Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

ispovjest sponzoruše..

sponzoruša sam, i dok me neke kolegice gledaju ispod oka ja njih gledam iz džipa. Mrzim siromašne i nesposobne koji se neznaju snaći kroz žiuvot- Dečko ima 42.godine, uspješan je i ima 2 firme. Ja sam mu ukras u džipu i ne stidim se toga. Nisam grešna niti sam griješila, moj jedini grijeh je to što sam lijepa. Osuđujte me koliko hoćete, to je moj izbor........
2017 08 01
To je vaš izbor i vaš život. Svatko neka radi sa svojim životom što misli da je najbolje...samo nam je jedan život dozvoljen
2017 08 01
> Vikili: > To je vaš izbor i vaš život. Svatko neka radi sa svojim životom što misli da je najbolje...samo nam je jedan život dozvoljen x-) x-)
2017 08 01
:) Nitko vas ne osuđuje.Vaš život i izbor.
2017 08 01
> Blliss: > > Vikili: > > To je vaš izbor i vaš život. Svatko neka radi sa svojim životom što misli da je najbolje...samo nam je jedan život dozvoljen > x-) x-) Blliss - šta Vi mislite o tome...?
2017 08 01
> SonjaSpoljaric: > > Blliss: > > > Vikili: > > > To je vaš izbor i vaš život. Svatko neka radi sa svojim životom što misli da je najbolje...samo nam je jedan život dozvoljen > > x-) x-) > Blliss - šta Vi mislite o tome...? ma samo se ti vozi u džipu i mani se krpica, ebiga ima se... x-) x-) x-) x-)
2017 08 01
krpice su mi za rezervu, kad ne bude više džipa...... :")
2017 08 01
Dečko? Pa udaj se, dobit ćeš pola svega... Činjenica da ti s Marsa pada sve za što ja još moram zaradit čini me strašno ljubomornom.. :@
2017 08 02
ma udaja me obavezuje, ne želim obaveze..samo provod,restorani, cipelice, torbice, ljetovanja.. iii
2017 08 02