Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Muke po umnjacima!

> GreenQueen: > Ajooj..ne baš bajna iskustva :'S Evo bila danas, pregled obavila i dobila termin pred sam Božić, a drugi u siječnju.. Rekli su da to ne mogu odmah odvako, da je malo kompliciranije..tako da bit će ovo vrlo lijepa zima x) Ali hajd, imam barem vremena za psihičku pripremu do tada > Hvala na podijeli iskustva! Sretno!Meni je zivac bio jako blizu zuba i mogla sam imat paraliziranu stranu jezika i dio lica ako bi slucajno dotakli zivac.Ali Bogu hvala nije kirurg dotako zivac,jako je pazio.Zelim vas svu srecu!😀 Imate vremena pripremit se psihicki.Ja se do proljeca takodjer pripremam!😂
2017 09 08
> GreenQueen: > Ajooj..ne baš bajna iskustva :'S Evo bila danas, pregled obavila i dobila termin pred sam Božić, a drugi u siječnju.. Rekli su da to ne mogu odmah odvako, da je malo kompliciranije..tako da bit će ovo vrlo lijepa zima x) Ali hajd, imam barem vremena za psihičku pripremu do tada > Hvala na podijeli iskustva! pokvarit će ti Božić.... <3
2017 09 08
Bok!Imam i ja problema sa donja dva umnjaka.Ludim od bolova .Glave ,vrata neznam jel imam migrenu upalu sinusa ili gripu .Eto samo da vam kazem kako se osjecam.Zna li netko za dobrog kirurga u Splitu za vadit te umnjake.Mislim ima li ko kakva iskustva za Split.
2017 09 14
1 2