Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sto s losim/nosenim itd artiklima?

Evo kisno je vrijeme pa me zanima sto napravite s losim/nekorisnim artiklima kupljenim/dobivenim na krpicama? Recimo cipelama, cizmama, kozmetikom, dakle stvarima koje se ne daju odnijeti u H&M reciklazu a recimo da ih ne mozete koristiti jer su "nosene ali nosive" 😉 koristena kozmetika napola a boje ne pasu, i sto ja znam...
2017 09 12
U kontejner.
2017 09 12
"nošene ali nosive" stvari dajem u caritas i/ili crveni križ....a kozmetika koja ne paše...hmmm...možda da je staviš kao neki lot ovdje? :)
2017 09 12
Ne u kontejner, onda se prica prebrzo zavrsi... hmm PretrpaniOrmar, mozda da sve skupa strpam u 1 lot:. Lot Iznenadjenja, za 10 kn dobijete 10 nekih stvari pa se iznenadite 😎
2017 09 12
> LaylaM: > Ne u kontejner, onda se prica prebrzo zavrsi... hmm PretrpaniOrmar, mozda da sve skupa strpam u 1 lot:. Lot Iznenadjenja, za 10 kn dobijete 10 nekih stvari pa se iznenadite 😎 :') :') :') :') savršeno
2017 09 12
> LaylaM: > Ne u kontejner, onda se prica prebrzo zavrsi... hmm PretrpaniOrmar, mozda da sve skupa strpam u 1 lot:. Lot Iznenadjenja, za 10 kn dobijete 10 nekih stvari pa se iznenadite 😎 ako suloše i neupotrebljive stvari loše njoj, zašto bi nekome,pa i za 10k bile dobre..?
2017 09 12
poklonim nekome ili stavim na kontejner pa nek si uzme kome paše...ne volim prodavati stare stvari i stvari sa greškom jer takvo nešto ni sama ne bi kupila
2017 09 12
Ja isto ne prodajem i nedajem u caritas,stavim u kontenjer za robu i onda tamo dodu Romi i naprave dar mar,uzmu sta im treba i ono ostave ostalo vani
2017 09 12
Mislim da je pitanje ironično, neki problem postoji.
2017 09 12
problem ne postoji, nego jednostavno ono što ne valja bolje baciti......
2017 09 12
sonja90, ja sam to isto na trenutak pomislila - možda se uvodničarka zeza, možda je naletjela na takve oglase pa........u tom slučaju okej. U drugom je druga Sonja u pravu 8-)
2017 09 12
> gitadevi: > sonja90, ja sam to isto na trenutak pomislila - možda se uvodničarka zeza, možda je naletjela na takve oglase pa........u tom slučaju okej. > U drugom je druga Sonja u pravu 8-) i meni se čini ko zeka peka :-D
2017 09 12
Misliš, i u smeću si uvjek netko nešto nađe..... :")
2017 09 12
Ja ne kužim temu, a još manje izjavu "a recimo da ih ne mozete koristiti jer su "nosene ali nosive" ... Jesu li tebi beskorisne jer je netko nosio? Ili su toliko iznošene da ih ti ne bi nosila, ali misliš da bi netko drugi bio sretan i s tim? Dunno Nadam se da ovo nije slučaj kako sam vidjela kod jedne cure u opisu profila "Ja ovdje NE KUPUJEM, samo prodajem".
2017 09 12
ima tu puno objašnjenja, recimo, ja kupujem ovdje nošene cipele, zašto, nađem dobre cipele, odmah su mi razrađene i nemam problema sa žuljevima..... :)
2017 09 12
1 2 3