Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Molim savjet

Pozz djevojke,trebam vas savjet,naime doselila sam se u kvart gdje ima jedna kuca puna roma,nisu normalni,bave se sumljivim poslovima,vicu non stop,jedina tisina je od ponoci do 6 jutro a otad ludnica,svako malo donose zivotinje doma pa ih ostave,bacaju smece di stignu,saraju po ogradama,i kad sam pitala ljude okolo,oni kazu pusti budale ne isplati se s njima posla imat,mislim ne mogu vjerovat da svi sute,neznam dal netko ima slicne situacije i kako se nosite s tim?
2017 07 31
nije ti laka, a kad ljudi znaju kakvi su pa zato šute.... zar nisi prije nego si doselila, prije išla vidjeti di dolaziš.....
2017 07 31
Možeš li promijeniti kvart?
2017 07 31
i da im nešto kažete oni se neće mjenjati,..to je njihov način života,,
2017 07 31
Nebi se bakcala sa takvima, kad krene galama i prijetnje stani..ni na mk ne nastavljam sa takvim ljudima, to je ludo (u medicinskom smislu doslovno).. samo pusti skloni se.
2017 07 31
ja nebi mirno spavala.... ;)
2017 07 31
Živjela sam 3 godine u podneblju gdje ima jako puno Roma i mogu ti reći da nema tu pomoći, ne možeš apsolutno ništa poduzeti. Moja topla preporuka je da si tražiš novi stan.
2017 07 31
da :D :D što prije...
2017 07 31
Od takvih se najbolje držati po strani inače tek budu nastali problemi.
2017 08 01
Mislim da je najbolje da se ne svađaš s njima i ne ulaziš u nikakve sukobe. Lijepo mirno sve pretrpi dok se ne preseliš na drugu lokaciju.
2017 08 01