Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Otkud ti taj nick?

I dok tako čamim čekajući da mi učita nove slike (što će izgleda biti kad na vrbi rodi grožđe), pade mi nešto na pamet pa ajde da malo ubijemo vrijeme + ovu/ovog s linkovima.. Nisam našla ovakvu temu otprije, ako postoji mea culpa, obrisat ću ;) Surađivala sam ovih dana s jednom divnom krpičarkom i njezina povratna je glasila otprilike.. "uopće nije Zlurada" i baš mi je razvukla osmijeh na lice :) Mislim si, možda sam propustila neke upite jer su ljudi imali negativne asocijacije na zlicu? haha zezam se.. Ali obožavam Anđu i sjećam se da sam tu večer kad sam se registrirala ovdje gledala Maleficent i eto tako je nastao i nick, već je čini mi se bio zauzet pa sam dodala i godište. Neki imaju ime, neki i ime i prezime, neki likove iz bajki.. a neki su mi totalno nedokučivi, a baš sam znatiželjna! Ajde, sad vi :")
2017 07 06
Ja obožavam Agathu Christie. Naročito Poirota. :)
2017 07 06
Lik iz romana Agathe Christie (Iskričavi cijanid) koji sam čitala u vrijeme kad sam otvorila profil.
2017 07 06
Meni je sa osobne 😂
2017 07 06
Meni je baš lijepo ime Rosemary. Mislim da mi je to jedno od najljepših imena iz njenih romana.
2017 07 06
Meni je bilo strahovito smijesno to sto se zivotinja po kojoj sam si odabrala ime na engleskom zove "sperm whale". I takoc... ,:) Dječja posla :') :')
2017 07 06
moje je umjetničko ime---- :P
2017 07 06
Imena mojih nećakinja <3
2017 07 07
Meni mije htjelo prihvatit nikako kad sam se registrirala..i onda počela lupetat od ljutnje i prihvatilo iz ne znam kojeg puta ovaj bzvz nick :s
2017 07 08
Ja stavila imena moje djece...prije kad sam se znala reg.na nekakve stranice samo sam lupala bzvz i redovito zaboravila i nick i lozinku...u zadnje vrjeme stavim njihova imena i to nemogu zaboravit heh...😉
2017 07 10
> Majalike: > Meni mije htjelo prihvatit nikako kad sam se registrirala..i onda počela lupetat od ljutnje i prihvatilo iz ne znam kojeg puta ovaj bzvz nick :s Jedan od rijetkih koje najduže pamtim ovdje :O
2017 07 11