Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nova članica :)

Drage moje, napravila sam profil prije nekoliko dana i nisam uspjela pronaći na forumu nikakav topic za nove članove pa Vam se odlučih javiti ovako :). Nikoga ne poznajem na krpicama, nikada još nisam kupovala ovdje, prijateljica me nagovorila da se registriram i prodam odjeću u koju na žalost više ne stanem i pokušam pronaći ono što bi mi odgovaralo. Već nekoliko dana svaku slobodnu minutu trošim na krpice pa sam vas samo željela pozdraviti!
2017 07 02
Pozdrav i tebi...i ja sam poprilicno nova ovdje i mogu reci samo da sam poprilicno zadovoljna...za male novce mozes se obuci od glave do pete i jos malo😀 Iako nmg nista skoro prodati i nejde onako kako sam ja to sebi zamisljala...sve u svemu zadovoljna sam i ovako uz zamjene i kupnju😆
2017 07 02
Helou🙌🙌🙌
2017 07 02
Dobrodošla :) nadam se da ćeš se uspjeti riješiti robe ovdje. Zatišje je ovdje čini mi se.. sve rjeđe dolazim i svaki put vidim na forumu sve manje rasprava. A zadnjeg upita se ni ne sjećam.. Cure, je li to do ljeta pa nikog nema?
2017 07 02
Ojla..!!... :D
2017 07 02
> Adriana90: > Dobrodošla :) > nadam se da ćeš se uspjeti riješiti robe ovdje. Zatišje je ovdje čini mi se.. sve rjeđe dolazim i svaki put vidim na forumu sve manje rasprava. > A zadnjeg upita se ni ne sjećam.. > Cure, je li to do ljeta pa nikog nema? je, fali šušura..... :P
2017 07 02
Dobrodošla! :") želim Vam uspješnu kupnju/prodaju/zamjenu, ma sve :D A što se tiče zatišja na forumu, da, vjerojatno je to do ljeta, lijepog vremena, dođe se tu tek toliko da se škicne :")
2017 07 02
Hello :)
2017 07 02
Dobrodošla nova članice, sretno s kupnjom i prodajom (:
2017 07 02
Ciauuuuuuu :D Armiraj se od puno srtpljenja i sve ce bit najbolje :)
2017 07 02
Hvala svima drage moje, nadam se da cemo se druziti dugo,dugo :) <3 ! Doista ste me obradovale dobrodoslicom, nisam ocekivala da ce biti odgovora uopce,a kamoli u tolikom broju, ljubim vas doista mi razvukoste osmijeh na lice, lijepo se osjecati dobrodoslom !
2017 07 02
Dobro nam došla!!! :") <3
2017 07 02
Dobro došla-)
2017 07 03
Dobro nam došla! Sretno, pametno i oprezno ;)
2017 07 03
Hvala vam puno na savjetima i toploj dobrodošlici, svaki mi doista dobro dođe! :) Pokušavam uslikati sve najbolje što mogu, bijela dekica mi je postala stalna postava na podu ispod prozora blagovonice :D. Trudim se biti realna iako vidim da ovdje ima doista svakakvih cijena, od bajkovito niskih da ne mogu vjerovati da su stvarne i pitam se u čemu je problem do doista visokih..za svoje cijene mislim da su realne s obzirom na stanje odjeće, iako na žalost primjetila sam da ljudi ovdje riječ novo koriste za sve, ja se trudim biti iskrena i korektna, točna u opisima...vidjet ćemo, nadam se da uz puno strpljenja i živaca ce sve biti ok i svi zadovoljni..ako imate kakav savjet ili neku primjedbu,uočite neku grešku u bilo čemu na mom profilu recite mi, molim vas, voljela bih to ispraviti. Činim li početničku grešku i stavljam sve što imam za prodaju u kratkom vremenskom roku ili je to ok, doista ne znam kako još cijela platforma funkcionira i bila bih vam zahvalna od srca na još kojem savjetu :) ljubim vas, hvala do neba :D
2017 07 03
1 2