Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

što napraviti? molim pomoć

Nisi mogla platiti toliki iznos za poštarinu i ne seri! Jedeš govna. Danas sam slala lot kozmetke, 4 šampona curi i platila 18kn. tako da jedna torba ne važe toliko.
2017 09 15
> Leonida333: > jedino tko je ovdje ostao oštećen sam nakraju JA! > a ja posrana. ako netko slučajno ne vjeruje u karmu, sad je pravo vrijeme da počne.
2017 09 15
Ja nisam ni balava ni luda ni glupa,tako da me nemoj pravit budalom.
2017 09 15
> Leonida333: > Ja nisam ni balava ni luda ni glupa,tako da me nemoj pravit budalom. ma kaj bih te ja, pobogu, pravila budalom! To si ti sama odradila.
2017 09 15
Pa sam po sebi ruksak nije toliko težak,kako si platila toliku poštarinu? Mogla si mi reći uplatila bih ti novce odmah,ti meni za svoj paket ja tebi za svoj i nebi došlo do ovakve zbrke. Nije mi do torbice, dobila sam ju na poklon međutim nisam ju koristila nije mi bila potrebna. Zapravo sam ju sada ja poklonila tebi ali nije mi žao i ne tražim te ništa nazad. Uživaj. Radila sam godinama prije na krpicama nikada nisam imala ovakvih probema. Sada mi se sve zgadilo.Ne radite na pošten način a ja drugačije ne želim.
2017 09 15
Ma ne ti, blue, mislim na opljackane. Al eto javlja se sama. Takodjer, sugeriram opljackanima poziv svim prezimenjacima obje nobelovke. I susjedima. Da prestanu susit gace na dvoristu, da neb ostali bez njih.
2017 09 15
> Leonida333: > Ponašanje na razini djeteta u vrtiću. Piđama je samo gore gdje je etiketa poderana, a flekava nije samo se treba oprati, ne znam dal uopće znate skuhati juhu sa vrećice kamoli veš oprati. Lijepo velim da bih uplatila novce , i njoj sam tako rekla. I sad se sve mješate nepotrebno, pametne ste da boli ;) O milo uflekano rasparano. Nemoj samo probat s forom da si tesko bolesna, ne znas gutat slinu, pa otud fleke. Ta fora je vec prodana.
2017 09 15
> Leonida333: > Nisi mogla platiti toliki iznos za poštarinu i ne seri! > Jedeš govna. Danas sam slala lot kozmetke, 4 šampona curi i platila 18kn. tako da jedna torba ne važe toliko. Milo. Malo si se uzrujala? Imas pricu za starce spremnu? Ko ce koga pod vlak zvan "nisam ja, ona je" bacit?
2017 09 15
> Leonida333: > Ja nisam ni balava ni luda ni glupa,tako da me nemoj pravit budalom. Samo , da te citiram, "posrana", jel?
2017 09 15
Blajh je zlo. To kemikalije prodiru i idu i etoga
2017 09 16
> aleksandra050: > Blajh je zlo. To kemikalije prodiru i idu i etoga :') :') :')
2017 09 16
> Leonida333: > Ja sam Leonida Beriša, za vašu informaciju cure drage. > Živimo na istoj adresi, jer smo rod. Ja sam svoju torbicu uredno poslala i gospođi je stigla pošto sam ja na putu zamolila sam lijepo da pošalje na kućnu adresu na ime moje sestrične jer na pošti neće nitko dati paket nekome drugome ako je na moje ime stigao. > Osuđujete me, bez ikakvog razloga. > Petrice draga, s tobom nisam vršila nikakvu zamjenu. Ne znam kome se inatiš što sam odustala od zamjene. > A gospođi sam se ispričala što sam poslala ovakvu piđamu , nisam zamjetila to prije jer je stajala dugo u ormaru, mogu na račun uplatit novce za paket koji mi je poslala. A donji dio piđame je sasvim uredu pa si ga može ostaviti a gornji baci u smeče. I čist račun duga ljubav. > Nisam ciganica , ne kradem , niti mi je namjera za jednu krpu biti osramocena. > Pakete koje sam imala za poslati sam poslala, odavde se odjavljujem, jer niste poštene. I jer nemate drugog posla nego tračariti o glupostima i raspravljate o necem s cime niste upoznate. Ugodnu suradnju,puno sreće i lijep pozdrav..toliko od mene Ma sram te bilo, koga ti pravis budalom!!! Dugo stajala u ormaru, pa nisam ja pala s kruške!!!! I sto ja tocno imam od tvoje isprike, ti si dobila odlican lot make upa, a ja krpe koje sam bacila u smece! Sram te bilo i da znas karma je super stvar i stici ce te kad tad!
2017 09 20
1 2 3 4 5
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija