Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Posta-bas me zanima

Stigao mi paket u cetvrtak u postu.Nisam imala vremena ga dignuti pa sam jutros isla..Teta na salteru mi je naplatila lezarinu 1.20kn...Pitala sam ju el to nesto novo a ona kaze da nije.. Ja prvi put cujem za to...Kutija je naravno bila poderana onako da slobodno.se ruka moze zavuci unutra ali od iznenadenja.nisam uspila nista reagirat... Da li i Vama cure naplacuju lezarinu????
2017 09 02
Da, ako je paket teži...samo ne znam dal mora imati više od kile ili više od dvije kile. Lezarina ti se naplaćuje po danu.
2017 09 02
Oo da, meni su danas naplatili lezarinu za 2 dana- iako mi postar uopce nije ostavio papiric za podizanje paketa 😤 Genijalci!
2017 09 02
Sramota, stoka lopovska... Platis postarinu koja nije mala,dobijes svaki drugi paket poderan i onda jos uzimaju za crveni kriz par puta godisnje i to se mora platit a nije moja dobra volja..Ufff bas sam ljuta...
2017 09 02
da da ista priča i kod mene, 3 dana stajao paket na pošti jer jednostavno nisam stigla po njega pa sam morala oko 2-3 kn platiti ležarine
2017 09 02
:o
2017 09 02