Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Što odjeniti na obrani diplomskog?

I ti bi sada mentorici nešto poklanjala? Ništa! Sunce joj žarko :@
2017 09 02
Hvala cure na savjetima!! Proucavala sam "LGBT osobe na trzistu rada" Nisam rad jos obranila, ali kad obranim onda posaljem link sa repozitorija faxa, di ce biti svima vidljivo :) A znam, al opet nemrem doci praznih ruku...
2017 09 03
ma kakvo poklanjanje. Meni je to najveća glupost koja postoji, pa da ti je i najbolji mentor na svijetu- to im je posao. Oni bi studentima mogli poklonit onu malu bočicu votke barem, s obzirom koliko su *ebali na pojedinim kolegijima ,:) ajde pliz šibni link, baš me jako zanima!
2017 09 03
> gitadevi: > I ti bi sada mentorici nešto poklanjala? Ništa! Sunce joj žarko :@ ha, to sam baš i ja pomislila... Pa jesi imala pomoći od članova udruga..većina je uvijek voljna pomoći S druge strane dobro da si se sama mučila....nema ničeg bez krvi i znoja.....
2017 09 03
Ja sam obukla za obranu sivu pletenu haljinu do koljena, dugih rukava, bez dekoltea. Bila je jesen, tako da je baš bilo vrijeme za to, a uz to sam imala crne balerinke, ravne, klasika. Bez napadne šminke i puno nakita. Mislim da treba biti u svakom slučaju decentno, i kako cure kažu - vječna klasika.
2017 09 03
ja obukla crni kombinezon dug rukavi i flatforms baletanke. poklonila jedino bombonjeru malu milka mentorici. nisam se previše ubijala oko poklona, jer iskreno znala sam da me čekaju mjeseci i mjeseci nezaposlenosti, tako da se nisam trudila zadnje pare trošiti na njih. ni na diplomski. mogu reć da sam sveukupno prošla jako jako jeftino :') sretno!!
2017 09 07
najbolje neka suknja ili malo svečanije hlače i gore košulja :) a za poklone, ovisi kako kod vas funkcionira, ja sam mentoru bombonijeru veću, a komisiji neke manje, makar mi je i to bilo previše
2017 09 07
Ja sam obukla bijele culoette hlace na crtu do gležnja, preko bijeli prsluk dugi a ispod obicnu bijelu majicu te zlatne špicoke sa srednjom tankom petom. Nisam nosila nikakve poklone iako mi je fakultet bio u Hercegovini :) (bez uvrede, samo je šala. Prijateljica koja je iz Hercegovine je nosila parfeme profesorima a mentoru parfem i košulju).
2017 09 11
Ja sam imala tamno plave poslovne zarine hlače ravni kroj visoki struk i bijelu bluzu koja se uz vrat veže u mašu, a na nogama antilop tamno plave salonke u istoj nijansi kao hlače. Kosu sam raspustila u valove :) Svakome vino i bombonjeru Nadam se da sam pomogla Sretno :)
2017 09 11
garfield, najdraži moj mačku, reci ti meni di s' našla tu košulju? Jel na duge rukave? :)
2017 09 12
hvala svima na pomoći, ja eto napokon diplomirala hhhh
2017 09 14
> KanyeWest: > hvala svima na pomoći, ja eto napokon diplomirala hhhh braaavooo! kaj si obukla na kraju? :D jesi kupila uvlake?
2017 09 15
slatka si, odlično je :") ja čekam link s repozitorija kad ga bubnu gore, veselim se čitanju :)
2017 09 15
1 2