Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sto s losim/nosenim itd artiklima?

Ni ja ne kužim uvodničarku. Olakšalo bi mi razumijevanje da sam sigurna da je u pitanju ironija... ali nisam, pa onda ova rasprava može skrenuti u 350 različitih smjerova, a moglo bi se ispostaviti da je ona imala na umu baš onaj 351. Ja imam jednostavno pravilo: ako je roba dobra ali mi ne odgovara zbog veličine ili stila, oglasim ovdje. Ako je oštećena ili takva da procijenim da ja sama takvo nešto ne bih kupila, onda to i ne pokušavam prodati. Ide u kontejner za tekstil, i dalje me ne zanima vadi li tko iz njega, nosi, preprodaje... što god.
2017 09 12
Tamara, Layla je stavila pod ". Citirala je mnoge oglase. Nije to njena izjava da su stvari nosene ali nosive, ona misli da su nenosive ali je netko smatrao da jesu..zapetljah se u objasnjavanju ali da, tako sam shvatila. Ironicna je..
2017 09 12
Tipicna "hrcak" situacija, ne valja nista, ali zao mi je bacit 😂 Ja uvijek prvo frendice pitam zele li neku stvar prije nego bacim, ako me sram pitati ih, onda mi je sve jasno
2017 09 12
Ako je kozmetika loša u smislu pokvarena ide direkt u smeće jer mi ne pada na pamet to nekome prodati, a ako se radi o proizvodima koji su dobri ali meni ne odgovaraju (puder krive nijanse, ruž koji mi ne stoji...) proslijedim ih dalje nekome od prijateljica ili stavim prodati po simboličnoj cijeni
2017 09 12
> SonjaSpoljaric: > > LaylaM: > > Ne u kontejner, onda se prica prebrzo zavrsi... hmm PretrpaniOrmar, mozda da sve skupa strpam u 1 lot:. Lot Iznenadjenja, za 10 kn dobijete 10 nekih stvari pa se iznenadite 😎 > ako suloše i neupotrebljive stvari loše njoj, zašto bi nekome,pa i za 10k bile dobre..? A mozda nekome nisu lose i neupotrebljive. Znas da neki umjetnici uzmu cak i smece razno limenke itd pa naprave umjetnost od toga 😎
2017 09 12
> sonja90: > Tamara, Layla je stavila pod ". Citirala je mnoge oglase. Nije to njena izjava da su stvari nosene ali nosive, ona misli da su nenosive ali je netko smatrao da jesu..zapetljah se u objasnjavanju ali da, tako sam shvatila. Ironicna je.. Da, kaj se tice navodnika jesam, bas kao sto je jedna cura komentirala da se to nosivo jako siroko tumaci. No evo ima nosivih stvari za po doma ali ne i recimo za u grad ici.
2017 09 12
E sad tu mi je i treca ajmo rec eticna dilema koju je netko na forumu vec spomenuo a to je pitanje poklona, ako mi npr netko posalje recimo lak za nokte ili ruz na poklon tu apsolutno mi je bed tu prodati to po bilo kojoj cijeni jer je poklon bio a ne odgovara mi boja ili nesto vec. Dakle, sto sa stvarima... 😎
2017 09 12
> TinTina987: > Tipicna "hrcak" situacija, ne valja nista, ali zao mi je bacit 😂 > Ja uvijek prvo frendice pitam zele li neku stvar prije nego bacim, ako me sram pitati ih, onda mi je sve jasno Da nismo hrckice ne bi bilo ni krpica
2017 09 12
> LaylaM: > > SonjaSpoljaric: > > > LaylaM: > > > Ne u kontejner, onda se prica prebrzo zavrsi... hmm PretrpaniOrmar, mozda da sve skupa strpam u 1 lot:. Lot Iznenadjenja, za 10 kn dobijete 10 nekih stvari pa se iznenadite 😎 > > ako suloše i neupotrebljive stvari loše njoj, zašto bi nekome,pa i za 10k bile dobre..? > A mozda nekome nisu lose i neupotrebljive. Znas da neki umjetnici uzmu cak i smece razno limenke itd pa naprave umjetnost od toga 😎 ne treba biti umjetnik ,treba imati mašte..... :)
2017 09 12
A baš da ću se za*ebavati i slagati lotove iznenađenja za 10 kn, hvala, ni slučajno. ,Nosivo za po doma, sigurno svatko od nas ima, od onog što mu nije nosivo za van doma. A priča se nikad ne može prebrzo završiti - što se brže riješim nepotrebnih stvari, tim bolje. Sonja90, mislim da si se prešla- ne miriše ovo meni na ironiju, više na lakomost.
2017 09 12
> LaylaM: > > TinTina987: > > Tipicna "hrcak" situacija, ne valja nista, ali zao mi je bacit 😂 > > Ja uvijek prvo frendice pitam zele li neku stvar prije nego bacim, ako me sram pitati ih, onda mi je sve jasno > Da nismo hrckice ne bi bilo ni krpica Zato i ima toliko prljavih, potrganih stvari i onih koje su bile u modi 91. Kad vidim da netko ima 18 strana odjece, pa baci pola toga, ko da ces ikad prodat. Imala bi i ja toliko da ne vidim razliku izmedu upotrebljivog i neceg sto ne mogu prodati A ovo hrpa smeca za 10 kn vec postoji na ebayu kao mystery box, probaj
2017 09 12
meni je draža moja podrapana majica koju ne bih procijenila na više od 10 kn i koju nosim po doma nego moja krznena bunda koja čami u vreći i vrijedi par tisućica...tako svakoj od nas stvari različito vrijede... stvari uvijek recikliram...prekrojim kod krojačice, nađem neku novu kombinaciju za nešto što dugo ne nosim onda vidim da je to skroz dobro, procijenim kojoj bi prijateljici što stajalo i obavezno joj kažem ako joj ne valja da da dalje, jedan mali dio stavim ovdje i čekam, dio je završio u kontejneru za tekstil no onda sam saznala za HM akciju, šminke nikakve ne koristim pa nemam s tim problema o:) a moj muž uvijek treba starre krpetine u svojem autu....uglavnom za sve nešto smislim...htjela sam baciti neke stare gaće onda je moja kćer odrezala čipku i napravila umjetničko djelo, snalazim se na sve načine samo da ne budem zatrpana..
2017 09 13
Sanjaurban potpisujem 👌 Za mystery box na ebayu nisam cula pih ukrali mi ideju fora 😎 A tko nije shvatio, a kad jos nema SonjeSpoljaric da nacrta? Ono s 10 po 10 je bila sala naravno, mada evo tesko se o stilovima raspravljati recimo ja ne volim i ne nosim kape pa da recimo dobijem kapu nisam uopce mjerodavna jel lijepa ili moderna kad ih ne volim.
2017 09 13
sanjaurban je, jasno u pravu. Ali ne kupuje tuđe gaće za baciti da bi joj kćer s njih skidala čipku, ima svoje. Očito je moj smisao za humor ishlapio kako je zajesenilo, ne prepoznajem ništa smiješno u temi :s
2017 09 13
> gitadevi: > sanjaurban je, jasno u pravu. > Ali ne kupuje tuđe gaće za baciti da bi joj kćer s njih skidala čipku, ima svoje. > Očito je moj smisao za humor ishlapio kako je zajesenilo, ne prepoznajem ništa smiješno u temi :s 😂 Gitadevi, same here
2017 09 13