Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

muke jednog muškarca....

.....bio sam na moru sa majkom,sestreom i djevojkom. Prvi dan kad smo stigli,ja pustio sve tri da se srede i istuširaju paću na kraju ja. Pošto nisam ponio svoj šampon (tako mi je rečeno) ponijet će sve one, nisam se bunio. Ušao sam da se istuširam, kad ono 36 kutija u kupatilu, balzam, mljeko za tijelo kreme i tko zna što još. Jedva sam našao šampon, kasnije sam saznao da to i nije bio šampon, nije bitno, ja imam samo jedan šampon i sa njime sve perem i ništa mi ne fali... Nikad neću razumijeti ženski spol......
2017 08 24
kažeš oprao kosu kremom za mazanje peta!? ah ti muškarci... iznenađuju me iz dana u dan.....mada svi bitni muškarci u mojem zivotu trenutno napravili bi isto, samo da nalikuje na šampon ....meh sve je to isto....
2017 08 24
Sve je to jos dobro do ne uzme Listerine i" pita tko je nasipao toliko vode u taj us***i sampon :D :D
2017 08 24
sve im treba prstom pokazati i svemu se čude.....
2017 08 24
čude se oni najviše ženama čini se meni, šta će nam 14 pari traperica kad su sve od trapera, reklo bi se iste...čemu toliki trud oko šminkanja kad ćemo to navečer sve oprati s lica, a također... zašto se patimo u tim štikletinama kad će nam čukljevi izrasti...
2017 08 24
kako vas mogu biti tople noge u tim najlonkama....
2017 08 24
nekad se mi same ne razumijemo, kako će nas tek oni... :D
2017 08 24
Hahahhaha
2017 08 24