Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sto s losim/nosenim itd artiklima?

Jednostavno ću se povući iz teme ;) :D
2017 09 13
> PretrpaniOrmar: > "nošene ali nosive" stvari dajem u caritas i/ili crveni križ....a kozmetika koja ne paše...hmmm...možda da je staviš kao neki lot ovdje? :) :o :o :o :o :o Što se dogodilo, prst u struju ili frizer za otkaz :| ? :')
2017 09 13
> gitadevi: > sanjaurban je, jasno u pravu. > Ali ne kupuje tuđe gaće za baciti da bi joj kćer s njih skidala čipku, ima svoje. > Očito je moj smisao za humor ishlapio kako je zajesenilo, ne prepoznajem ništa smiješno u temi :s ha, ha, svi mi drukčije čitamo između redaka....rad s čipkom ti pošaljem u inb. a i ovu bundu koju imam.....da mi daš savjet šta s njom činiti..... meni je tema smrtno ozbiljna..možda je korisnica dobila i razmijenila i kupila stvari za koje je procijenila da joj ne trebaju ili joj ne valjaju...a takvih je sada cijela hrpa...ja recimo imam mali tester Roberto Cavalli, ejte žene to smrdi ko kuga...pa ne mogu tako mirisati...bila sam kupaonicu namirisala s njim no nikako se riješit glupog mirisa...može original koštati 1000 kn no meni ne vrijedi pišljivog boba.. i dobra ti je ova opaska za gaće... uglavnom tko ima čipke s gaća neka me se sjeti...
2017 09 13
> SonjaSpoljaric: > ima tu puno objašnjenja, recimo, ja kupujem ovdje nošene cipele, zašto, > nađem dobre cipele, odmah su mi razrađene i nemam problema sa žuljevima..... :) Tako rade kraljice, imaju na dvoru posebnu ženu koju plaćaju za to! <3
2017 09 13
:D :D :D
2017 09 13
nekad se nije ništa bacalo, stari kaput bi šnajderica preokrenula i napravila novi, majca bi se rasplela i isplela drugačije, cipele su se nosile dok se nisu poderale, postolari su radili punom parom......sad se isto nebaca, srećom pa imamo krpice---- :')
2017 09 13
Sjećam se "teme", gdje je korisnica prodavala raspadnute (mrtve) starke, jako velika većina korisnica je stala na njenu stranu i niti jednoj nije bilo bljak niti fuj, jer eto to je "moderno",nositi raspadnutu obuću. Pa ne vidim smisao da se te "iste" zgražaju nad prodajom raspadnute odjeće/obuće. Neke su se "klele" kako bi bile najsretnije na svijetu da im je "mama priuštila" takove starke, mrtve, raspadnute, jer je to "IN".
2017 09 13
sjećam se ih, . :D , zato čuvajte stare stvari, pa kako moda bude diktirala, tako u prodaju....
2017 09 13
> SonjaSpoljaric: > sjećam se ih, . :D , zato čuvajte stare stvari, pa kako moda bude diktirala, tako u prodaju.... :') :')
2017 09 13
> SonjaSpoljaric: > nekad se nije ništa bacalo, stari kaput bi šnajderica preokrenula i napravila novi, > majca bi se rasplela i isplela drugačije, cipele su se nosile dok se nisu poderale, > postolari su radili punom parom......sad se isto nebaca, srećom pa imamo krpice---- :') Tako sam recimo imala neku pelerinu ogromnu mama od nje sebi sasila kod snajderice kaputic i jako je sladak a ono nemam pojma nekad sam kupila i ne nosila.
2017 09 19
A kaj je s onima kaj drze jednu starku na polici kao ukras ili sto vec.. ne znam samo novu ili kakvu
2017 09 19
1 2 3