Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

što napraviti? molim pomoć

> SaraKedavra: > zato je i htjela obično slanje poštom jer preporučeno i paket na LEONIDU ne može podignut :@ sara, hvala na ovim novim informacijama.... nisam joj htjela davati ocjenu uopće ali me je ovo potaknulo....
2017 09 15
> blondyblue: > dakle, ja zvala svoju poštu još uvijek piše da paket stoji u pošti vratišinec , vjerojatno će se vratiti k meni... u ime svih prevarenih cura od dotične leonide - ako mi se moj ranac vrati preuzet ću ga a zadržat ću si i njezinu torbicu zbog koje sam izgubila najmanje kilogram živaca i telefonskih impulsa... a leonidi ću ostaviti negativnu jer me je zamolila za povratnu nakon svega.... pa neka i ona meni da tu negativnu da i ja imam jednu koja će me opomenuti za ubuduće.... Blondy, ukoliko ti se vrati tvoj ruksak, vrati joj njezinu torbicu. Negativnu joj svakako ostavi, s linkom na temu.
2017 09 15
> corygan: > > blondyblue: > > dakle, ja zvala svoju poštu još uvijek piše da paket stoji u pošti vratišinec , vjerojatno će se vratiti k meni... u ime svih prevarenih cura od dotične leonide - ako mi se moj ranac vrati preuzet ću ga a zadržat ću si i njezinu torbicu zbog koje sam izgubila najmanje kilogram živaca i telefonskih impulsa... a leonidi ću ostaviti negativnu jer me je zamolila za povratnu nakon svega.... pa neka i ona meni da tu negativnu da i ja imam jednu koja će me opomenuti za ubuduće.... > Blondy, ukoliko ti se vrati tvoj ruksak, vrati joj njezinu torbicu. Negativnu joj svakako ostavi, s linkom na temu. nemam namjeru plaćati ponovno poštarinu da bih joj vratila torbicu - nikad ne šaljem obično jer mi je pošta već 3 puta izgubila preporuke tako da nema šanse... ako želi torbicu nazad - neka mi uplati za poštarinu i da valjano ime i prezime i adresu i ja ću joj torbicu vratiti... nadam se da je lagala da je trudna jer ako nije jako mi je žao tog djeteta kakva će ga majka odgajati....
2017 09 15
> blondyblue: > > corygan: > > > blondyblue: > > > dakle, ja zvala svoju poštu još uvijek piše da paket stoji u pošti vratišinec , vjerojatno će se vratiti k meni... u ime svih prevarenih cura od dotične leonide - ako mi se moj ranac vrati preuzet ću ga a zadržat ću si i njezinu torbicu zbog koje sam izgubila najmanje kilogram živaca i telefonskih impulsa... a leonidi ću ostaviti negativnu jer me je zamolila za povratnu nakon svega.... pa neka i ona meni da tu negativnu da i ja imam jednu koja će me opomenuti za ubuduće.... > > Blondy, ukoliko ti se vrati tvoj ruksak, vrati joj njezinu torbicu. Negativnu joj svakako ostavi, s linkom na temu. > nemam namjeru plaćati ponovno poštarinu da bih joj vratila torbicu - nikad ne šaljem obično jer mi je pošta već 3 puta izgubila preporuke tako da nema šanse... ako želi torbicu nazad - neka mi uplati za poštarinu i da valjano ime i prezime i adresu i ja ću joj torbicu vratiti... nadam se da je lagala da je trudna jer ako nije jako mi je žao tog djeteta kakva će ga majka odgajati.... Pa svaka je trudna kad krene u pelješenje.Ili to, ili su članovi obitelji na samrti.
2017 09 15
i svakako joj napomeni da znaš da je ona elena modlić! Linkaj joj i ovu temu :@ ruksak će se vratiti jer ga ne može bez osobne podignuti. Koje je ime "sestrične" dala?
2017 09 15
> SaraKedavra: > i svakako joj napomeni da znaš da je ona elena modlić! Linkaj joj i ovu temu :@ > ruksak će se vratiti jer ga ne može bez osobne podignuti. Koje je ime "sestrične" dala? Elena Modlic ------------------------ ironija je da sam googlala leonida beriša kada sam poslala paket a nisam zguglala ime "sestrične" kad mi ga je javila...
2017 09 15
To je ona da, sigurno!! Katastrofa
2017 09 15
A ovdje pisu ovi podaci
2017 09 15
A da dodjes do te "sestricne"?
2017 09 15
Ja sam Leonida Beriša, za vašu informaciju cure drage. Živimo na istoj adresi, jer smo rod. Ja sam svoju torbicu uredno poslala i gospođi je stigla pošto sam ja na putu zamolila sam lijepo da pošalje na kućnu adresu na ime moje sestrične jer na pošti neće nitko dati paket nekome drugome ako je na moje ime stigao. Osuđujete me, bez ikakvog razloga. Petrice draga, s tobom nisam vršila nikakvu zamjenu. Ne znam kome se inatiš što sam odustala od zamjene. A gospođi sam se ispričala što sam poslala ovakvu piđamu , nisam zamjetila to prije jer je stajala dugo u ormaru, mogu na račun uplatit novce za paket koji mi je poslala. A donji dio piđame je sasvim uredu pa si ga može ostaviti a gornji baci u smeče. I čist račun duga ljubav. Nisam ciganica , ne kradem , niti mi je namjera za jednu krpu biti osramocena. Pakete koje sam imala za poslati sam poslala, odavde se odjavljujem, jer niste poštene. I jer nemate drugog posla nego tračariti o glupostima i raspravljate o necem s cime niste upoznate. Ugodnu suradnju,puno sreće i lijep pozdrav..toliko od mene
2017 09 15
> cipelitza: > A da dodjes do te "sestricne"? ne znam koliko ste pozorno čitali temu ali ukratko ja na kraju nisam oštećena - zeznula sam prevaranticu jer sam joj poslala paket koji ona ne može podići i koji će mi se vratiti a uredno sam dobila njezin u zamjeni.... naravno, svega ovoga nisam bila svjesna dok se sara nije angažirala i skužila o kome se radi...
2017 09 15
> Leonida333: > Ja sam Leonida Beriša, za vašu informaciju cure drage. > Živimo na istoj adresi, jer smo rod. Jesi, jesi. Ako i jeste u rodu, izgleda da vam je krađa u genima, nemojte se razmnožavat ni jedna ni druga. Pljuc. Ako i zanemarimo torbicu koju si za divno čudo i poslala, kaje s pidžamom poflekanom, a novom i nenošenom, a? Seratorica.
2017 09 15
Ponašanje na razini djeteta u vrtiću. Piđama je samo gore gdje je etiketa poderana, a flekava nije samo se treba oprati, ne znam dal uopće znate skuhati juhu sa vrećice kamoli veš oprati. Lijepo velim da bih uplatila novce , i njoj sam tako rekla. I sad se sve mješate nepotrebno, pametne ste da boli ;)
2017 09 15
> Leonida333: > flekava nije samo se treba oprat :') :') :')
2017 09 15
i ne znam šta si otvorila ovu temu? šta kukaš ovdje? jedino tko je ovdje ostao oštećen sam nakraju JA! poslala sam ti torbicu od prave kože,prekrasnu i novu.a šta sam ja dobila? ako imaš obraz i poštovanje dogovorila bi se samnom na pristojan način, a ne da ideš zdizati zbrku zato što sam ti rekla da želim svoje stvari. i sad kao "jadna" ostala oštećena,a ja posrana. pa fuj.
2017 09 15