Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

što napraviti? molim pomoć

Da. Pardon ja sam kriva skuzila. Onda se slazem neka Vam uplati za pt i tjt!
2017 09 13
Bome je tesko poslovati s ljudima :/
2017 09 13
Ma zamisli obraza, kako joj nije neugodno??
2017 09 13
blondyblue nimalo lijepo od mene? platila sam preporučeno paket 18 kn da ga vi ne biste podigli...sad kada mi se vrati isto ću platiti poštarinu da ga preuzmem i još jednom da platim poštarinu da vam ga ponovo pošaljem... to zbilja nije lijepo od mene prije 55 minuta Leonida333 Možete paket preusmjeriti u poštu vratišinec 40316 pa kazete da paketi iz murskog sredisca posta preusmjeri u vratisinec na drugo ime prije 3 minuta Leonida333 tako da nijedna od nas nebude oštećena prije 3 minuta blondyblue ne mogu ga preusmjeriti jer se u vašoj pošti nitko ne javlja ne telefon i paket se trenutno nalazi u pošti vratišinec , broj telefona 040866100 tako da ja nemam nikakve moći iz karlovca išta danas napraviti jer je danas zadnji dan za podizanje paketa
2017 09 13
Neodgovorna korisnica, nek vam uplati postarinu i to je to. Najbolje ne imati posla s korisnicom, govorim iz iskustva!
2017 09 13
Ma je, sad bi Blondyblue trebala trosit svoje vrijeme, impulse i energiju nadajuci se da ce uspjeti preusmjeriti paket koji milostiva jadna nije mogla podic. Dzon obraz. Mrs. Ja bih joj ponudila - da si paket preusmjerava sama; - ili da mi uplati duplu postarinu pa saljem opet kad se vrati paket; - ili da odjebe. Blondyblue je svoje obavila. Da se zainatila, mogla je komotno rec da njena torba nije nit stigla. Pa nek Leonida dokazuje da je poslala.
2017 09 13
Inace, i mene je Leonida prevarila za zamjenu. Nudila je "novu" pizdamu za lot make upa. Pizdama je dosla poderana, flekava i isprana. Ugl. ostavila sam joj negativnu i nije me briga ako ona ostavi meni jer mojih 106 pozitivnih dovoljno govori o meni, sto znaci jedna negativna od zenske koja ima jednu neutralnu i dvije negativne! Pffffff! Nije se udostojila ni na poruku odgovoriti, bezobraznica! I poslala sam mail adminu sa slikama oglasa i dobivenog, pravedno je da je se blokira! Sto smo mi ostale kretenuše sto smo postene i korektne????
2017 09 13
O oglasila se doticna.... sad da vidite malo kulture. Leonida333 koga sam ja to prevarila rospijo? prije 8 minuta andreich Nova pizdama??????? prije 34 sekunda Tvoj odgovor
2017 09 13
Leonida333 koga sam ja prevarila???? nova je. prije 14 minuta andreich Da, da, nova novcata! 😂
2017 09 13
Ovo je za blokadu. Jos me i pravi budalom!
2017 09 13
Na crnu listu sa svim njenim podacima cure. Obavezno.
2017 09 13
Fascinantno mi je sto si napravila sve po dogovoru, i opet si "kriva" :s
2017 09 13
Ja joj ne bih vratila njezino, niti bih ponovno slala svoje. Kud je njezina greška, slala je bez potvrde, a i lagala je da je poslala kad ste komunicirali. Eh, bože, kakve žene...
2017 09 13
Leonida333 sakoić vam stoji dobro? jeste zadovoljni ? vam se sviđa? prije 58 minuta andreich Sako nisam trazila, ispran je i smrdi ko tvor i nije moj stil. Jeste li digli paket koji sam poslala? prije 50 minuta Leonida333 jesam nije sako ispran jer uopće nije nošen. lažete prije 21 minutu andreich Sasvim nebitno, mene ne budete nazivali lazljivicom. Sako je star, isprn i smrdi, a i da je najnoviji nisam za njega mijenjala nego za kao novu i nemosenu pidzamj koja je dosla poderana, flekava i isprana, ja s takvim necim ne brisem niti pod! prije 30 sekunda Tvoj odgovor Ovo je nastavak razgovora samnom. Namjerno sam je pitala za paket... znaci moj je paket pdigla, sto znaci da nije na putu i da korisnici blondyblue laze da nije podigla zbog sestrične i puta i bla bla bla.
2017 09 13
> andreich: > Leonida333 > sakoić vam stoji dobro? jeste zadovoljni ? vam se sviđa? > prije 58 minuta > andreich > Sako nisam trazila, ispran je i smrdi ko tvor i nije moj stil. Jeste li digli paket koji sam poslala? > prije 50 minuta > Leonida333 > jesam > nije sako ispran jer uopće nije nošen. lažete > prije 21 minutu > andreich > Sasvim nebitno, mene ne budete nazivali lazljivicom. Sako je star, isprn i smrdi, a i da je najnoviji nisam za njega mijenjala nego za kao novu i nemosenu pidzamj koja je dosla poderana, flekava i isprana, ja s takvim necim ne brisem niti pod! > prije 30 sekunda > Tvoj odgovor > Ovo je nastavak razgovora samnom. Namjerno sam je pitala za paket... znaci moj je paket pdigla, sto znaci da nije na putu i da korisnici blondyblue laze da nije podigla zbog sestrične i puta i bla bla bla. Do daj ju na cr nu lis tu.
2017 09 13