Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kontracepcijske pilule i problemi

Pijem pilule vec godinu dana i nesto sitno. Uglavnom, sad sam na sredini blistera i imam neko lagano krvarenje i bolove kao pred mengu. A trebala bi ju dobiti tek za dva tjedna. Dosada mi se to nije desavalo. Imate iskustva sa time? Jel to mozda samo neko probojno krvarenje?
2017 06 14
Vjerojatno ti je na hormonskoj bazi nesto prolazno no provjeri da ti slucajno nisu zakazale pilule jer ovo opisano zvuci kao implatacijsko krvarenje
2017 06 14
Vjerojatno je samo probojno krvarenje, to se zna desiti nakon duzeg perioda uzimanja pilula. Mislim da nema razloga za brigu! :)
2017 06 14
Nadam se da je tako, hvala vam :)
2017 06 14
pozz cure! trebala bi pomoc/savjet! Uglavnom sutra letim na 3 mj iz Hrvatske, a pijem Diane 35 i treba mi jedna kutija extra, no moja ginicka je na godisnjem vec danima ju uzaludno zovem da mi posalje recept:( Imate li neki savjet sto da radim? Moze li se otici privatno negdje i platiti za recept ili? prilicno je hitno, pliz odg! hvala!!
2017 06 15
> meri90: > pozz cure! trebala bi pomoc/savjet! Uglavnom sutra letim na 3 mj iz Hrvatske, a pijem Diane 35 i treba mi jedna kutija extra, no moja ginicka je na godisnjem vec danima ju uzaludno zovem da mi posalje recept:( Imate li neki savjet sto da radim? Moze li se otici privatno negdje i platiti za recept ili? prilicno je hitno, pliz odg! hvala!! Ja sam isla kod privatnika tako jer sam trebala obavit pregled pa sam i zatrazila pilule kad sam ih pila. Ugl.moze se. Sad samo ne znam dal trebas prilozit neki dokaz da ih pijes.pa ako imas nesto ponesi. Cim platis nest odmah moze. A tvoja ginicka nema zamjenu jel?
2017 06 15
Nema zamjenu:/ hvala ti, probat cu sutra ujutro naci blizu nekog privatnika, jer je uz sve to danas praznik! > goranaaa22: > > meri90: > > pozz cure! trebala bi pomoc/savjet! Uglavnom sutra letim na 3 mj iz Hrvatske, a pijem Diane 35 i treba mi jedna kutija extra, no moja ginicka je na godisnjem vec danima ju uzaludno zovem da mi posalje recept:( Imate li neki savjet sto da radim? Moze li se otici privatno negdje i platiti za recept ili? prilicno je hitno, pliz odg! hvala!! > Ja sam isla kod privatnika tako jer sam trebala obavit pregled pa sam i zatrazila pilule kad sam ih pila. Ugl.moze se. Sad samo ne znam dal trebas prilozit neki dokaz da ih pijes.pa ako imas nesto ponesi. Cim platis nest odmah moze. A tvoja ginicka nema zamjenu jel?
2017 06 15