Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Neprikladna odjeća za 35+god

Ako ima slicna tema,obrisite me Ajd cure dajte otvoreno kaj zena od 35 i vise god ne bi smjela obuc,ja sam jucer cula komentar da je NE recimo traperice s cirkonima,zakovicama itd pa da cujemo kaj vi mislite (da to odma izbacim i prodam :)
2017 07 01
Mislim da tp su sve gluposti. Sve ovisi kako vi se osjecate u to. Da to bi bilo uske kozne hlace ili jako otvorena majica.
2017 07 01
Hahaha Koja je to neprikladna osoba izjavila? Bila je slična izjava...točnije da udane ne nose rozu :') Samo ćeraj....poderano, šljokice, cirkoni, otvoreno, kratko..... Bitno kako se osjećaš i to je to!
2017 07 01
Ako žena dobro izgleda može nositi i minicu sa 60..samo treba to znati nositi i osječati se dobro...
2017 07 01
> LaylaM: > Ako ima slicna tema,obrisite me > Ajd cure dajte otvoreno kaj zena od 35 i vise god ne bi smjela obuc,ja sam jucer cula komentar da je NE recimo traperice s cirkonima,zakovicama itd pa da cujemo kaj vi mislite (da to odma izbacim i prodam :) Jesil ponudila flaster jacine extreme za preko usta autoru tih rijeci? :')
2017 07 01
> cipelitza: > > LaylaM: > > Ako ima slicna tema,obrisite me > > Ajd cure dajte otvoreno kaj zena od 35 i vise god ne bi smjela obuc,ja sam jucer cula komentar da je NE recimo traperice s cirkonima,zakovicama itd pa da cujemo kaj vi mislite (da to odma izbacim i prodam :) > Jesil ponudila flaster jacine extreme za preko usta autoru tih rijeci? :') uz pot-pitanjce ima li takav popis i za muškarce 35+.
2017 07 01
Samo sam se jako nadurila na doticnog (moja pametnija polovica je to izjavila). Pa ja isto mislim da sve treba znati nositi. A mozda je 🤔mislio da nisam bas moderna 😂😂
2017 07 01
Haha ne znam za muske,ja nisam tak ogranicena nek decki furaju kaj hoce,i rozu :) Samo ima stvari koje su mi ruzne za bilo koju dob... bijele pamucne like Galeb gace..recimo..
2017 07 01
Ja sam nedavno dobila kritiku sa se ne oblačim u skladu sa godinama ( sad ću 38, ali djelujem puno mlađe), na sta sam se ja samo nasmijala 😎 . Taj dan sam imala sako na crte (kao bubimir), uske crne traperice i bijele starke...a sad naprimjer nosim kratke hlačice i žutu kanotjeru, na žute niske starke i boli me pipa, znam da mi dobro stoji, i dobro se osjećam u tome, pa tko hoće nek me gleda a tko neće nek okrene glavu 🤗 . Ja imam svoj otkačeni stil i ne vidim se nikako drugačije....prošle godine sam bila negdije pročitala da žene preko 30 godina ne bi trebale imati jako dugu kosu, u biti da sa godinama dužina kose se skraćuje. Ja je imam do struka i ne mislim je sisati tako skoro 😎. Često znam dobiti pohvale za svoj stil oblačenja....znaci da zaista ovisi kako se netko osjeća, kako kombinira i izabere odjeću prema obliku tijela i kako taj stil oblačenja nosi. Ma sjetite se samo Iris Apfel, ima preko 90 godina i oblaci se urnebesno, ima svoj otkačeni stil i ne j..e živu silu 😄
2017 07 01
Iris Apfel?!? ;)
2017 07 01
Bravo,gabica, sad se osjecam puno bolje sa ovih svojih previse godina... i ja se ne mislim sisati skoro bas me briga bit cu ko stare indijanke s kekicama
2017 07 01
> kanirpe: > Iris Apfel?!? > ;) Daaaaaaaaa Apfel, i još sam je googlala kao Apple, nisam se mogla sjetiti nikako imena 😂 idem ispraviti 👍
2017 07 01
Recite vi dragom da neki isto tako smatraju da je neprikladno muškarci koji ne pripadaju gay populaciji nose rozo i ljubičasto (vidim da imate u ponudi) ;) pa da vidimo kako će mu se svidjeti da njemu nepoznati ljudi sole pamet što treba stavljat na svoje tijelo
2017 07 01
Da je tema preko 60 još mi nekako imalo smisla! Preko 35, u cvijetu mladosti...hihi..moš šta oš Ja tek sad polako počinjem pucat, minjaci, čizme iznad koljena, mrežaste veste..šo ti duša želi..a nije da sam manekenka-(
2017 07 02
Mislim da muški ponekad "izvale i ostanu živi".. U većini slučajeva možda i ne misle tako ,ali se neznaju izraziti dobro.. Slažem se sa većinom,smatram da je 35+ jos mlado,barem tamo negdje do 55-te.. Tako da furajte sto vas volja.. Važno da im (muškima) za haltere i sexy rublje nikad nećemo bit prestare,ali za zakovice ejjj 😂😂😂
2017 07 02
1 2