,MUCCA i EKATRIN KATRIN i sve pohvale!Torbe vrijede svake kune.Dok sa Nohaa Designom sam bas razocarana,komunikacija i zainteresiranost za kupca nula,otkantaju te na finjaka,tako da nista nikad ni necu od njih kupit.Koliko si platila torbicu?😁
2017 03 19
240 + 40kn pt za Hrv :)
2017 03 20
Ja imam njihovu torbicu još iz dana kad su se zvali Coco bags :) a s obzirom da je i sad još nosim, očito da su kvalitetne :)
2017 03 20
> KatarinaSarah: > Bas isla pogledat na Instagramu i Una lilac je savrsena.Nisam nikada narucivala od njih.Ali sam narucivala od ARTelEGO,MUCCA i EKATRIN KATRIN i sve pohvale!Torbe vrijede svake kune.Dok sa Nohaa Designom sam bas razocarana,komunikacija i zainteresiranost za kupca nula,otkantaju te na finjaka,tako da nista nikad ni necu od njih kupit.Koliko si platila torbicu?😁 Slažem se za Nohaa torbe, čekala sam predugo na torbu i uopće nisam bila zadovoljna dizajnom ni kvalitetom, precijenjene su!
2017 03 20
Hvalaa na info :) S Nohaa nisam suradivala, izvan mog budzeta su 😂😂
2017 03 20
> Tra.pe: > > KatarinaSarah: > > Bas isla pogledat na Instagramu i Una lilac je savrsena.Nisam nikada narucivala od njih.Ali sam narucivala od ARTelEGO,MUCCA i EKATRIN KATRIN i sve pohvale!Torbe vrijede svake kune.Dok sa Nohaa Designom sam bas razocarana,komunikacija i zainteresiranost za kupca nula,otkantaju te na finjaka,tako da nista nikad ni necu od njih kupit.Koliko si platila torbicu?😁 > Slažem se za Nohaa torbe, čekala sam predugo na torbu i uopće nisam bila zadovoljna dizajnom ni kvalitetom, precijenjene su! Em su precijenjene,em su bahati da moram reci.Nimalo mi se nije svidjelo kako su me otkantali.Tako da sam odustala od njih.😁 Sada kad kazes da je losa kvaliteta jos vise mi je drago da je tako ispalo.
2017 03 20
> ena763: > Hvalaa na info :) > S Nohaa nisam suradivala, izvan mog budzeta su 😂😂 Ekatrin Katrin imaju lijepe torbe od 180kn do 250,290kn.Ima i skupljih naravno.Ali imaju jako lijepe torbe za okej cijenu.Pa skicni si na internetu
2017 03 20