Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobila sam negativnu od nekog s kim nikad nisam surađivala i čula se, molim pomoć

ma ne, samo općenito kažem, samo stom guzom mašu kao da glavu nemaju, nekad se pretjeruje pa je to onda dosta neukusno.....
2017 09 21
Slažem se. Apsolutno neukusno. I ne naskakujem na nikoga. Imam pravo komentirati. Zašto je uopće otvorena tema kad se ovakve stvari rješavaju isključivo s administratoricom preko poruka?!? Vjerojatno je tema otvorena zbog samopromocije. ... ja sam lijepa, guzata, poštena, a blokirali su mi profil sa skoro 300 pozitivnih i nemam pojma kako i i i... Trept, trept Što veli cipelica; deve joj zavide na grbi. Btw. čudi me kako već nije obrisala temu.
2017 09 21
> SonjaSpoljaric: > ma ne, samo općenito kažem, samo stom guzom mašu kao da glavu nemaju, > nekad se pretjeruje pa je to onda dosta neukusno..... I ti mases glavom, kao da u njoj nesto imas.
2017 09 21
tako je........
2017 09 21
:') :') :') Ja sam no comment za komentare na guzu i ostalo, o glavi ni riječi necu😊 Bude obrisana negativna, sto kaze Dora. Vjerujem da Eta nije Lorena Ferro osim ako Lorena nije iskoristila Etin blok i preuzela slike..ali to znaju kupci, 10 pozitivnih bi vec otkrilo jer nebi dobili taj komad robice. Svakako adminu link na teme, slika iz inboxa podataka danih kupcima, ne javno podatke ;)
2017 09 21
Edit: Sve povratne su od provjerenih sa vise pozitivnih. Sto se tu ima reći, neka se malo poigrala :/
2017 09 21
> doraos: > > SonjaSpoljaric: > > ma ne, samo općenito kažem, samo stom guzom mašu kao da glavu nemaju, > > nekad se pretjeruje pa je to onda dosta neukusno..... > I ti mases glavom, kao da u njoj nesto imas. Upisah se :') :') :')
2017 09 21
Ako je njen profil linkan na temi o Loreni Kradem i kad spavam Ferro, onda znači da netko misli da je ona ta gospojica. A ako su na starom profilu prodavane turkiše stvari, redom sve s etiketama, jbg, sve je jasno. Što se slika tiče, ne vidim problema. Apsolutno njena stvar kako će se slikati. Nije gore od kvazi plus size modela Lucije L. koja paštetari pokušavajući dokazati da je onaj tenk koji ima ispod leđa , fenomenalan i nikad viđen.
2017 09 21
Koliko se ovdje čeka na brisanje tih negativnih povratnih? Preko noći (doslovno) dobijem negativnu od korisnice koja je pitala za čizme koje su se prodale, kao ja sam kriva jer sam ih prodala nekome tko je pitao prije nje. Pritom nije pitala niti za rezervacije niti da joj pošaljem bilo kakve podatke za uplatu, ma ništa! Samo me ujutro dočekala negativna uz poruku: "Ide negativna!! Nije u redu!!!" E sad, u godinu dana na krpicama na takvo ponašanje svojstveno panju još nisam naišla. Poslala sam poruku administratoru, ništa. Što reći, koju poruku poslati? Stvarno iz principa ne želim da mi to stoji na profilu, makar ne znam tko bi uzeo u obzir takvu povratnu pored svih drugih pozitivnih.
2017 09 21
Eto mene je ovo baš sad naljutilo jer istina da nije u redu, ali nije u redu prema meni! 😡 I sad me živo zanima izuzev što sam kontaktirala administratora, trebam li negdje upozoriti korisnice na nju? Vidim da je nova na krpicama, vjerojatno će ponavljati ovakve scene. I ima li netko iskustva koliko se čeka na odgovor admina? Svaka informacija dobrodošla!
2017 09 21
S njom dogovora nema, ignorira moju poruku gdje sam joj copy pejstala pravila za povratne i odbija je samoinicijativno obrisati.
2017 09 21
> IvanaPita: > Eto mene je ovo baš sad naljutilo jer istina da nije u redu, ali nije u redu prema meni! 😡 > I sad me živo zanima izuzev što sam kontaktirala administratora, trebam li negdje upozoriti korisnice na nju? Vidim da je nova na krpicama, vjerojatno će ponavljati ovakve scene. I ima li netko iskustva koliko se čeka na odgovor admina? Svaka informacija dobrodošla! mozes. u obliku neutralne ocjene u kojoj navodis da si ju dozivjela kao osobu koja svaki odgovor prodavaca smatra obvezom prodavaca prema njoj. no ja to na tvom mjestu napisala ne bih, jer se vidi da si joj obecala slike, a zaboravila joj javit da si artikl u medjuvremenu prodala. da, s njom dogovora nema. jer je bijesna sto joj nisi javila da si cizmake il kaj je vec bilo u pitanju prodala i zaboravila joj to napisat. kako bilo, kasno ti je sad za dogovore i pregovore. negativka bez suradnje se brise. obrisat ce se i tebi. a drugi put pripazi kome kaj uopce odgovaras, a zgodno je i javit da je prodano nesto za kaj osoba ceka slike. nije da joj uopce nisi odg na upit, pa da divlja sama sa sobom.
2017 09 21
Ja ne namjeravam ulaziti ni u kakve prepirke daljnje s njom, stvar je vrlo prosta: suradnje nije bilo, nikakvi novci niti podaci u prepisci nisu spominjani niti razmijenjeni tako da nema apsolutno nikakve osnove za ostavljanje bilo kakve povratne informacije. I što je najgore od svega, da nije onako bezobrazno bez ikakve najave išla napraviti ono što je napravila mogla sam joj to i kompenzirati po dogovoru. Ionako puno artikala na profilu poklanjam i nisam ovdje radi prepucavanja i brze zarade, već da se riješim stvari. Toliko. Nadam se da će se administrator jednog dana oglasiti po ovom pitanju.
2017 09 21
I meni se slično dogodilo. Od dogovaranja pa mog pitanja mogu podaci za uplatu - dobijem odgovor sorry, prodano u međuvremenu. A u kojem međuvremenu kad smo u dogovoru.. Nema veze, prezalila artikl. Isto bi bilo lijepo od prodavača da kaže trenutno se još netko raspituje za artikl, cura se prva javila pa čekam da se dogovorimo do kraja ili sl.
2017 09 21
> doraos: > Mislim da su komentari itekako neukusni u ovom slucaju, nebitna je i njezina guzica i njezin nacin slikanja. Koliko se cura zalilo na Forumu da ne mogu uslikati dobru sliku jer vecina stvari koje prodaju na njima stoje uzasno i ne mogu dobro prezentirati taj komad odjece? Njezine fotke su dobra reklama, cura je zgodna i sve joj dobro stoji, ima oglase koji zadrze oko. Cura se nije slikala u tangama i grudnjaku, tako da chill. Ne kuzim ovu pompu. A da ima 90 kg i salenjake u deset redova, nitko nista ne bi prokomentirao. Iz tebe progovora glas razuma. Točno, nije se fotkala u grudnjaku i tangama ono..na 'izvolte', skroz pristojne fotke. Da, cura je komad i ne vidim razlog zašto joj se lijepe etikete koje inercijom padaju. Bravo doraos! :)
2017 09 21