Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobila sam negativnu od nekog s kim nikad nisam surađivala i čula se, molim pomoć

> doraos: > I da, Eta, preprodavala si robu iz Turske, zato si i bila blokirana. I sada prodajes istu tu robu, samo si iz naslova maknila "novo, sa etiketom". egzekli. preprodaja plejn end simpl. sto ju skupa s osobom koja joj je stisla negativku cini zrelom za odstrel. jos jednom. danevelim, opet.
2017 09 21
> Tanči14: > > SonjaSpoljaric: > > ustvari, ja ove današnje cure ne razumijem, čemu toliko isticanja te guze..??? > Svak se ponosi s onim što ima. > Netko s guzeljanjem, a netko s diplomom ili nekim postignućem bilo poslovnim, znanstvenim, umjetničkim... A netko sa svim navedenim u kompletu :) Što bi trebali? U opis dodati obrazovanje.?
2017 09 21
> Tanči14: > > SonjaSpoljaric: > > ustvari, ja ove današnje cure ne razumijem, čemu toliko isticanja te guze..??? > Svak se ponosi s onim što ima. > Netko s guzeljanjem, a netko s diplomom ili nekim postignućem bilo poslovnim, znanstvenim, umjetničkim... A netko zamisli, ima dobro tijelo i diplomu, a opet netko nema ništa od toga.
2017 09 21
ne znači ako je lijepa guza da je treba gurati svima pod nos....
2017 09 21
Ne znam za vas, ali budući sam u procesu selidbe jedno vrijeme sam imala preko 90 artikala oglašenih. I ako je netko ozbiljan kupac odmah pišem rezervirano. Ali ne mogu na 10 poruka u sat vremena odgovarati i istovremeno pamtiti tko se za što javio i s kojom namjerom. U principu prodajem onome tko se javi prvi. Konkretna gospođa se najprije raspitivala za puder, onda je zaključila da joj je "presvjetal", onda je pitala za čizme i tako dalje i tako bliže. Jednostavno uz posao, faks i ostale obaveze ne stignem u toj mjeri pratiti sva pitanja. Ovo nije Zara, a ni tamo ne radiš scene ako ti netko uzme artikl pred nosom, zar ne? 😏 Prema tome, izmakao nekome artikl pred nosom ili ne, to nije razlog za ovakvo ružno, da ne kažem djetinjasto ponašanje. Kad završim sve suradnje (koje su se zbilja dogodile 😅), ne vraćam se na krpice, bar ne tako skoro. Uz letgo i Njuškalo stvarno nema potrebe za ovakvom mentalnom torturom.
2017 09 21
> IvanaPita: > Ne znam za vas, ali budući sam u procesu selidbe jedno vrijeme sam imala preko 90 artikala oglašenih. I ako je netko ozbiljan kupac odmah pišem rezervirano. Ali ne mogu na 10 poruka u sat vremena odgovarati i istovremeno pamtiti tko se za što javio i s kojom namjerom. U principu prodajem onome tko se javi prvi. Konkretna gospođa se najprije raspitivala za puder, onda je zaključila da joj je "presvjetal", onda je pitala za čizme i tako dalje i tako bliže. Jednostavno uz posao, faks i ostale obaveze ne stignem u toj mjeri pratiti sva pitanja. Ovo nije Zara, a ni tamo ne radiš scene ako ti netko uzme artikl pred nosom, zar ne? 😏 > Prema tome, izmakao nekome artikl pred nosom ili ne, to nije razlog za ovakvo ružno, da ne kažem djetinjasto ponašanje. Kad završim sve suradnje (koje su se zbilja dogodile 😅), ne vraćam se na krpice, bar ne tako skoro. Uz letgo i Njuškalo stvarno nema potrebe za ovakvom mentalnom torturom. sve je jasno i okej. negativka ce bit obrisana jer je neosnovana. a bila ti u selidbi na mjesec, ak si stigla odradit prodaju s jednom, stigla si i njoj odgovorit. to bi ti bio njezin protuargument na gore napisano, kuzis. ima svega i svakakvih. meni je nejasno kak si neko ne da toliko truda da pogleda pravila stranice na koju dolazi. i kakvu sliku o sebi cilja ostaviti, da je silno opasan i faca jer se dimi od negativki koje ce se obrisat? a ok. al eto, to sam ja.
