Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

što napraviti? molim pomoć

Nije mi jasno kako netko uspije zamrljati piđamu? Piđama u njoj se spava ili?
2017 09 13
> cipelitza: > > andreich: > > Leonida333 > > sakoić vam stoji dobro? jeste zadovoljni ? vam se sviđa? > > prije 58 minuta > > andreich > > Sako nisam trazila, ispran je i smrdi ko tvor i nije moj stil. Jeste li digli paket koji sam poslala? > > prije 50 minuta > > Leonida333 > > jesam > > nije sako ispran jer uopće nije nošen. lažete > > prije 21 minutu > > andreich > > Sasvim nebitno, mene ne budete nazivali lazljivicom. Sako je star, isprn i smrdi, a i da je najnoviji nisam za njega mijenjala nego za kao novu i nemosenu pidzamj koja je dosla poderana, flekava i isprana, ja s takvim necim ne brisem niti pod! > > prije 30 sekunda > > Tvoj odgovor > > Ovo je nastavak razgovora samnom. Namjerno sam je pitala za paket... znaci moj je paket pdigla, sto znaci da nije na putu i da korisnici blondyblue laze da nije podigla zbog sestrične i puta i bla bla bla. > Do daj ju na cr nu lis tu. Kako da to napravim? Gdje je crna lista?
2017 09 13
ZA TU ISTU PIDZAMU JE DOGOVARALA ZAMJENU SA MNOM. Strašno! Sreća pa nisam poslala svoje :)
2017 09 13
meni sad više ništa nije jasno, sad ima pozitivnu ocjenu za zamjenu koju jutros nije imala - dakle nije na putu kada je sa tom drugom korisnicom obavila zamjenu....
2017 09 13
Dodajes u temu kao post a cure ce ju dodat u guglo sheet
2017 09 13
> blondyblue: > meni sad više ništa nije jasno, sad ima pozitivnu ocjenu za zamjenu koju jutros nije imala - dakle nije na putu kada je sa tom drugom korisnicom obavila zamjenu.... Kak ne na putu je ona stalno, od izmišljotine do izmišljotine :|
2017 09 14
> Krpicepetra44: > ZA TU ISTU PIDZAMU JE DOGOVARALA ZAMJENU SA MNOM. Strašno! Sreća pa nisam poslala svoje :) I ja sam je htjela kupiti haha! Ovo je svaki dan sve gore
2017 09 14
DOTIČNA GOSPOĐA MARTINA GRUDIĆ IZ ČREČANA (MEĐIMURSKE ŽUPANIJE) , 18.5.2017 OD MENE JE KUPOVALA NOVE CIPELE NA PETU OD VRIJEDNOSTI 250KN , REKLA MI JE DA SU JOJ CIPELE HITNO POTREBNE TE KAKO ZA VIKEND IMA ROĐENDANSKU ZABAVU I JA NASJELA NA TU FORU POŠALJEM JOJ DA ĆIM PRIJE STIGNU CIPELE PRIORITETNIM SLANJEM KAKO BIH ONA TO DOBILA DO VIKENDA. MEĐUTIM,NISAM REKLA DA ĆU JE POČASTITI JER MI NIJE NI MAMA NI PRIJATELJICA. CURA JE PAKET PODIGLA NAKON TOLIKO PORUKA DA SE NIJE UDOSTOJILA JAVITI I ISPRIČATI DA NEMA NOVCE DA ĆE PLATIT KADA ĆE IMATI. I SA 7 POVRATNIIH JE KONAČNO DOBILA BLOKADU? BAŠ STE MI MICICE SLATKE. BIT ĆE PREVARENIH NARAVNO UVIJEK I NITKO IM NIŠTA NE MOŽE JER ADMIN NE PODUZIMA NIŠTA! SVE CURE KOJE STE PREVARENE NARAVNO POMIRITE SE S TIM DA NEĆETE DOBITI NIŠTA VAŠE NATRAG A NI NOVCE NARAVNO. NIJE MI DO CIPELA,VEĆ POŠTOVANJA,A ZA NOVCE TAKOĐER MI SE JEBE. JER JA ZA SEBE IMAM , ALI NIJE TO NAČIN I RED. Ovo je Leonidid post od prije 6 dana, sa crne liste..."Baš ste mi micice slatke"...I tada mi je izgledala kao jedan od lopov-klonova koji tobož dobronamjerno savjetuje cure da se ne muče oko prijava.
2017 09 14
Ja joj definitivno ne bi slala ponovno dok ne uplati ponovno za postarinu niti bi joj vratila njenu torbu ili sta vec. Imala sam slucaj da cura nije u stanju bila preuzeti paket 10 dana na tisku pa mi se isti vratio. Napisala sam joj da ponovno plati postarinu što je i napravila.
2017 09 14
Poštovani, kako nekofa prijaviti za prevaru. Anita.70 je prevarila mene i jos nekoliko djevojaka. I dalje prodaje pa pripazite
2017 09 14
Anita.70 je prevarila nekolimo osoba. Uzela je novce a robu nije poslala. Robu i dalje prodaje. Sto napraviti ?
2017 09 15
Leonida Beriša Križovec140 Vratišinec 40316 Ovo su podaci od Leonide :)
2017 09 15
Vratišinec?? Da nije to zapravo Elena Modlić koja koristi podatke neke prijateljice?
2017 09 15
zato je i htjela obično slanje poštom jer preporučeno i paket na LEONIDU ne može podignut :@
2017 09 15
dakle, ja zvala svoju poštu još uvijek piše da paket stoji u pošti vratišinec , vjerojatno će se vratiti k meni... u ime svih prevarenih cura od dotične leonide - ako mi se moj ranac vrati preuzet ću ga a zadržat ću si i njezinu torbicu zbog koje sam izgubila najmanje kilogram živaca i telefonskih impulsa... a leonidi ću ostaviti negativnu jer me je zamolila za povratnu nakon svega.... pa neka i ona meni da tu negativnu da i ja imam jednu koja će me opomenuti za ubuduće....
2017 09 15
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija