Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Spavanje u grudnjaku

Mislim da je bolje i zdravlje bez ili ako se ne moze bez onda koristiti topic/sporski grudnjak
2017 03 22
Kad uđem u stan, prvo skinem grudnjak a tek onda cipele :D
2017 03 22
Što tu ima biti zdravo ili nezdravo, više možemo govoriti o udobnom i neudobnom.. Uvjerena sam da svakoj ženi odgovara točno određeni model i veličina samo da većina do toga još nije došla.. U prodaji su razni atraktivni modeli, a što je atraktivniji ima više lošeg materijala.. Zato bapski, pamučni, pa da vidiš kako ne žulja..
2017 03 23
Ja ga zavitlam već s vrata,kad dođem doma x-)
2017 03 24
> jackrussel: > ...ja se sjećam dokumentarca sa ginekologinjom koja me uvjerila da je zdravije spavati bez gaćica... > 😇😇😇 I udobnije i praktičnije ...ak imate partnera u krevetu. x-)
2017 03 24
Bila sam na praksi u ginekološkoj, isto je savjetovala kod gljivičnih kad se može biti bez gaća. Mislim da smo stalno stisnuti u neke grudnjake, uske hlače, najlonke i da koži treba zraka. :D.Drugi ginić isto rekao, skidaj uske hlače čim možeš. :P Grudnjak, ne vidim zašto bi mi se nešto utiskivalo u kožu ako ne mora. Izuzetak su mi cure s velikim grudima, ali opet postoje pamučni grudnjaci...
2017 03 24
Nije dobro da su visilice stegnute, neka ih malo. Isto ko kod muških visuljci
2017 03 24
> Newenter: > > jackrussel: > > ...ja se sjećam dokumentarca sa ginekologinjom koja me uvjerila da je zdravije spavati bez gaćica... > > 😇😇😇 > I udobnije i praktičnije ...ak imate partnera u krevetu. > x-) ...Hehehe....vrlo praktičnije i jeftinije...kad je kojim slučajem sa mnom dok si gledam kupit donji veš...na svaki moj prijedlog isti odgovor....."A šta će ti to,ionako ćeš to skinit" Nije trenutno,ali vraća se za par dana 🏃🏻
2017 03 24
zavidim ženama sa malim cickama, moje su velike, bole ramena, leđa i jedva čekam da skinem grudnjak, bacam ih već s vrata..
2017 03 26
Ne vidim zašto bi netko spavao s grudnjakom ako nije nužno Ugodnije je bez :D
2017 03 27
1 2