2017 09 21
> SonjaSpoljaric: > ne znači ako je lijepa guza da je treba gurati svima pod nos.... Cura se fotkala u robi, nije gola. Nikome ništa ne gura pod nos, očito ti je zanimljiva pa gledaš.
2017 09 21
IvanaPita to nije u redu od Vas, obecali ste poslati slike kupcu, a na kraju ste prodali to nesto drugome, a ova ceka slike. Neznam na koji nacin mislite da ste u pravu i kako mislite da do suradnje nije ni doslo??
2017 09 21
Ja se cesto na slikama artikala slikam gola, zavirite
2017 09 21
> aleksandra050: > Ja se cesto na slikama artikala slikam gola, zavirite :') :') :') :') :')
2017 09 21
> kristina2512: > IvanaPita to nije u redu od Vas, obecali ste poslati slike kupcu, a na kraju ste prodali to nesto drugome, a ova ceka slike. Neznam na koji nacin mislite da ste u pravu i kako mislite da do suradnje nije ni doslo?? razmjena podataka za uplatu i slanje smatra se dogovorenom suradnjom. do tog trenutka sve se ne broji. po pravilu. iz djelica njihove prepiske reklo bi se, pomalo nije ok od prodavaca ne javit se ni slikom ni tonom. no, bitan detalj je da komunikacija nije pocela i zavrsila sa slikama cizama, vec se potencijalni kupac prije toga raspitivao o posve drugom artiklu. pa nece to, daj slike neceg drugog, .. da bi cura zakljucila da nis od tog kupca i osla dalje bez dovidjenja. i toe sve ok
2017 09 21
@IvanaPita Moja praksa i nepisano pravilo je da imam pravo birati kupca. Bilo je situacija da imam 0upita 20dana i onda odjednom 4 za isti artikl. Ako se prva koja se javila ne logira 2dana znači da joj nije bitno ni hitno i on ide drugom kupcu. Nedavno sam napisala kupcu u inbox da je prodano a nije, i ostavila naravno u ponudi. Nije mi se sviđalo zezanje u inboxu, sad hoće pa neće, pa joj se logira mama pa ja ispadam luda o čemu pišem, mah.. izmišljotine na kub. Jedna se po 8.put javlja za mjere, dosad je svaki put sve dobila a nikad ništa kupila, a davno sam joj čak poklonila nešto samoinicijativno (nismo ni povratne razmjenile) i sada me zeza malo-malo za neki artikl a ne kupi, tj.kupi od drugih al ne od mene,tako da na njen upit odsad bacam ignore. Uopće se ne nerviraj, imaš pravo birati kupca. Nebi s pojedinima suradjivala ni da daju besplatno, a ni da plate 10puta više, nikako.
2017 09 21
Apsolutno podrzavam odjeb kupcima koji zatezu, muljaju, oce, nece pa 17 zahtjeva i uvjeta. To sto ti netko ude u inbox ne daje mu nikakvo pravo da radi sta hoce. Tako i mene muski po fejsu i instagramu blokiraju odbiju pa prijava zabrana itd.. imaju pravo. Ne moraju me ozenit nakon 65 poruka u inbox
2017 09 21
> aleksandra050: > Apsolutno podrzavam odjeb kupcima koji zatezu, muljaju, oce, nece pa 17 zahtjeva i uvjeta. To sto ti netko ude u inbox ne daje mu nikakvo pravo da radi sta hoce. Tako i mene muski po fejsu i instagramu blokiraju odbiju pa prijava zabrana itd.. imaju pravo. Ne moraju me ozenit nakon 65 poruka u inbox Problem je u njima. Mora biti.
2017 09 21
Sonja90 moj potpis na sve sto ste rekli. I da se razumijemo, nisam ja nikome nista obecala, mozemo daljnjih 100 godina razglabati sto je lijepo, a sto ne. Ono sto je bitno ovdje je da se svi drzimo pravila.Gospoda se na najprije javila za puder (koji je "presvjetal") i razvlacila, onda za cizme i tako dalje. U opisu profila stoji da drzim rezervacije, prema tome mogla je i za rezervaciju pitati ako joj je toliko stalo bilo da se kasnije ovakvim tonom morala razgovarati. Ja se samo drzim pravila koje sam pomno proucila prije nego sto sam stupila u bilo kakvu interakciju na ovoj stranici, a isto se za nju ne bi moglo reci. 30 drugih povratnih (gotovo sve kao prodavac) dovoljno govori o mojoj percepciji lijepog i nelijepog.
2017 09 21