Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

River Island

Zanima me jel tko narucivao sa River Island stranice roba mi je prelijepa pa me zanimaju iskustva? i brojevi jesu li realni ili se mora manji veci narucivat?
2017 07 08
Hej,ja jesam. Postarina nije mala, ali je roba kvalitetna i lijepa naravno. Velicine odjece uzimam kao i kod nas, sve 38-UK10 i sve super. Za svu obucu idem na broj vece jer imam sire stopalo i uglavnom mi treba 38.5 duljinom, pa ako imas isti problem savjetujem broj vece od onih koje uglavnom kupis. Traperice su VRH! Kvalitetom i kako stoje, boje i izbor..ma sve 10, najbolje ikad. Kratke hlace kao i na slici, nisu prekratke kao kod dr.brandova. Jakne kvaliteta odlicna. Da ne nabrajam, nemam uopce zamjerke zasad, samo jedan artikl sam vratila i to jer se ja nisam osjecala ok u tom (udarilo me nesto hocu ja to a necu ,:) ) Za povrat su jako brzi,5-7 dana od kojih 4dana artikl putuje nazad. Gledala sam na Trustpilotu recenzije i nisu sve pohvalne, ali moje iskustvo je za 10, a napravila sam 15-ak narudzbi.
2017 07 08
hvala ti puno bs duze vrijeme pratim i bas mi se svidjaju stvarcice daleko ljepse nego Zara probat cu nesto narucit sad dok je snizeno :))
2017 07 08
Sale je ove god.na pocetku posebno,dok se nije razgrabilo, zaista odlican izbor. Daju oni tu i tamo popust i na novo punih cijena pa se bez obzira na narudzbu sad,registriraj. Od 4.mj.bilo je 2 puta po 20% i besplatna pt. Uglavnom to cekam i koristim :)
2017 07 09