Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobila sam negativnu od nekog s kim nikad nisam surađivala i čula se, molim pomoć

Pozdrav, nikad nismo surađivale, čule se putem poruka i slično, a korisnica mi je ostavila ružnu povratnu informaciju. Molim hitnu intervenciju jer ne znam što mi je činiti u ovakvoj situaciji. UPDATE: Dobila sma povratnu ni sama ne znam zašto. Nisam se nikad čula s korisnicimom. Obavijestila sam o tome administratoricu i otvorila temu na forumu. Molim brzu reakciju administracije jer nije na čast stranice da se nekog optužuje bez razloga. Sugeriram da vam korisnica koja me optužuje napiše moje ime i prezime, te broj računa (koje ako me optužuje za nešto, mora znati), a ja ću vam kao dokaz slikati osobnu, ako smatrate da je ista u pravu. U svakom slučaju, molim da obrišete povratnu iz mog profila te da korisnicu koja lažno svjedoči, blazi i optužuje, sankcionirate. Kako sam na starom profilu imala oko 280 povratnih (sve pozitivne), a na ovom 10, isto tako pozitivnih, naravno da je riječ o običnom blaćenju i klevetanju koje ponavljam, nije na čast stranici. Na mom profilu nema nikakve preprodaje, sve stvari su nošene ili dobivene za poklon - a nisu moj stil, pa stoje. Nema tuđih slika i nema prevare. Kao korektan član stranice, očekujem korektan odnos sa svim članovima iste. Na kraju sveg navedenog, napominjem da je ovakvo ponašanje krajnje neprofesionalno i neozbiljno, zbog čega ću čekati reakciju administracije bez nepotrebnog dodatnog pisanja.
2017 09 20
daj je i ti njoj,da vidimo što če reć na to.....
2017 09 20
> Gingi5: > meni je jedna djevojka ostavila negativnu jer nisam htjela uzeti nakit,ja sam njoj ostavila neutralnu jer se to ne smije raditi,ljudi ne shvacaju da ne mozete ulitmatumima prisliti da uzmem nesto sto ne zelim i k tome krpice dozvoljavaju ostavljanje negativne samo ako je suradnja bila u pitanju Sve to stoji , međutim kad naletiš na tzv " kupca" koji te zavlači danima , s kojim razmjeniš milion i sto poruka , odgovoriš mu na sto pitanja , podpitanja i ne znam ni ja sama što već , poslikaš robu i sto kuteva , pa čak i ideš na to da mu pokloniš nešto od robe uz kupovinu i još na to pristaneš da platiš svojim novcem poštarinu !!! a on ti na kraju kaže uplatit će novac taj i taj dan , dakle sve dogovoreno , trebaš paket poslati itd , međutim taj ista osoba se više ne javlja, šta na to reči ?! Jel tako teško napisati " Oprostite ja ipak odustajem "?! Ja sam za to vrijeme natezanja i zavlačenja mogla tu istu stvar prodati nekome drugome ...
2017 09 20
Bože svašta. Mislim da je riječ o nekakvim poremećajima jer ta koriisnica i ja nikad nismo surađivale, niti se čule. Poslala sam joj porukuzašto mi je dala negativnu kad se nikad nismo čule, a ni surađivale, nije ništa odgovorila. Nadam se da će administracija riješiti problem. Ja ne preprodajem ništa, sve moje stvari su polovne, osim par stvari koje nisam stigla obući, a dobila sam ih za poklon.
2017 09 20
malo čudno, da netko samo iz čista mira nekome dade negativnu...... :|
2017 09 20
> Eta0311: > Bože svašta. Mislim da je riječ o nekakvim psihičkim poremećajima jer ta koriisnica i ja nikad nismo surađivale, niti se čule. Poslala sam joj porukuzašto mi je dala negativnu kad se nikad nismo čule, a ni surađivale, nije ništa odgovorila. Nadam se da će administracija riješiti problem. > Ja ne preprodajem ništa, sve moje stvari su polovne, osim par stvari koje nisam stigla obući, a dobila sam ih za poklon. Cura ti je ostavila negatinu jer smatra da si ti lorena (sudeći po temi gdje te prozvala).
2017 09 20
Kakva lorena? dobra ideja, neka napiše moje ime i prezime, a moji kupci će svjedočiti kako se ja zovem. stvarno mi je puna kapa ovakvog ponašanja da te netko ni krivog ni dužnog napadne
2017 09 20
Teško mi je povjerovati ono što gledam - "zara/mango/bershka" tagovi i to nakon blokade.
2017 09 20
Mozda joj se nije dopala profilna
2017 09 20
I meni je teško povjerovati da se baš na svakoj slici guzi. U čemu je štos? Prodaje bluzu i guzi se. Prodaje haljinu i guzi se. Itd. Degutantno do bola.
2017 09 20
"I meni je teško povjerovati da se baš na svakoj slici guzi. U čemu je štos? Prodaje bluzu i guzi se. Prodaje haljinu i guzi se. Itd." x-) x-) x-)
2017 09 20
cice skriva..... :)
2017 09 20
> Tanči14: > I meni je teško povjerovati da se baš na svakoj slici guzi. > U čemu je štos? > Prodaje bluzu i guzi se. > Prodaje haljinu i guzi se. > Itd. > Degutantno do bola. Možda i ne može drugačije, jer je tako građena. :)
2017 09 21
kako to misliš ? x-)
2017 09 21
> katarinamartina: > > Tanči14: > > I meni je teško povjerovati da se baš na svakoj slici guzi. > > U čemu je štos? > > Prodaje bluzu i guzi se. > > Prodaje haljinu i guzi se. > > Itd. > > Degutantno do bola. > Možda i ne može drugačije, jer je tako građena. :) Pa ne prodaje sebe i svoju građu. Prodaje odjeću, je li tako? Ili sam ja nešto krivo shvatila?!?
2017 09 21
1 2 3 4 5 ... 6