Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

XYZ torbe,help

Pozdrav Ima li neko da je kupovao u XYZ torbe. Svidjela mi se jedna od Michael Kors Zanima me dali se dobije kutija,kartica(indefikacija(daje orginal)) ona vrecica u kpjoj treba bit torba s imenom proizvodaca kao sto se dobiva to kad kupujete u njihovim prodavaonica Ima li ko da je kupovo torbe tamo i ostale stvari
2017 08 21
Nije torba, ali ja sam u XYZ kupila prije koji mjesec MK novcanik i nisam doslovno nista dobila uz njega... :/ Jos sam pitala dali ima kakav dust bag ili slicno i rekli su da ne... MK torbe sam kupovala u drugim trgovinama i tamo sam dobila sve sto si navela, tako da za XYZ ne znam...
2017 08 21
> Marija90: > Nije torba, ali ja sam u XYZ kupila prije koji mjesec MK novcanik i nisam doslovno nista dobila uz njega... :/ > Jos sam pitala dali ima kakav dust bag ili slicno i rekli su da ne... > MK torbe sam kupovala u drugim trgovinama i tamo sam dobila sve sto si navela, tako da za XYZ ne znam... U kojim si trgovinama kupovala?
2017 08 21
Kupila sam moschino torbu i dobila sam i dustbag i unutra karticu, dok kod karl lagerfeld (manje torbice) sam samo dustbag dobila
2017 08 21
Ja sam u xyz prošlu zimu kupila kožnu jaknu MK, koja mi se nakon doslovno par puta šta sam je obukla počela raspadat. Vratlla sam jaknu i dobila nazad novce, ali više nisam sigurna u kvalitetu njihovih proizvoda i da li su to uopće originali.
2017 08 21
> tinazagreb11: > > Marija90: > > Nije torba, ali ja sam u XYZ kupila prije koji mjesec MK novcanik i nisam doslovno nista dobila uz njega... :/ > > Jos sam pitala dali ima kakav dust bag ili slicno i rekli su da ne... > > MK torbe sam kupovala u drugim trgovinama i tamo sam dobila sve sto si navela, tako da za XYZ ne znam... > U kojim si trgovinama kupovala? Ja sam kupila jednu u trgovini Tereza Store u Zagrebu (crnu Selmu koju prodajem trenutno na profilu), a drugu u Austriji bas u MK trgovini. A pricu da XYZ prodaje fejkove, odnosno da torbe nisu orginali sam cula i ja... Al iskreno ne znam, kazem, kupila sam MK novcanik nedavno tamo...
2017 08 21
> Lauralucija: > Ja sam u xyz prošlu zimu kupila kožnu jaknu MK, koja mi se nakon doslovno par puta šta sam je obukla počela raspadat. Vratlla sam jaknu i dobila nazad novce, ali više nisam sigurna u kvalitetu njihovih proizvoda i da li su to uopće originali. Da i sama sam kupila MK kardigan tu xyz, i nakon par dana nasla rupicu malu, al mi je bia predivan pa ga nisam tila vratit, a sto se tice jesu li to originali ne znam vise ni sama, kad sam jednom bila u njihovom outletu odjeca je bila gora od kineske... Valjda zavisi na sto naletis, jer zna biti iznimno kvalitetnih stvari, a zna biti i uzasnih
2017 08 22
Ja sam u XYZ kupila torbicu dobila sam uz nju samo dust bag, koji se nakon nekog vremena poceo raspadat i brisat naziv marke.. ,:) ali mozda ovisi o kvaliteti proizvodnje
2017 08 22
> tinazagreb11: > > Marija90: > > Nije torba, ali ja sam u XYZ kupila prije koji mjesec MK novcanik i nisam doslovno nista dobila uz njega... :/ > > Jos sam pitala dali ima kakav dust bag ili slicno i rekli su da ne... > > MK torbe sam kupovala u drugim trgovinama i tamo sam dobila sve sto si navela, tako da za XYZ ne znam... > U kojim si trgovinama kupovala? Mozes li mi dati adresu te Tereza trgovine?
2017 08 22
Adresa je Mesnička 2. Imaju FB stranicu pa mozes tamo pogledat vise. Ali, koliko znam, oni su nedavno izbacili MK asortiman iz ponude... :( Znam da jos Peek & Cloppenburg drzi MK torbe, ali ne kako tamo izgleda kupovina.
2017 08 22
Kupila MK jaknu, nisam dobila certifikat ni ništa, al jakna je mrak, zadovoljna sam skroz. Pa valjda bi trebala neka kontrola postojat u vezi fejkova u provjerenim trgovinama, iako za neke znam da su bili fejk a prodavani pod original ( u drugoj trgovini), a i za naočale u optici. Pa :/
2017 08 22
Bas se pitam zasto je sve s tim poznatim markama pod drugim nazivima npr fashion and friends,xyz i ostalo a ne pod svojim pravim imenom,u xyz kupila sam cipele vec 3 puta i nit jednom nisam dobila nikakvu potvrdu a kamoli vrecicu kupljenog brenda
2017 08 24
Normalno da ne dobijete nista kad xyz drze janjevci i pola robe nije original
2020 02 21
Ja kada sam god kupovala u XYZ.. sve sam dobila, i dust bag i certifikat Iako sam cula da nije original... sada ne znam :/
2020 04 09