Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nepristojne krpičarke

Ne znam da li samo ja imam taj osjećaj, ali nekim ljudima zaista nedostaje elementarni kućni odgoj i pristojnost. Naime, dosta cura koje se raspituju za neke artikle, pa čak i traže dodatne informacije, fotke i sl., nakon što sve to dobiju više se uopće ne javljaju, niti riječi. Zar je zaista tako teško odgovoriti hvala, ipak neću ili ne odgovara mi, ne sviđa mi se, predomislila sam se ili bilo što drugo? Neke čak i rezerviraju do određenog datuma i onda se na dogovoreni datum više uopće ne jave niti ne odgovaraju na poruke. Evo, to me nevjerojatno nervira i mislim da je to užasno nepristojno.
2017 05 05
Stvar kulture i odgoja.Smeta i mene,ali se više ne nerviram radi tuđe nekulture i pomanjkanja poštovanja prema drugima i njihovom vremenu.
2017 05 05
Klasika-))
2017 05 05
Nakon nekog vremena se navikneš i prestane ti smetati. Ako se netko ne javi za rezervaciju kad je dogovoreno, makneš rezervaciju i dobro. Meni je bio vrhunac kad mi se jedna korisnica javila za artikl, tražila još slika i ispitala sto pitanja, prestala se javljati i nakon mjesec dana se ponovno javi i ponovno traži dodatne slike i kao ona bi kupila. Taj drugi put joj nisam ni odgovorila na poruke jer zato imaš izbor s kime želiš surađivati a s kime ne :)
2017 05 05
> ProdajaRobeKz: > Stvar kulture i odgoja.Smeta i mene,ali se više ne nerviram radi tuđe nekulture i pomanjkanja poštovanja prema drugima i njihovom vremenu. Potpisujem svako slovo! ;)
2017 05 05
to ti je ko u dućanu,pita razgledava na kraju ne kupi ništa, ovdje tog kupca bar ne vidiš...
2017 05 05
> SonjaSpoljaric: > to ti je ko u dućanu,pita razgledava na kraju ne kupi ništa, I onda izađe bez hvala i doviđenja......kultura na nivou🙄
2017 05 05
> Sovuljagica: > > SonjaSpoljaric: > > to ti je ko u dućanu,pita razgledava na kraju ne kupi ništa, > I onda izađe bez hvala i doviđenja......kultura na nivou🙄 isto, al ovdje na krpisama ga opsuješ na sav glas, a on te ne čuje... :D
2017 05 05
Mene više smeta pitanje: 'Gdje ste to kupili.?'
2017 05 05
> katarinamartina: > Mene više smeta pitanje: 'Gdje ste to kupili.?' Možda im se sviđa ali veličina ne odgovara pa bi rado znale gdje kupiti veći ili manji broj 🤔😀
2017 05 05
> SonjaSpoljaric: > ili one što kažu da je roba skupa... ;) :D :P Meni to nitko nije rekao, jer ja za cijenu dogovaram i uvijek s kupilicama nađem kompromis i u konačnici sve zadovoljne. Samo ti bockaj, imam i ja bodlje, još ih nisam pustila, u zamrzivaču su mi. ;)
2017 05 05
Ma ja mislim da vise neću ni rezervirati stvari za cure s kojima nisam do sada surađivala. Evo rezerviram stvar i dam podatke ali cura se od tada ne prijavljuje i šta sad (?) Da se prijavljivala a ne odgovara - maknula bih rez a ovako samo čekam i čekam 😣
2017 05 05
pa _Katica- htjela sam te posjetiti da sam bila to ja, jer mirovina mi mala, pa mi sve skupo, ali kako sam dobila povišicu, sad ću biti ćesto u tvom ormaru... :D <3
2017 05 05
> SonjaSpoljaric: > pa _Katica- htjela sam te posjetiti da sam bila to ja, jer mirovina mi mala, > pa mi sve skupo, ali kako sam dobila povišicu, sad ću biti ćesto u tvom ormaru... :D <3 Može, uđi u ormar, ali ne zaboravi da je s vanjske strane ključ. o:) :')
2017 05 05
Evo, baš ovog trenutka su čak dvije takve mustre prisutne na krpama, odgovor od jedne čekam već tri dana a od druge devet...valjda smišljaju kaj budu napisale. Ipak je to znanstvena fantastika i dobro se debelo treba proštudirati :') :') :P :P
2017 05 05
1 2 3